Inzerce

zánet šlach..

zajimalo by me jestli muze být spojeno kouřeni marihuany..a zánet šlach..?

Inzerce
Odpovědi
Kuba

Zdravím, nic jsem o tomto problému nesehnal, ale sám mám potíže se šlachama na rukou i nohou a tak podvědomě tuším, že na tom má podíl má enormní (!) konzumace této substance. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že hulení zvyšuje citlivost na chlad a tudíž i míru prochladnutí končetin. Zvlášte nebezpečné je to v zimě; zánět šlach může být způsoben i nachlazením těchto partií - samotná marihuana šlachy dle mého názoru nepoškozuje nebo jsem se o tom nikde nedozvěděl. Je mi líto, že informace o defektech, které látka způsobuje, jsou z drtivé většiny absurdní a značně nepodložené. s pozdravem...

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. ledna 2009, 12:54:21

Kuba

Tak ne, nebylo to ze zimy. Častá konzumace trávy poškozuje játra, což má za následek nepřeberné množství defektů. No a zní to neuvěřitelně, ale šlachy mají přímou spojitost s játry. Doporučuji abstinenci a detoxikaci

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. února 2009, 12:58:01

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.