Inzerce

Prostata a těhotenství

Donbrý den mám problém mám zánět prostaty a chceme s manželkou ještě jedno dítě půjde to ještě vůbec? Má prostata vliv na plodnost? Má partnerka nemůže přijít do jiného stavu. Předem děkuji za odpověď kterou mě prosím zašlete ne můj meil mhorac18@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
matin

Také jsem měl zánět prostaty,ale díky včasnému zaléčení mám krásného kluka již je mu pět let.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. června 2007, 14:40:22

Lubos1 poděkování

jak jste se vylečil z toho zánětu? Díky za typ.Zkouším to, ale jde to dost pomalu.

25. srpna 2008, 19:37:30

mujfilip@seznam.cz

Zánět prostaty lze vyléčit přípravky na rostlinné bázi. Léčba trvá déle, než klasickými prášky. Já jsem používal gelový přípravek a to 2 měsíce. Můžu poskytnout složení a na co vše lze použít.

15. října 2008, 19:43:06

Blanka

Na problém s prostatou vám mohu doporučit bylinné produkty,které pomáhají při mnoho zdravotních problémech a už spoustu lidem ulehčily jejich zdrav.obtíže.Pokud máte zájem o více informací a věříte bylinkám,napište na mail Blanka83@email.cz.Ráda vám pomohu.

21. května 2009, 23:03:15

bez reklamy

Nuz, odbocim od vsetkych "zarucenych" a "zazracnych" medicin. Otehotniet sa da aj ked ma partner chronicku prostatitidu (moj pripad), ak tak sa da urobit aj spermiogram, nestoji vela, cca 500,-

30. června 2009, 00:34:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 22:55:04

Dobrý večer ja jsem prošel všelijakyma vyšetření a nic mám to od te doby co jsem měl… Diskutovat

• Pacos 33 let (Operace hemoroidů) 28. listopadu 2016, 08:14:30

jojo a po každým jídle jsem si dal pol. lžíci jak mi řekli doktoři a bylo to ok. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.