Inzerce

zánet šlach..

zajimalo by me jestli muze být spojeno kouřeni marihuany..a zánet šlach..?

Inzerce
Odpovědi
Kuba

Zdravím, nic jsem o tomto problému nesehnal, ale sám mám potíže se šlachama na rukou i nohou a tak podvědomě tuším, že na tom má podíl má enormní (!) konzumace této substance. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že hulení zvyšuje citlivost na chlad a tudíž i míru prochladnutí končetin. Zvlášte nebezpečné je to v zimě; zánět šlach může být způsoben i nachlazením těchto partií - samotná marihuana šlachy dle mého názoru nepoškozuje nebo jsem se o tom nikde nedozvěděl. Je mi líto, že informace o defektech, které látka způsobuje, jsou z drtivé většiny absurdní a značně nepodložené. s pozdravem...

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. ledna 2009, 12:54:21

Kuba

Tak ne, nebylo to ze zimy. Častá konzumace trávy poškozuje játra, což má za následek nepřeberné množství defektů. No a zní to neuvěřitelně, ale šlachy mají přímou spojitost s játry. Doporučuji abstinenci a detoxikaci

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. února 2009, 12:58:01

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarmila (Krabičková dieta?) 21. ledna 2017, 17:25:19

Já vařím "krabičkovku" doma, i pro manžela. Jemu počítám 1,5násobek mé porce, rozpisu v… Diskutovat

• Denis (Angína) 16. ledna 2017, 11:42:25

Na potlačení angíny jedině Bactoral. Zabírá rychle a účinně. Mám ho vyzkoušenej.  Diskutovat

• Eleanora (odstranění pocení laserem) 19. ledna 2017, 12:36:41

Já jsem četla na internetu ,že jsou lepší botoxové injekce Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.