Inzerce

Vitaminy v těhotenství a v období kojení

Vitamíny a minerály jsou nezbytnou součástí potravy. Správné složení jídelníčku je jejich nejpřirozenějším zdrojem. Ale ne vždy se vám podaří zajistit tělu dostatečný přísun syrového ovoce a zeleniny, tepelná úprava vede... [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Kadlička

Ahoj mamky, tak mě to už čeká taky za pár měsíců :)) Můj dokror mi radí brát nějaké vitamínové kapsle, že prý to pomáhá mimču i mně, moc tomu nerozumím – chci se poradit, co dělá dobře vám?

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. dubna 2009, 10:53:43

Romana

Ahojky já jsem teď v prvním trimestru a beru jen kyselinu listovou a teda Biopron, ale to jsou probiotika které beru normálně na imunitu a ty v těhotenství nijak neškodí. Čekám druhé dítě a i u prvního jsem ktom tohoto nic nebrala. Mě naopak řekal moje doktorka, že je zbytečné utrácet za drahé doplňky pro těhotné. Navíc kamarádky mi říkali že se apk rodí špatně protože jsou děti přerostlé a nebo se i hosně přenáší...Takže za mě lepší čerstvá zelenina luštěniny a magnezii minerálku kvůli hořčíku...

23. listopadu 2015, 17:10:59

Anous2 poděkování

No můj mi řekl, že je opravdu dobré minerály do těla dostat (o vitamínech nic neříkal), neboť těhotenství je vysilující věc zatěžující organismus. Já zkusila Pregnium, který mi doporučil, nic jinýho, ale cítím se dobře – rozhodně mi to neuškodilo :)

24. dubna 2009, 13:44:46

Zuzana B1 poděkování

Me se osvedcil FolGravid, obsahuje kyselinu listovou a DHA. Brala jsem v tehotenstvi i ted co kojim:o) Mam to na doporuceni znameho - doktora.

14. července 2010, 15:45:04

Zuzka

Ahojky maminky, já beru přírodní vitamíny z multilevelu - dovoz USA, bio kvalita za cenu, která se dá. Beru multivitamín, B komplex, omega 3, vápník a hořčík, vitamín C a žvýkací železo. Pracovala jsem před těhu jako výživový poradce a teď se mi to vyplácí - brala jsem multivitamín před těhu a byla v něm kyselina listová. Až v těhu jsem se dověděla, že se má brát delší dobu před těhotenstvím - moje bylo neplánované, tak jsem ráda, že jsem to brala. Teď se cítím supr, když jsem unavená, dám si další B koplex a jsem aktivita sama. Žádné otoky, přibírá jen bríško, unavená nejsem. Kdyby kdokoliv potřeboval poradit, tady je můj mail: ZZZuzana.89@gmail.com. (tohle není žádná reklama, jen se dělím o své zkušenosti a ráda se podělím o své znalosti) Papa

30. června 2011, 17:14:25

Zdenka

Ahoj, já jsem brala v prvním trimestru listovku a DHA. Asi od šestého měsíce mi hrozně začaly padat vlasy, tak jsem si koupila reneval neo, který mi doporučila kamarádka. Jsem ráda že mi to pomohlo a padání se zastavilo. I když už je malá na světe, tak ho raději ještě beru, protože vlasy prý začnou ještě dost padat po porodu. Ale musím zaklepat, že zatím ok a přijdou mi takové lepší a dobře se upravují.

18. září 2013, 09:38:26

Pavla

Já mohu doporučit celou řadu vitamínů a kyselinu listovou od ElastiQ. Jsou cenově dostupné. Já užívala hlavně Vitamíny&Minerals i v době kojení.

13. března 2014, 12:37:46

Lenka

Na doporučení jsem brala femibion. doktor mi hned pri první tehu kontrole rekl, at si nejaké koupím.

23. října 2018, 13:11:09

Andrea

Ten je známý, měla jsem ho taky a přestala jsem ho brát snad až během kojení...

29. října 2018, 09:59:45

Kamila

Hledám právě na internetu, které vitaminy si mám koupit a ten femibion je opravdu oblíbený, takže si ho taky koupim. Pěkný večer.

29. října 2018, 22:19:43

Lenka

Děláš dobře, můžeš jen a jen mimču prospět.

30. října 2018, 17:06:44

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 255 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

• Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.