Inzerce

Ambulantni operace

Dobry den,nevite nekdo o klinice,kde provadeji ambulantni operace krecovych zil proplacenou pojistovnou,pripadne s prijatelnym doplatkem?Diky za radu

Inzerce
Odpovědi
daša2 poděkování

mam jit na klasickou operaci křečovych žil a jsem po operaci zeleneho zakalu tak mam strach

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. února 2008, 22:30:31

Milda3 poděkování

Dobrý večer já také mám jít na operaci se žílami.Jsem z Ústí nad Orlicí a u nás na Středisku to dělají.Jedná se o jednodenní chirurgii operace je v narkóze a pak se jede dom.Stojí 8.000,-kčJe to operační řešení metodou RFITT.Zkuste to i vy.-třeba ve vašem okolí to někdo dělá.Hledejte na netu.Já jdu zítra k lékaři a pak snad půjdu na to.Jestli mi to dovolí.Mějte se krásně snad jsem Vám pomohla.

20. ledna 2010, 21:08:01

Marcela7 poděkování

Dobrý večer , mam jít take na klasickou operaci ale bylo mě u mého lékaře doporučen na Vsetíně Mudr.Stupavský ,že provádí ambulantní operace varixu.Když sem tam volala sestra mi říkala ,že si mám vzít pouze kartičku pojištovny a jinak se platí jen reg.poplatky .Tak uvidím teprve tam pojedu.

10. února 2010, 21:08:30

Grena1 poděkování

Dobrý den, požádala bych Vás o dojmy z operace v Ústí nad Orlicí. Chystám se také na operaci křečových žil metodou RFITT a v Ústí je opravdu přijatelná cena. Děkuji moc za informaci.

29. srpna 2011, 14:36:24

Katka2 poděkování

Dobrý den,tak odpověď jste asi nedostala, i mě by zajímala. Zkusím se tedy zeptat Vás, jestli už jste byla na té operaci žil metodou RFITT v Ústí n.Orlicí a jaké máte zkušenosti. Mě to totiž také čeká a mám z toho dost obavy. Děkuji předem za odpověď.

15. prosince 2011, 19:50:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 299 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vladislav (Projímadle) 24. března 2017, 20:47:14

Chápu, že užití projímadla je někdy opravdu nevyhnutelné... Nicméně je třeba vždy… Diskutovat

• Radek (Kolonoskopie) 22. března 2017, 08:41:11

Mám asi hodinu po kolonoskopii a na dnešní den jsem si raději vzal volno s klidem na gauči :),… Diskutovat

• Honza (Neurol) 24. března 2017, 22:39:46

Kéž by Neurol neexistoval.Bohužel ale pomáhá to je na tom to nejhorší.Píše tu ještě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.