Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

O Virtuálním centru Kýly

Vše o virtuálním centru kýly.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
zdenek polak
1x

mám jít na operaci tříselné kýly vunoru r.2006 a mám ji jíž dost zvětšenou,lékař mi oznámil že laparoskopický zákrok nedoporučuje i,když bych radši podstoupil tuto metodu,co by ste mi poradil pane doktore..

Kateřina
2x

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli si sama mohu "diagnostikovat" kýlu (cítím ostrou bolest těsně nad pravým tříslem - při kýchání, kašli, když vstanu ze dřepu, někdy i při chůzi atd.; před pubertou jsem při převlékání vídala, že mi v těch místech něco jakoby přečnívá, teď už ne). Pokud je to kýla, je vždy nutné s ní něco dělat? Děkuji za odpověď! Kateřina

michal
2x

Dobry den.Pane doktore,mam jit na operaci triselne kyly,ktera me trapi asi 5.mesicu.Je mi 29.let a mam za sebou chir.vysetreni a doporucenou operaci.Jsem ze Vsetinska a byla mi doporucena nemocnice Atlas ve Zline,kde operaci provadi jen laparoskopicky.Ale po zhlednuti Vasich stranek,jsem marne hledal nemocnici Atlas mezi specializovanymi pracovisti na kylu.Proto se nezavazne ptam,zda bude lepsi vyhledat nejake jine pracoviste (napr.Brnnenskou nemocnici)a jakou metodu zvolit?Predem dekuji za odpoved.Michal

Misule
2x

Dobry den, mam oboustrannou triselnou kylu, kterou si chci nechat odstranit. Nekolikrat jsem cetla o metode operace s PHS implantatem, u ktere se vyuziva jen mistni anestezie. nekolik klinik tuto metodu ma ve sve nabidce, vetsinu jsem navstivila, obtelefonovala, obepsala, ale realita je takova, ze nakonec kylu takto nikdo operovat nechce. Vsude mi nabidli bud laparoskopii za celkove narkozy ci klasicky rez s epiduralkou. Mohu vedet kde by se tento zakrok s mistnim znecitlivenim dal provest? moc dekuji, M.

Misule
1x

tyka se predchoziho prispevku muj mail na pripadnou odpoved je [email protected], DEKUJI

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce