karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Spánek na kvalitní matraci je zdravý i pro zdraví

( Komerční prezentace | přečteno: 15218x )

Sedm korun denně. To je cena za klidný spánek, pohodlí a relaxaci pro vaši páteř, klouby i svaly. Cena, kterou zaplatíte za špičkovou matraci nejvyšší kvality.

Video
shutterstock.com

Při výběru nové matrace by neměla mít hlavní slovo cena. Zhodnoťte, jaké další benefity vám vybraná matrace přinese. Stačí si uvědomit, kolik peněz je zapotřebí investovat, když bolí záda – návštěvy u lékaře, přípravky na bolest, ale i promarněný čas, spousta pokažených plánů… Co je proti tomu pár tisíc za opravdu kvalitní matraci s mnoha atesty, certifikáty a hlavně, od výrobce, který už je na trhu padesát let! A takové jsou matrace Magniflex.

Proč si vybrat Magniflex

Italská společnost Magniflex je vyrábí z nejkvalitnějších materiálů, které dostaly certifikáty od předních evropských testovacích laboratoří. Jsou bez alergenů a škodlivých látek. Testy zdravotní nezávadnosti probíhají v německých laboratořích - Německo se pyšní v Evropě nejvyšším stupněm ochrany spotřebitele a Magniflex  jako světový lídr v oboru zdravého spaní neakceptuje žádné kompromisy.

Potahové látky jsou upraveny tak, aby se v nich nemohly množit bakterie, roztoči nebo plísně. Všechny jsou tedy vhodné i pro alergiky a svým složením působí hojivě na alergii. Některé z matrací Magniflex mají vetkané stříbrné vlákno v potahu. Stříbro se používá ve zdravotnictví pro své antibakteriální a antistatické funkce.

Díky tomu, že jsou velmi vzdušné a mají potahy z patentovaných látek, pomohou vám docílit a udržet ideální teplotu těla během spánku – tedy 36 – 36,5 stupně Celsia.

Zdravotní matrace Magniflex s více jak 4 cm patentované paměťové pěny jsou certifikovány v EU jako zdravotní produkty 1. kategorie a prodávají se proto s nižší sazbou DPH. Paměťová pěna zaručí, že matrace bude pohodlná, nebude tlačit, takže se ani dlouhodobě ležící nemusí bát otlaků nebo proleženin.

Odborníci vám vyberou matraci na míru

Výhodou nákupu matrací Magniflex je i to, že si v prodejně můžete všechny matrace osobně nejen vybrat, ale hlavně vyzkoušet. Zkušený personál vám vybere matraci na míru – podle vaší váhy, výšky, věku, zdravotních dispozic, ale třeba i toho, v jaké poloze nejraději spíte a jakou tvrdost matrace preferujete.

Poradna Zdravý spánek zde

Samozřejmě, že v nabídce najdete i matrace pro děti. Ty jsou totiž ve své funkčnosti jiné než matrace pro dospělé. Pro malé děti do 2 let vyvinul Magniflex matraci Baby Bamboo, pro děti od 2 do 17 let, pak speciální matrace s maximálně 2 cm paměťové pěny, které ideálně podporují zdravý vývin dospívajícího těla.

To je také výhoda dlouholetých zkušeností s prodejem a výrobou matrací. Firma dokáže vyvíjet nové materiály podle toho, jaké požadavky mají její zákazníci. Nabízí tedy celou řadu unikátních a patentovaných materiálů z vlastního výzkumu, které poskytují dostatečnou oporu, ale i pohodlí a zdravotní nezávadnost. 

Rychlost, spolehlivost a vstřícnost

Jak poznáte opravdu dobrého výrobce? Třeba i podle toho, jaké služby a servis vám nabídne. I z tohoto pohledu můžete na Magniflex spoléhat.

Svým zákazníkům nabízí konzultace na téma zdravého spánku nebo výběru vhodné zdravotní matrace. Stačí zavolat na telefonní číslo +420 323 605 894, +420 222 314 608, popř. napsat na e-mail info@magniflex.cz. Neváhá také konzultovat s předními odborníky, konkrétně Spánkovou laboratoří , ortopedy, alergology  a kožními lékaři. Spolupracuje také s kvalifikovanými fyzioterapeuty, kteří se specializuje na problematiku bolestí zad.

Těm, kteří se již pro její výrobky rozhodli, vyjde vstříc expresním dodáním v úsporném vakuovém balení, odvozem a ekologickou likvidací staré matrace. Samozřejmostí  je výroba matrací na míru – v jakémkoli rozměru do 4-5 týdnů. Bonusem je také garance čistírny, která si precizně poradí s čištěním matracových potahů Magniflex.

Více informací vám poskytne toto video.

 

Komerční sdělení
Magniflex_Ordinace_Bannery_1900x500px_Spanek-poruchy.jpg
Od založení společnosti Magniflex v roce 1962 právě uplynulo 60 let. Toto významné výročí oslavuje nejen vznik společnosti, ale také výjimečnou značku, jejímiž silnými stránkami jsou poctivé řemeslo a neustálá inovace.
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Partner rubriky Spánek - poruchy
Partner rubriky Spánek - poruchy

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Obáváte se cukrovky?

64%
36%
Zatím hlasovalo 609 lidí

Mohlo by vás zajímat

Nespavost

Nespavost je porucha usínání nebo trvání spánku.

Chrápání, nebo spánková apnoe?

Již delší dobu mám vážné obavy, že můj manžel trpí syndromem spánkové apnoe. K lékaři ale odmítá jít. Mohli byste mi napsat něco bližšího o tomto problému, jak ho léčit, co může způsobit jeho neléčení? Karin

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce