Inzerce https://www.lekarna.cz/akce-3-za-cenu-2/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=akce-3-za-cenu-2

potravinové doplňky

Četla jsem o potravinovém doplňku Zuccarin obsahující extrakt z listů moruše, který má upravovat hladinu cukru v krvi. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petra

S tím nemám zkušenost , ale dobrou zkušenost mám s Gurmarem, který mi nejen snižuje hladinu cukru v krvi, byla jsem na kontrole a krevní testy byly stabilizované, takže supr :-)

Anna

Dobrý den, pomohli vám potravinové doplňky na hubnutí??

Irena

Loni mi byl doporučen Diaprin. Přírodní doplněk. Byla jsem s ním spokojená, pomohl mi stabilizovat hladinu cukru a zlepšit můj stav. Snažím se ho užívat dvakrát ročně a už jsem zapomněla na příznaky vysokého cukru. Doporučuji!

Marie

mě pomohl potravinový doplněk glukorizin na hlídaní hladiny cukru v těle, nemusím si tolik hlídat co jím a v podstatě si lupnu prášek a vím, že se mi cukr v těle reguluje, fakt super

Adam

Dobrý den! Kapsle Inspicure mi opravdu pomohly. Tento prostředek obsahuje chrom, extrakt z liány a olivových listů, vitamín C a další užitečné složky. Je to opravdu účinný prostředek, který mi pomáhá cítit se lépe, i přes cukrovku, a stabilizuje hladinu cukru v mé těle.

Radu

Poraďte nějaký potravinový doplněk s obsahem berberine. Užívala jsem ji samotnou a byla jsem spokojena. Chtěla bych v tom pokračovat spíše preventivně, ale ráda bych zkusila nějaký jiný doplněk ktery by mohl obsahovat i jiné látky.

Anastazie Novak

Ahoj přátelé! Jako diabetik jsem nedávno začala užívat přípravek Dialos a už jsem si všimla změn ve svém stavu. Hladina cukru v krvi se stala stabilnější, což je velmi důležité pro zdraví. Za krátkou dobu jsem pocítila výrazné zlepšení. Doporučuji všem vyzkoušet tento prostředek.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Vysoký tlak v plicích mohou mít i děti. Důležité je na to přijít včas

Nestačíte s dechem, bolí vás na hrudi? Nemusí to být jen nedostatkem fyzické kondice. Podobné příznaky s sebou může nést zvýšený krevní tlak v plicích neboli plicní hypertenze, která se může vyskytnout také u mladších pacientů, dokonce i u dětí. Pokud se chorobu podaří odhalit včas, mají díky inovacím v léčbě velkou naději na normální život. Experti na to poukazují u příležitosti Světového dne plicní hypertenze (5. května), který tradičně připomenou modře nasvícené významné budovy v Praze, Brně a Olomouci. Modrou barvu pro nasvícení volí proto, že pacientům kvůli nemoci často modrají rty.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce