Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Alternativní léčba

Léčba přírodní cestou....

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
šarka

Můžeme dát tělu podmínky, které mohou zmírnit provázející to onemocnění, recidivy a zhoršování stavu.Napište mi na email [email protected], ráda vám dám informace.

Ladislava Ondrejová

Dcera je touto chorobou postižena. Víme to asi jeden měsíc. Nemáme zatím žádné zkušenosti, rády se dovíme od Vás něco víc. Předem děkuji Ondrejová

Petr

mám MC již 3roky a celkem se mi to zatim daří zvládat a to hlavně pomoci alternativní medicíny,(doktoři vám nepomůžou), kokud chcete vědet vic jak už o MC nebo o možnosti alternativní léčby napište mi.

petr

adresa pro zájemce o informace týkajících se léčby resp. značného vylepšení stavu MC pomocí přírodní medicíny je [email protected]

Dana Hamzová

Prosím o bližší informace, mám nemocnou dceru již 5 let.Děkuji. D. Hamzová

papaja

mam manzela ktery trpi 19let touto nemoci!ma opet recidivu!je nasezena nova lecba imuran!ale zatim zadne zlepseni!existuje prirodni lecba????

Peťula (17)

Alternativní léčba je k ničemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katka

Alternativní léčba je důležitá při této nemoci, ale samozřejmě je důležité i neopomentou na klasickou medicínu.

bajaja

Příspěvky jsou velmi staré.Na Croha je nejlepší si do každého jídla nadrolit sušenou Mochnu husí.Přidat i trochu mochny nátržníku.Jinak dle možností zapping a klystýry.Těžko Vám medicína pomůže lépe.Chirurg to roznese dál a alopat přetíží nefunkční játra se slinivkou.

Lucie Černá

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

kaculinka208

Dobrý den,jak si to tady tak pročítám,moc ráda bych se s Vámi také podělila o své zkušenosti s crohnem..Tuto nemoc mi zjistili asi před 15 ti lety, několikrát jsem byla operovaná.Odstranili mi asi 80 cm střeva.Potom jsem musela brát velké množství léků,bohužel i kortikoidy a ty mají hodně vedlejších účinků... mně totálně odvápnily kosti tak, že jsem měla drobné zlomeniny na hrudní páteři,poležela jsem s tím v Motole pěkných pár měsíců na kapačkách a psychicky na tom špatně... Bohužel i po propuštění z nemocnice a v dalších letech jsem dost často měla problémy s trávením,křeče v břiše, průjem se střídal se zácpou.Několikrát jsem opět skončila v nemocnici a opět na kapačkách.Musela jsem kvůli tomu přerušit i studium... Naštěstí žádné trápení netrvá věčně a měla jsem štěstí,že má nejlepší kamarádka objevila a doporučila mi něco co mi dalo naději na zlepšení... Samozřejmě,že klasická medicína v případě takto vážné nemoci je nenahraditelná,ale dá se zkombinovat i s alternativní...zkrátka harmonizovat tělo celkově,vyčistit od všech toxinů,a také psychika u této nemoci hraje svou podstatnou roli a je třeba ji dát do pořádku.. A teď k tomu nejdůležitějšímu... právě už asi 3 roky užívám kombinaci třech čínských bylinných tinktur. Nechci psát název,aby si někdo nemyslel, že tu dělám reklamu...Nevím jestli je to všechno jen těmi bylinkami,ale tak nějak se to špatné po jejich užívání zlomilo.. upřímně,domnívám se,že to bylo to jediné co mi opravdu dokázalo zabrat a to už jsme vyzkoušeli předtím všechno možné..samozřejmě,že to nebylo přes noc, zázraky se nedějí,ale postupem času se mi celé trávení začalo srovnávat...no a v této době se cítím moc dobře a můžu s radostí a klidným svědomím říct,že teď žiju skoro normální život a dokonce máme i svoje vysněné první dítě! Takže radím dejte tělu co mu chybí a ono se Vám za to odvděčí ! Mám hodně známých,kteří to užívají také na jejich zdravotní problémy a jejich reakce jsou kladné.No asi bych popsala celou stránku,takže pokud Vás to zaujalo ozvěte se mi,probereme to blíže a velice ráda poradím i Vá[email protected]

Dagmar

prosím o radu,užívám denně ráno Micardis plus 8Omg a Lusopres 1 tbl a večer 1 tbl Lusopres tlak mám pořád okolo 16O I 19O spodní 65 -7O nevím si už rady občas se motám a to se ten tlak zvýší otékají mi kotníky. Je pravd že mám nadváhu a větší 20kg navíc přestala jsem před 5 lety kouřit a neshodila jsem to. Mimo jiné taky vím že by to chtělo pohyb,ale mám obě kyčle odoperované a chtějí ještě reoperovat tu první,což nechci je mi 70 let a bojím se jak narkosy tak i komplikací,jsem zdrav. sestra a tím je řečeno vše. Mám ještě nějakou naději snížit ten tlak bez chem.prostředků??? Děkuji a odpověď email můj [email protected]

Majda

Myslím, že by mohla napomoci Andská fytoterapie, konkrétně třeba Vilcacora, Sangre atd. Stačí zadat třeba na seznamu do vyhledávače Andskou fytoterapii a jste tam. V AMC vám jistě poradí. Posílají i zajímavou knihu a zdarma.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce