Inzerce

intimní místo

mám veliké nepříjemné svědění uvnitř pochvy,které až bolí.Když se svědivost objeví trvá to dva,tři dny,někdy i týden a pak sama zase odezní.můžete mi prosím poradit co by to jmohlo být a jestli se to dá poznat z vyšetření citologie.

Inzerce
Odpovědi
kata

běž ke gynekologovi.jestli to je zánět tak se to léčí antibiotikama.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. listopadu 2007, 19:49:20

RadkaG.

Svědění může způsobit cukrovka,bazén,prášek na praní,aviváž,mýdlo,spodní prádlo z umělého vlákna.Popřemýšlej-vyřazu j.Pokud jsi jinak vpořádku,tak to může být alergie na výše uvedené

3. září 2009, 14:15:58

Jarmila

Vyzkoušej Rosen HA gel, já ho puvodne koupila na léčbu popáleniny na ruce, ale hodí se na všechyn problémy, krásně hojí.

9. února 2016, 14:49:59

Bětka

Co vypadá ná dobrej gel. Všestranny. koukala jsem i na lekarnu na webu, co ji ma a jeden jsem si na zkoušku objednala, snad bude fakt v pohode. často jezdím na kole a mívám opruzeniny, snad zabere stejne dobre a rychle jak je v popisu :-)

12. února 2016, 14:12:18

Jarmila

Jo zabere. je dobrý na hodne veci...na příbalovém letáku je toho kvanta, ale hlavne jsem si ho vyzkoušela, to udelá nejvíc.

29. února 2016, 14:37:26

kuzle

z me zkusenosti doporucuju intimni hygienu Intime ;-) je jemna a krasne voni a nemam zadne problemy.

13. dubna 2016, 13:46:39

Radka

já jsem mela neco podobného práve po braní antibiotik, pak stačí nejaký doplnek stravy s mléčnými kulturami, aby se upravilo pH :)

15. dubna 2016, 13:05:55

Mirka

Chtěla bych poradit kde sehnat nehormonální antikoncepci v Brně nebo přes net? Děkuji

20. září 2018, 16:41:46

Alena Chobolova

Jaké používáte přípravky k intimní hygieně? Jen ty z drogerie?

20. listopadu 2018, 11:56:19

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Trápí vás bolest zad?
Zatím hlasovalo 127 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • M. (Operace hemoroidů) 21. května 2019, 08:41:41

K. asi jsme spolu ležely na pokoji, ten výkřik u longety nebyl na celé oddělení 😁 Na… Diskutovat

• Karla (Hemoroidy) 21. května 2019, 09:37:48

Dobrý den, mám je také. Je možné i přesto provozovat bezbolestný sex? Třeba za pomocí… Diskutovat

• Hanka (AKNÉ) 21. května 2019, 09:38:39

Dobrý den, kde si tuto kosmetiku kupujete? Ráda bych se podívala na produkty Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.