Inzerce

Ambulantni operace

Dobry den,nevite nekdo o klinice,kde provadeji ambulantni operace krecovych zil proplacenou pojistovnou,pripadne s prijatelnym doplatkem?Diky za radu

Inzerce
Odpovědi
daša2 poděkování

mam jit na klasickou operaci křečovych žil a jsem po operaci zeleneho zakalu tak mam strach

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. února 2008, 22:30:31

Milda3 poděkování

Dobrý večer já také mám jít na operaci se žílami.Jsem z Ústí nad Orlicí a u nás na Středisku to dělají.Jedná se o jednodenní chirurgii operace je v narkóze a pak se jede dom.Stojí 8.000,-kčJe to operační řešení metodou RFITT.Zkuste to i vy.-třeba ve vašem okolí to někdo dělá.Hledejte na netu.Já jdu zítra k lékaři a pak snad půjdu na to.Jestli mi to dovolí.Mějte se krásně snad jsem Vám pomohla.

20. ledna 2010, 21:08:01

Marcela7 poděkování

Dobrý večer , mam jít take na klasickou operaci ale bylo mě u mého lékaře doporučen na Vsetíně Mudr.Stupavský ,že provádí ambulantní operace varixu.Když sem tam volala sestra mi říkala ,že si mám vzít pouze kartičku pojištovny a jinak se platí jen reg.poplatky .Tak uvidím teprve tam pojedu.

10. února 2010, 21:08:30

Grena1 poděkování

Dobrý den, požádala bych Vás o dojmy z operace v Ústí nad Orlicí. Chystám se také na operaci křečových žil metodou RFITT a v Ústí je opravdu přijatelná cena. Děkuji moc za informaci.

29. srpna 2011, 14:36:24

Katka2 poděkování

Dobrý den,tak odpověď jste asi nedostala, i mě by zajímala. Zkusím se tedy zeptat Vás, jestli už jste byla na té operaci žil metodou RFITT v Ústí n.Orlicí a jaké máte zkušenosti. Mě to totiž také čeká a mám z toho dost obavy. Děkuji předem za odpověď.

15. prosince 2011, 19:50:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

• Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.