Inzerce

klíční kost

29. 7. 2007 16:54:13, Tomáš Ahoj, včera tj.28.7.2007 jsem si zlomil pravou klíční kost.Ambulance, popruhy a tramal (ten beru jen málo spíš večer).Kost na omak jednou u sebe jednou pod sebou (podle toho jak si sedno-lehnu).Neni me jasny a mam hruzu jak a zda vubec to sroste.V pátek kontrola. :O( 31. 7. 2007 07:44:25, Tomáš přes noc ležo-sedím ve strnulé poloze aby kost byla pěkně proti sobě.Ráno vstanu a šup je to zase mimo.Čtu ty příspěvky tady a mám strach jak dopadnu. :O(

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 126 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Rivotril) 17. září 2017, 10:32:55

Ahoj Petře, já mám krizi, jsem na 0,37 mg, ráno seškrábnu tabletu a odvažuji. Trápí mě… Diskutovat

• Sára (Vši zabije chemie, ale prý i slivovice) 18. září 2017, 10:38:05

Nám nic takového nepomohlo, njlepší jsou jak se už píše výš přípravky a šampony… Diskutovat

• Olivka78 (Jak poznáte kvalitní sýr od náhražky) 18. září 2017, 18:00:55

Já to poznám tak, že si ho udělám doma. Dost dlouho jsem váhala, zda si kupovat pomůcky k… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.