Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Bolest bederni pateře

Bolí mě bederní část zad,plave mi tam L4aL5 obratel tlačí mi na míchu a strašně to bolí a nikdo my to nevěří.Neschopenku mám od 13.2.08.Mám za sebou neurologii infuze a nic.Cvičím,rehabilitaci mám za sebou už si nevím rady pani Dr.obvodní by mě nejraději poslala do práce ale jen kdyby to trochu šlo už bych tam byla sama a neotravovala bych s neschopenkou.Byla jsem v Liberci kde mi řekl pan Dr.k operaci ano ale chodíte takže musíte čekat třeba půl roku.Proto touto cestou poradte prosím.Naschledanou Majdalenka

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Barča

Podle mě jde jen o štěstí, když Vám to pomůže. Jen vložky do asi bot nepomohou...

Monča

V to ani nedoufám. Pravidelně na záda cvičím a když bolí už nad míru, natírám Almiralem. Vložky do bod mi určitě neuškodí a mohly by velmi pomoci :)

Karolína

Ahoj, já mám taky super zkušenost s gely. Člověk si jen musí uvědomit, že je si kupuje proto, aby zahnal bolest, a ne proto, aby vyřešil problém se zády. A ti, co je trápí záda, by měli cvičit, protože jinak s nimi zatočí doktoři. Opichy nejsou moc příjemné a stejně nakonec skončíte na rehabilitaci, kde budete muset cvičit. A to je ode mě asi vše. Zdravím.

Monča

Přesně :) je to prostě lék na bolest a s tím si to ti lidi musejí kupovat...

Klára

Asi je to ohrane, ale cetla jsem o Almiralu, o kterem tady neustale nekdo pisete. Zda se, ze by mohl na bolest zabrat. Otazkou pro me ale je, jestli by mi pomohl. Na opichy chodim temer pravidelne. Po nich se to vzdy rapidne zhorsi, ale po par hodinach zase zlepsi. To mi vydrzi tyden, nekdy dva ale maximalne mesic, zalezi na tom, co delam. Pak to ale zase prijde a jedu na opichy. Rada bych nasla nejaky gel, ktery opravdu zabere, protoze prasky do sebe sypu uz neskutecne dlouho a vim, ze tim organismus trpi. Doktor mi neustale predepisuje jen prasky. To uz vazne nechci.

Karel

Tak určitě Almiral můžete zkusit, zbaví vás bolesti. Ta se ale bude pořád vracet. Musíte řešit i příčinu. Rozhodně byste měla chodit na rehabilitace!

Klára

Chodila jsem na elektrolecbu. K nicemu to nebylo. Bolest se mi vzdy vratila.

Roman
1x

Se zády je to téžké. Někdy stačí, když změníte obuv a jindy se neobejde bez operace. Rozhodně vám doporučuji si na obuv dát pozor. Nohu byste v ní měli mít krásně rozprostřenou a prsty se nesmějí ve špičce mačkat. Doporučuji občas zajít na masáž, protože díky ní se vám uvolní všechny svaly na zádech a tím můžete bolesti předejít. Hlídejte si, jestli se nehrbíte a jestli sedíte rovně. Zkuste se často protahovat. Když už něco ucítíte, klidně si ty záda namažte almiralem, ale hned nepropadejte panice a nezačínejte se psychicky připravovat na to nejhorší. Psychika hraje velikou roli.

Lenka

Dobrý den, můžu říct, že mě na bolest zad pomáhají gely. Almiral jsem také zkoušela a byl fajn. Ale zase je pravda, že se zády nemám nic vážného, bolí mě když dlouho stojím, nebo naopak sedím...

Klara
1x

M dotaz, každý den vstávám s bolestí zad už přes 8 měsíců chodila jsem na masáže a cvičím a je to ještě horší, mam hrozne křeče v oblasti ledvinove az zebra a to nemohu ležet na žadne straně a když to porusim, tak pak si lehnout na záda, to se nedá jak mám strasne křeče :-(ale když sedim, nebo stoji, tak v pohodě, proto si musím ráno v pul 4 -4 jít sednout a tak do hodiny to přejde. ..jsem už z toho hrozne unavena :-(někdo nejake zkušenosti? ?

Jean

zkus užívat antibiotika

Saša

Zdravím, poradili byste mi nějaký přístoj na domácí elektroléčbu, který je opravdu kvalitní?

Jan

Saši, doporučuji přístoje iTENS proti bolesti. Má je moje sestra fyzioterapeutka a nemůže si je vynachválit.

Saša

Děkuji Honzo, kde je prosímtě seženu? Mají to třeba v nějakých zdr. potřebách?

David

Dobrý den, jaké se vám osvědčilo cvičení na bolesti zad? Děkuji.

Danny

Jaké se vám nejvíce osvědčilo cvičení na bolavá záda?

Milan 54 let

Mám problém v bederní páteři podle magnetické rezonance jsou dvě ploténky vyhředlé jedna L3/4 je 4 mm a L5/S1 7 mm.Před 14 dni mě začla hrozně bolet pravá noha a nepomáhají ani infuze ani obstřily.Mám problém se vším ovlivnuje to i moji erekci.Před 13 léty jsem prodělal operaci v bederní páteři L5/S1 a bolesti jsem měl nadále ale v mezích normy.Po magnetické rezonanci v srpnu 31.08.2017 je nález L4/5 doprava foraminálně omezuje kořen L4 dx.Hernoe L5/S1 omezuje kořeny S1 bilatet.více S1dx

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce