Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Zkušenosti s léčbou

Zde můžete diskutovat o Vašich zkušenostech s léčbou i operativou hemoroidů

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal
3x

Na léčení hemoroidů mám mast nebo olej s bylinným extraktem, který hojí ehmoroidy se stoprocentní účinnosti, zatím se nikdo neozval, že by mu to nepohlo naopak i tí, kteří měli nastoupit operaci, když se začali léčit týmto přípravkem, bez problému se vyléčili a dodnes nemají žadné problémy, samozzřejmě, že preventivně užívají tento přípravek dal. Mohu poslat vzorek na vyskovšení zdarmam- Můžete se na mne obratit i na tel. č. 596744672, 608431916, mail: [email protected]

Aka
5x

Před 3 dny (v pondělí ráno) jsem byla operována v Thomayerově nemocnici v praze Longo-metodou.Pooperační bolesti jsem cítila jen bezprostředně po probuzení z narkózy, takže jsem dostala injekci na zmírnění obtíží. Ještě tentýž den večer se vše sklidnilo a na noc už jsem si nenechávala nic píchat. Nejsem žádná hrdinka, ale prostě mě to opravdu nebolelo a nebolí. 2.den po operaci (úterý) jsem začala jíst normální stravu - dietně upravenou s dodržením několika málo zásad a s přidáním Lactulosy (sladký sirup proti zácpě), (k obědu zeleninová polévka, rýže s dušeným masem, meruňkový kompot) . Na stolici jsem byla asi 5x - lactulosa způsobila své:-), ale vůbec nic mě nebolelo ani při vyprazdňování. 3. den - středa 10.00hod. propuštěna do domácí péče - nemám sebemenší bolesti, prostě vůbec nic. Jen se cítím unavená - to asi z té celkové narkózy. Připravuji si jídla v malých porcích dle pokynů dietní sestry a odpočívám. Nevím jak je možné, že to má tak hladký průběh a jsem z toho v příjemném šoku. Přála bych opravdu všem co se dosud trápili, aby se jim dařilo stejně jako mně. Pro operaci jsem se rozhodla po dlouhých rocích trápení, kdy jsem se snažila zmírňovat obtíže všemi možnými mastmi, sedacími koupelemi a různými babskými recepty. Nic nezabíralo a když, tak jen krátkodobě. K lékaři jsem se hrozně bála, měla jsem z toho doslova trauma. Jen představa že budu své problémy někomu předvádět mě uváděla do totální beznaděje. Ale bolest a problémy vygradovaly tak, že už nebyla jiná možnost než najít lékaře. Objednala jsem se on-line přes tyto stránky. Vše probíhalo bez problému, s maximální ohleduplností. Jsem maximálně spokojená a doufám že nadlouho bez problémů.

Peta
2x

Mám dlouholeté problémy s hemoroidy.Už jsem podstoupila leasorovou operaci. Bohužel po těhotenství a porodu mám problémy ještě větší než před zákrokem. Zákrok byl proveden ambulantně na soukroné klinice v Ostravě. Momentálně mám potíže větší, takže zjišťuji jiné možnosti. Chtěla jsem se zeptat kolik vás zákrok stál a přesně jakým způsobem mám kontaktovat příslušnou nemocnici, kde vám byl zákrok proveden.Bydlím na Ostravsku, takže bych potřebovala znát emailovou adresu. Za pomoc děkuji.Má adresa je : [email protected]

hkib

Dobry den,chtela bych se zeptat na Longovu metodu.To je laserova operace? Boli to po operaci? A pripadne,kam bych se mohla obratit.Dekuji predem za odpoved Moje adresa: [email protected]

kiki
2x

Dobrý večer,vím že je to dlouho,ale mohla bys mi napsat,jestli jsi měla i stálé vnější ?Děkuji

11
2x

Jak je to teď po několika letech? honza [email protected]

Lukys
2x

Ono možná taky záleží kolik se toho při ty operaci odrezava. Je mi 30 a zlomené zebra jsem rozdejchaval mnohem snaz. Jasne dny po operaci nejde o nějakou zabijackou bolest ale přijde mi pořád veliká a nejhorší na tom ne že nezmizí. Vždycky když jdu na záchod s tlakem v konečníku jen si prdnu, všude krev, do sprchy a znovu do postele čekat na další prdy, který jinak než přes záchod nejdou. Když jsem prožil první pořádnou zredenou stolici pomocí laktulozy, tak jsem pak celý den trepal nohama k vůli bolesti abych na ni přestal myslet. Buď jsem totální picusacek kteryho by bolel i pohlavek, nebo jsem prostě měl razantnejsi zákrok, nebo jste jak říkáte asi hrdinka :D

F
1x

Vcera jsem absolvoval operaci Longovou metodou a zatim to mam uplne stejne... stolice jsem se jeste nedockal, ani po lactuloze, ale ty prdy, to je masakr 😅 ale jinak celkove jsem cekal, ze to bude horsi, takze nakonec vlastne celkem v pohode, uvidime treba za tyden....

Helina
5x

Už jsem se chystala objednat na Hemoron, protože žádná vláknina, ovoce, zelenina, otruby, lněné semínko, dostatečné pití,... - nic nepomáhalo. A vždycky se mi udělala na začátku šišky taková supertvrdá zátka. Slabé přírodní projímadlo průjmem bolení spíš zhoršilo. A pak jsem objevila PSYLLIUM - vlákninu z osemení jitrocele vejčitého (indického). Dvě lžičky do 1/4 litru vody nalačno a zapít dalším šálkem tekutiny (půl hodiny před jídlem), ze začátku pár týdnů i dvě lžičky večer před spaním. A JE PO POTÍŽÍCH. Za dva dny přešlo to nejhorší a za týden jsem už skoro nevěděla, že jsem měla hemeroidy. Tlačím pro jistotu pomalu, v klídku, ale nemusela jsem vůbec na žádnou operaci a už mě hemeroidy netrápí (5 měsíců).

kastanka

...HEMEROIDY JSOU DO VELKÉ MÍRY ZPŮSOBOVÁNY TVRDOU STOLICÍ..ZÁCPA JE PROBLÉM,KTERÝ JE LIDMI POVAŽOVÁN ZA BANALITU..,JEN MÁLO KDO SI UVĚDOMUJE,ŽE ,TÍM SI MŮŽEME PŘIVOLAT I HORŠÍ PROBLÉMY,NEŽ JSOU HEMEROIDY..PRÁVĚ PROTO JE TŘEBA OČISTIT STŘEVNÍ TRAKT OD USAZENÝCH SPLODIN AZAPEČENÝCH FEKÁLIÍ,NĚJAKOU DŮKLADNOU OČISTOU.VELICE ÚČINNÝM JE COLONIX,JÁ HO ZAČALA SAMA UŽÍVAT A MUSÍM ŘÍCT,ŽE OD TÉ DOBY NEMÁM TAK VYHROCENÉ PROBLÉMY,JAKO V MINULOSTI.

Fatimka
2x

Dobry den, Chtela bych reference na Proctoclinic. Rada bych se tam objednala. Ptoto bych chtela vedet jestli je to dobre zarizeni a kolik to stoji? Dekuju.

Pavlína

Jsou to šarlatáni, jenom z Vás vytahají peníze a efekt abslolutně žádný. Po 17000,-Kč do ze mne bez jakéhokoliv efektu vytáhli jsme nechala hemoroid odstranit na chirurgii.

Alča

přesně, ja tam nechala přes desítku, stav se zlepšil asi o polovinu...bylo mi řečeno že už je vše odstraněno a ostatní je jen otok, který časem splaskne.. nesplasklo nic, a po roce je to opět tam kde to bylo... ale jinak jsou tam moc příjemný (aby ne za ty prachy). Rozhodně nedoproučuju!

Tomáš
1x

Dobrý den. Rád bych se zeptal,jestli longova metoda pomůže při problémech s vnějšími hemoroidy,po případě,jak léčit,nebo jaký zákrok je vhodný k jejich léčbě?

ika
1x

Prosím poraďte, kde je možné podstoupit operaci hemoroidů pomocí Long.metody v Královéhradeckém kraji

Jana
1x

Dobrý den, na této stránce či virt. centru Hemoroidy je vlevo úplně nahoře odkaz na doporučená pracoviště, která operují Longovu metodu, řazená podle krajů. Ve Vašem kraji je to např. Chirurgická klinika FN Hradec Králové nebo Soukromá chirurgická a úrazová ambulance, Lošťákova 650. Tam Vám určitě vše rádi vysvětlí a vyšetří Vás. Přeji hodně štěstí, Jana

Radek
1x

Přestože jsem nepocitoval takové problémy jako většina zde diskutujících ( kromě občasného svědění a trochu krve na papíře při průjmu ale bez bolestí) , vyhřezla mi před týdnem bulka , zřejmě vnitřní hemeroid .Již třetí den používám Faktu a Psylium , rád bych se zeptal , jestli někomu zmizel výhřez po použití masti nebo čípku nebo někomu pomohla ambulantní léčba hemoronem . V opačném případě bych se chystal na operaci Longovou metodou , jsem z Březnice u Příbrami a nevím , kde je nejbližší spec. pracoviště . Předem děkuji za rady a odpovědi.

Jana
1x

Dobrý den, ve Vašem případě můžete navštívit přímo chirurgické odd. Nemocnice Příbram. Jinak, na této stránce, tedy virt. centru Hemoroidy je vlevo úplně nahoře odkaz na doporučená pracoviště, která operují Longovu metodu, řazená podle krajů. Tam najdete i kontaktní telefon na nemocnici Příbram či jiná pracoviště. Určitě Vám vše rádi vysvětlí a vyšetří Vás. Přeji hodně štěstí, Jana

aleš
4x

Včera mi byla aplikovaná gumička, celý den jsem prožil s brufenem. Dnes už je to dobré, nic už necítím. Jen se bojím, až půjdu na stolici. Chtěl jsem se zeptat, co se stane s tou gumičkou? Slyšel jsem něco v tom smyslu, že sama vyjde. Na prohlídku mám jít až za tři týdny. Díky

Ivi

Dobry den, mam asi podobny dotaz, jako vetsina lidi zde. Je ambulantni osetreni Hemoronem ucinne pri lecbe vnitrnich a vnejsich hemeroidu? Klasicka operace pred nekolika lety a po teto dobe se behem nekolika let opakujici problemy s trombotickymi srazeninami, jak vne konecniku, tak i uvnitr, kde se dela dalsi hemoroidalni uzlik. Byla mi doporucena metoda hemoronem, mam ji zkusit, aby to nebylo zbytecne, nebo podstopit rovnou Longovu? a kde ji v Pardubickem kraji delaji s dobrymi vysledky? Dekuji

JAJA

Na otazku ceny na proctoclinice vysetreni stoji 2500 kc plus zakrok baronova metoda 2600 kc ,byla jsem v Brne.

Vladunka
1x

Dobrý den, před téměr jedním rokem jsem podstoupila léčbu přístrojem Hemoron. Protože mé problémy nepřestaly, dle chirurga proktologa jsem podstoupila Barronovu ligaturu. Od té doby mám velké problémy, nemůžu takřka sedět. Vnitřní hemoroidy jsou již odstraněny, mám jeden objemný zevní hemoroid. Prosím, poraďte mi, jaké máte zkušenosti s Barronovou ligaturou. Po tomto zákroku jsem již pět měsíců. Děkuji za odpověď.

Jan
2x

V únoru jsem si nechal odstranit hemoroidy III st Longovou metodou, po měsíci byl nutný dodatečný zákrok jelikož v místě zákroku došlo k výraznému zúžení.Musel jsem poté několik týdnů zavádět dilatátor a zamezit tak opětovnému zúžení.Velmi bolsstivé takto jitřit pooperační ránu.Dodnes trpím vleklými obtížemi,vyprazdńování je velmi bolestivé.Bylo mi později řečeno, že ne každý je vhodný pro tuto metodu.

Josef
3x

Před 10 lety jsem absolvoval odstranění hemoroidů Barronovou ligaturou.Podle zdejších příspěvků se domnívám,že ne každému tato metoda sedne.Udělal jsem chybu,že jsem se nechal operovat ve stavu bolestivých hemeroidů a že lékař vůbec v takovém stavu operaci provedl.Nemohl jsem ani sejít ze schodů a kdyby mě manželka neodvezla autem tak bylo po mě.Z ambulantního zákroku, po kterém jsem se domníval,že budu fit do tří dnů jsem doma ležel měsíc a jedl pouze tekutou stravu.Lékař mě nakonec musel předepsat dost silné léky na utišení bolesti,protože bolest byla taková,že se nedala vydržet.Podotýkám,že nejsem žádná citlivka a utišující léky neberu nikdy.Proto jedna rada ... nikdy nechoďte na zákrok ve stadiu bolestivých hemeroidů!!!

long
1x

Vážení všem doporučuji návštěvu lékaře a vyšetření!! Sám jsem to dost dlouho odkládal a nakonec jsem skončil na JIP a transfůze atdatd...následná operace Longovou metodou(vše hrazeno VOZP) a zatím klid a vše ok(rok po operaci).Bolesti nebyly žádné a do týdne jsem byl doma a v práci do měsíce.

jana

jsem v pasti-v březnu mám naplanovanou Barronovu ligaci. jsou potvrzené hemáče I.stupně a léčba Hemeronem mně nebyla vůbec nabídnuta :-(. jak čtu ,tak se mám na co těšit. a to mě lékař uištoval,že je to bezbolestné .zítra jdu na irrigo-tak jestli tam nebude nic nového, tak se optám doktora na léčbu Hemeronem. díky za všem za informace

jiri
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Lucie
2x

Zdravím, jsem 2 dny po zákroku Hemoronu a za 3 týdny jdu na kontrolu je mi dopuručeno pokud se to nezlepší opich - vyříznutí a toho se moc obávám pokuď mi můžete poradit budu moc ráda S pozdravem Lucie P.S. napiš te mi prosím na email, děkuii Luciesislerova@seznam. cz

milan
2x

pošlete rady, děkuji, [email protected]

Lucka
1x

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s vypalováním hemoroidů dusíkem? Zní to dost bolestivě. Děkuji.

Naďa
1x

Prosim Vas, nikdy na vypalovani heroidu dusikem nechodte!!! Ja na tom byla pred deseti lety a kdybych vedela, ze uz tenkrat ye to mon 10 let nedela, protoze je to prilis bolestive.. Nikdy tam nejdu. Nezazila sem vetsi peklo nez tohle!!! Nikdy na to nechodte!!!

Marie
1x

HEMERONEa Longova metoda jaký je v tom rozdíl víte někdo,poraďte.Díky Marie

Aka
1x

Před dvěma lety jsem absolvovala operaci longovou metodou - viz příspěvek výše - pozitivní zkušenost. Nevím jak ostatním, ale mě se po 2 letech vrátil zánět jako hrom. Bolesti mám větší než před operací, rozsah zduření asi stejný. A FUCKT nevím jak to teď budu řešit. Operace mě stála 13000,-

Simisimi
1x

Dobrý den napište mi na soukromou adresu dám Vám tel č. na odborného lékaře jestli chcete problém opravdu řešit stana [email protected]

Milan

Měl jsem podobný problém sehnal jsem na to přírodní korál.Kdyby jste měl zájem napište e-mail m.nemec13 seznam.cz

aneta
1x

Prosím o radu, které nemocnici v Brně hradí VZP longovu metodu a kam by bylo nejlepší se s potížemi obrátit. Máte někdo zkušenost s MuDr.Ziegelbauerem?

long

nevím jak v brně,ale operaci long. metodou nehradí nemocnice,ale zdravotní POJIŠŤOVNA.Sám jsem musel do poj. 3X než mi dali potvrzení o tom,že zákrok bude zcela hrazen zdrav.poj.musíte mít od lékaře "papír" o tom,že jiná léčba není možná.....nebo tak něco.

Lucka

Ahoj, mohl by mi někdo doporučit dobrého pražského proktologa? Děkuji.

Lenka
2x

Ahoj všichni, chci napsat něco k Hemoronu- byla jsem na tom 2x, jednou po prvním porodu a pak po 3 letech po druhém, vždy se mi po porodu udělaly hemoroidy. Jsem 7 let po druhém zákroku a mám relativní pokoj, ale musím velice pečovat o pravidelnou měkkou stolici a následnou hygienu. Zákrok to není úplně bezbolestný, ( teď už to snad i znecitlivují), ale dá se v pohodě přežít a jste hned po něm OK. Opravdu to mohu doporučit a pokud se mi to v budoucnu zhorší, jdu na to zase. Těch celkem 1500 kč, co mě každý zákrok stál i s léky, neřeším.

Zdeněk
1x

Dobrý den Reaguji na diskuse o léčbě hemeroidů. V roce 1993 jsem ve 22 letech podstoupil klasickou operaci hemeroidů a měl jsem cca tak 4-5 let pokoj. V roce 2005 jsem podstoupil opět operaci a to pomocí stapleru - Longova metoda, za kterou jsem dal 10,5 tis. korun. Už po operaci se mi to nezdálo, že mám stále při stolici nateklý konečník. Právě zítra jdu na vyšetření, jelikož chci podstoupit operaci pomocí hemoronu. MÁM ŘIŤ JAKO OPIČÁK. Celou dobu zkouším různé masti, bylinné extrakty, diety, naučil jsem se pravidelně na stolici atd atd. Pohyb mám, nesedavé zaměstnání, nepiji, ale kouřím atd a stejně se to vrací. Můj názor je, když to je vrozené, nezbavíš se toho nadobro. Určitě věřím, že bylinky jsou super, ale jen to zmírní, ale nikdy né úplně vyléčí. Zmírní to tak, že nejsou vůbec žádné příznaky a žádné náznaky, ale může se to kdykoli vrátit ze dne na den, jako mě. Nechci nikoho odrazovat od různých metod, každý reaguje jinak. Každopádně Já pro to, abych mohl v klidu spát, nebál se jít na záchod udělám cokoliv. Rád se tu po operaci Hemoronem ozvu a dám Vám vědět. Mějte se Zdeněk tel. 602487689, pro toho, kdo by nevydržel čekat a chtěl by bezprostřední dojmy.

Milan
2x

Měl jsem podobný problém sehnal jsem na to přírodní korál.Kdyby jste měl zájem napište e-mail m.nemec13 seznam.cz

klára
4x

Hezké odpolene, mám vnitřní hemeroidy 3 st. . Byla mi doporučena baronova ligace. Nemá někdo zkušenost ? Dalo by se to léčit i alternativně ? Díky za rady. Klára

Darca
1x

Zkuste bio gel určený na léčbu hemeroidů. Budete určitě spokojeni stejně jako já ;-)

Dušan

Velmi se mi na problémy s hemeroidy osvědčil intimní gel A.T.W. z dubové kůry nebo z kaštanovce. Jako řidič jsem trpěl na hemeroidy poměrně často a opakovaně, až jsem jednou ze zoufalství sáhl po intimním gelu, který používá manželka. Velmi mi pomohl a od té doby jsou mé problémy minimální. Opravdu doporučuji vyzkoušet.

klatka Jaroslav
1x

prosim mate nekdo kontakt na nekoho kdo poradi kde se da sehnat ziva a mrtva voda?dekuji

René
1x

Na hemeroidy se mi osvědčil Hemoline - má v sobě extrakt z dubové kůry, který pomáhá v boji proti hemeroidům. Dá se koupit na www.doktorbio.cz.

Laco
1x

Na operaci jsem byl ve středu ve Vítkovicích. Neměl jsem akutní stav ale doktor mne přesvědčil, že jít dříve je lépe než později. Mám vnitřní i vnější. Když jsem šel byly úplně v pohodě. Očekával jsem brnkačku. Byli jsme tři na pokoji, kteří šli v jeden den. Ten první měl pouze vnitřní hemeroidy. Po operaci ho to vůbec nebolelo a odjel domů po svých druhý den. Ten třrtí měl také pouze vnitřní a už toho měl plnou prdel. Odjel třetí den a bolesti už neměl žádné pouze se ještě nedokázal vyprázdnit. Já měl po operaci bolesti jak krává a injekci mi dali pouze dvakrát. Noci jsem prochodil po chodbě a žebral u sester utišující prostředky. Druhý den mne chtěli vykopnout ale odmítl jsem to. Třetí den mne vykopli bez ohledu na to jak mi je. Proti bolestem mi dali Novalgin. Celou krabičku, kterou jsem měl na týden jsem sežral za dva dny a prosténal je. Pak jsem se rozhodl léčit podle sebe a nasadil detralex. Bolest jsem dostal do fáze jako při normálních hemeroidech. To znamená bolí jako zuby ale spím. Jsem názoru, že ty vnitřní odřízli ale ty vnější se vzbouřily tím, že střevo zajelo dovnitř a zaskříplo je. Prdelní otvor má sice výstavní ale hned centák pod ním cítím tři žíly. Za 14 dní jdu na kontrolu. Jsem zvědavý co mi řeknou. Jedině kdy bolesti povolí je když napustím vanu vemli teplou vodou a lehnu do ní. Asi archimedův zákon. Když vylezu bolesti jsou zpět. Když jdu na záchod tak si dávám pozor ať jsem doma sám a řvu bolestí.

Pavel
1x

Ahoj, v roce 2006 se mi zhoršily hemoroidy (ze sedmi dnů v týdnu pět dní krvavé stopy, bolestivé zduřeniny). Čípky a masti byly bez valného účinku, zkusil jsem Hemorod, v Praze stálo jedno ošetření 1000-1500 Kč, byl jsem třikrát a výrazné zlepšení, i když výkon byl docela bolestivý. Pak jsem zjistil, že v mém rodném Ústí na Skřivánku to dělá doktor za 500-800 Kč, kupodivu to ani tolik nebolelo (skoro vůbec), doktor se usmíval a říkal, že to je i o zkušenosti, přesně vědět kde má elektrodou působit. Po čtyřech sezeních procedury ukončil s tím že mám na několik let pokoj - a měl pravdu, teprve letos se zase začínají objevovat drobné náznaky, tak jdu koukat na seznam doktorů s Hemoronem. Jednoznačně ho doporučuju.

Petra

Tak dnes to máte v ÚL první zákrok za 1500,-Kč a další po 1000,-Kč. Já jdu 3x takže to mám za 3500,-Kč. Nevím zda by to šlo najednou, ale pan doktor tvrdí, že se musí postupně.

Mirek

Byl jsem na ošetření Hemeronem před 6-ti lety, šest lest jsem byl relativně bez problémů až ted začínám mít problémy nevím jestli jsou přechodné nebo trvalé . Ošetření Hemeronem neni bezbolestné jak se uvadí ,zákrok trvá asi 15 min. a jsou to docela muka,ale dá se to vydržet. Celkem jsem byl 5x a hned po prvním ošetřním se mi ulevilo . Nemá někdo zkušenost s metodou DG Hal ?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce