Inzerce

klíční kost

29. 7. 2007 16:54:13, Tomáš Ahoj, včera tj.28.7.2007 jsem si zlomil pravou klíční kost.Ambulance, popruhy a tramal (ten beru jen málo spíš večer).Kost na omak jednou u sebe jednou pod sebou (podle toho jak si sedno-lehnu).Neni me jasny a mam hruzu jak a zda vubec to sroste.V pátek kontrola. :O( 31. 7. 2007 07:44:25, Tomáš přes noc ležo-sedím ve strnulé poloze aby kost byla pěkně proti sobě.Ráno vstanu a šup je to zase mimo.Čtu ty příspěvky tady a mám strach jak dopadnu. :O(

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 196 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva (Dráždivý tračník) 20. září 2018, 13:16:02

Já trpěla deset let, než nsem se rozhodla to řešit. Na dráždivý tračník užívám tobolky… Diskutovat

• Eliška (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 17. září 2018, 19:07:18

Hezký večer, jsem studentku VOŠZ v Hradci Králové a chtěla bych požádat nositelé… Diskutovat

• Zuzana (bolesti kloubu) 21. září 2018, 23:43:14

Gelactiv fakt ne, to už raději investuji do TripleBlendu od Alavisu, kterej je z přírodních… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.