Inzerce

bolesti kloubů

Paní Helenko,troufám si říct,že vím,jak trpíte,i já stávám a ulehám s bolestí a konečně se to dalo do pohybu a doufám,že mi bude pomoženo,vyhledejte si na internetu:LINKA PROTI BOLESTI jsou tam kontakty podle regionu moc Vám přeji,aby jste konečně našla někoho,kdo Vás vyslyší a pomůže od bolesti

Inzerce
Odpovědi
Ondra

Já teda nevím, byl jsem na operaci kolene už dvakrát a bez prášků bych to asi nedal teda...

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. října 2018, 09:56:03

Jirka

Já jsem byl na operaci kolene a místo prášků od bolesti jsem si zaplatil 4000 Kč za pumpičku, která přes katetr vedla analgetikum přímo do rány. Stačí se zajít zeptat do kterékoliv lékárny.

20. října 2018, 13:36:24

hanka

Po operaci kolene to fakt bolí, ale musí se to vydržet. Já jsem pak po operaci začala brát vitaminy alavis a ted mám celkově klouby jako za mlada. Měla jsem s pobolíváním kloubů při pohybu problémy a zmizely.

2. prosince 2018, 08:41:49

Anna Pamela

Pomáhají vitamíny a kapky na křivici? Doporučíte mi nějaké?

15. prosince 2018, 17:55:01

Radmila

Dobrý den, používáte prosím někdo nejakou konopnou kosmetiku na bolave klouby?

17. ledna 2019, 15:38:28

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Drželi jste někdy striktní dietu? S jakým výsledkem?
Zatím hlasovalo 227 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Brenda (vlasy) 19. ledna 2019, 13:47:51

JIřino já za sebe můžu clip in jenom doporučit, sama si touto metodou prodlužuju a sem… Diskutovat

• Martina (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 19. ledna 2019, 14:47:45

Dobrý den, jsem starší osoba. Občas (tak 1x za 2 měsíce) se mi udělá na hřbetu dlaně… Diskutovat

• Tomáš (Operace hemoroidů) 19. ledna 2019, 17:11:15

Pohlavní nemoc? Ty seš blázen. Asi čteš spoustu konspiračních teorií Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.