Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

bolesti kloubů

Paní Helenko,troufám si říct,že vím,jak trpíte,i já stávám a ulehám s bolestí a konečně se to dalo do pohybu a doufám,že mi bude pomoženo,vyhledejte si na internetu:LINKA PROTI BOLESTI jsou tam kontakty podle regionu moc Vám přeji,aby jste konečně našla někoho,kdo Vás vyslyší a pomůže od bolesti

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Paspar

Zdravím, byl mi doporučen známou přípravek Enzycol, který jí hodně pomohl. Máte s ním zkušenost? Ráda bych ho vyzkoušela, ale zajímají mě i zkušenosti ostatních...

Alenka M.

Zdravím. Sama mohu enzycol doporučit. Kombinuju jeho pravidelné užívání a zdravou životosprávu a cítím se relativně dobře. Rozhodně líp než před měsícem. Ale asi je to na každém, jak mu to sedne. Některé komentáře jsou takové rozporuplné, takže předpokládám, že i účinek se může lišit. Jak říkám, je to jen můj názor.

Paspar

Děkuji vám za názor. No, je tu s tím spokojeno dost lidí,takže špatné to asi nebude. Enzycole těš se! Snad mi to od těch bolestí pomůže :/

Zuzka

Dobrý den, já si koupila Colafit a jsem s ním velmi spokojená, bolest kloubů odezněla a můžu konečně zas normálně žít.

Vranice

Zdravím, ano, enzycol mohu doporučit, mi pomáhá :) hodně štěstí při léčbě :)

Veronika Křížová

Jak to tady tak čtu, třeba bych ho i mohla zkusit. Nakonec o nic přece nejde a hůř mi po tom nebude.

Radenka

Kupuji enzycol mému muži na nemoc dnu a vím, že mu pomáhá. Jeho stav se postupně dost zlepšil.

Bobik

Nevím jak ostatním, ale mi pomáhá proti dně, takže za mně doporučení.

Jaenny

Mě taky pomohl, ale bacha! Nečekejte výsledky hned, mě se to začalo lepšit až po 2 měsících trvalého užívání, ale stálo to za to :)

Sona

Ahojda. Začínají mě bolet klouby na prstech, asi ze psaní na klávesnici, prý je to nová civilizační choroba či co :D No, každopádně, otec koupil babičce na revma enzycol, ale když se na to zeptám přímo jeho, bude si ze mě dělat srandu :/ Může to brát i mladčí člověk nebo je to jen pro starý lidi?

Magda

Já mohu doporučit na bolest kloubů Geladrink. Nikdy jsem bolestí kloubů netrpěla, ale zhubla jsem strašně po porodu díky rotopedu. Tímm jsem si však zhuntovala klouby v kolenou. Užívám geladrink a je to celkem vpohodě. Přesvědčilo mě při koupi to, že ho doporučovalo mnoho doktorů, viděla jsem certifikáty o potvrzení účinků a prostě českým produktům nějak věřím víc.

Ivana

Co říkáte na enzycol? Mě ho poradili koupila jsem si ho i na základě dobrých hodnoceni v různých diskuzích, ale nikde jsem nečetla, jak dlouho musím čekat, než začnu pociťovat rozdíl?

Vera

enzycol mi zabral asi po dvou tydnech, ale po dobrani se bolesti vratili. a pak mi doporucili od stejne firmy lepsi pripravek senzycol a ten beru ted a jsem spokojena, uvidime co bude az doberu

Katka

Enzycol zabírá, jen je třeba ho brát opravdu dlouhodobě. Což podle mě vzhledem k poměru toho, kolik stojí není zas tak hrůza. Mě osobně pomáhá tak, že je to až k nezaplacení.

Majka

Fakt ten Enzycol pomáhá? Já hledám reference a četla jsem tak o různých doplňcích a tenhle fakt nejvíc lidi vychvalují asi si ho pořídím nestojí uplně nejvíc no.

Martina

Beru Enzycol tři týdny, všude jsou na něj pozitiva, tak čekám, kdy se taky dočkám. Zatím nic :) ale jak to tak všude čtu, každému zabral v jinou dobu. budu trpělivá, ceny byla ok, takže proč ne.

Žaneta

já jsem s klouby byla v lázních, kde mi doporučili mimo jiné doporučili užívat Priessnitz kloubní výživu. díky ní zase jedzím na kole a běhám! klouby a především kolena mě už nebolí tak jak bolívaly!

Linda
2x

Já jsem Priessnitz kloubní výžvu vyhrála v soutěži. Protože mě bolely klouby brala jsem to jako super výhru. Nyní už mám doma 3tí balení a nemůžusi ho vynachválit!

marcela

tak to jsme na tom stejně, já ho sice nevyhrála, ale dostala letos na vánoce (pořád jsem si stěžovala na bolest kolenou). užívám už od vánoc a je to znát! letos se konečně zas dostanu na kolo!

Andrea Čuliková

Taky mám pozitivní vysledky s enzycolem, jsem byvalá vrcholová sportovkyne a musím říct, že na enzycol nemá ani jeden z nejlepších ortopedů.!!:)

nessik

Enzycol je výborný, moje maminka ho používá.

Katka

Mě Benegen4 pomohl. Nemohla jsem klečet u dětí na zemi a když už, tak se pak zvednout bylo utrpení. Ortoped mi doporučil loni tuhle novinku a piju jí místo limonády. Kolena mě absolutně nebolí, tak jsem se ptala a je to prý jedinečným množstvím kolagenu - 4 000mg. A není to mega pilule, ale nápoj, takže ideální :-)

Jana

Můj manžel, když byl ještě mladší, dostal práci, při které hned první den hrozně makal. Vrátil se domů totálně zmoženej. Namazal si bolavy ruce almiralem a za chvili citil ulevu. Takze od te doby to mame doma

Březina

Souhlasím. Těch mastiček jsem vyzkoušel haldy a až almiral pomohl

Bertik

Já jsem ani nic nezkoušela. V lékárně mi dali almiral gel, ten od té doby používám a stěžovat si nemůžu

Martin

Samozrejme chce najít pricinu problemu. já mám jako první pomoc (jsem sportovec) chladivý a hrejivý gel...uleví to pri problémy, který často sám odezní.

Soňa

já piju jako prevenci dias forte, je to dobrý a účinek má i na vlasy a pleť

Bára

na vlasy a pleť? jakto?

Soňa

kolagen je zakladem pokozky vlasu i nehtu

jana

Hrejivku mám hrozne ráda, kdyz me bolí za krkem od sezení u PC. Ted mi dosla jedna dobra, ale uz se prý nevyrábí. Co pouzíváš za znacku? hreje dobre?

Thi Eva Cao

Dobrý den všem, moc bych Vás poprosila o vyplnění dotazníků právě na téma doplňků stravy: http://doplnky-stravy-a-jejich-prop.vyplnto.cz/ :srdce: Pracuji na diplomce a napadlo mě, oslovit Vás tady :) Díky všem!

Kateřina

Mám dotaz. Klouby nemám a asi už nikdy mít nebudu moc v pořádku. Ale chci žít aktivně a nebýt jen zalezlá doma, tak mě napadlo koupit elektrokolo, o kterých jsem slyšela. Nedal by někdo nějakou radu jaké?

Dana

My jsem si pořídili doma elektrokola a nemůžu si je vynachválit. Jen si dejte pozor ať nekouppíte drahý šunt, baterka musí být opravdu výkoná...důležité taky, jak se na kole sedí a sjestli vám pasuje, určitě si ho někde v obchodě vyzkoušejte než koupíte...

Kateřina

Elektrokolo doporučuji. Je mi 57let a je super, že můžu pořád na dlouhé projížďky. Takže za mě taky určitě koukat na baterku a pohodlí je samozřejmost, jinak by z toho měl člověk akorát nervy.

Kateřina

Elektrokolo vám taky můžu určitě poradit, super věc.

Mirka

Já mám elektrokolo Lectron a zatím velká spokojenost. Na dlouhé projížďky ideální.

Milena

Kolik to kolo dojede na jedno nabití? My máme kola s dojezdem 70km a zjišťujem, že to kolikrát nestačí.

Milan

Já mám lectron Montana a ten dojede až 130 km na jedno nabití. ovšem je třeba asistovat...

Radek

mají i kolo co má dojezd 190!!!!!!! strašná bomba

Monča

a nedaji se nekde vyzkouset jnebo pujcit jenom? diky

Radunka

Ahoj, já používám arthrona 1000-C a jsem s ní maximálně spokojená. Teď ji začala jíst i moje babička.

Irena

Já mám s klouby hrozné problémy a dost už mě to omezuje v normálním životě.

Dana

Já tohle znám velmi dobře. Zkoučím i různé kůry a babské rady, ale nic mi nepomáhá.

Bára

Co kdo používáte na klouby?

Staňka
1x

Za sebe jsem spokojená s tobolkama Flexiharpan

Bára

Aha a to je co za tobolky? To se přiznám že vůbec neznám

Staňka
1x

No já sem to taky neznala ale doporučila mi to paní v lékárně a nemůžu si stěžovat. Jde o rostlinný produkt

Bára

Jo takhle, no zkusila bych je pořídit mamce ta má s kloubama pořád nějaký problémy

Monica

Dobrý den, po komplikované zlomenině ruky mi dr. doporučil doplňovat vápník. Našla jsem tyto šumivky - https://www.lekarna.cz/maxi-kalz-1000-10x1000mg-sumive-tablety/ Jsou vhodné?

Jirka

Prosím nevíte jestli se dá bez prášků od bolesti přežít po operaci kolene?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce