Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

AKNÉ

prostě mě trápí bedáky a doufám, že najdu pomoc a spřízněnou duši

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lida

gngn

bhntzh

bgfb

Michal
7x

Na akné jsem trpěl 10 let a lékaři mi nedokázali pomoci. Nakonec jsem se vyléčil sám během 2 měsíců různými levnými a běžně dostupnými přípravky obsahujícími zejména zinek, síru a bór, které ničí demodex způsobující akné. Vysvětlení a podrobnosti jsem sepsal na http://lecba-akne.blogspot.com

Rostislav Berka
4x

Rád bych se dozvěděl,kde a kdo provádí broušení jizev po akné, kolik to stojí a zda to hradí zdravotní pojištovna.(aspoń částečně)

ivana
1x

kolik to stojí, moje dcera má hodně hluboké jizvy ,chtěla bych jí pomoci moc prosím oradu a předem děkuji

MUDr.Jiří Holečko
4x

Jedná se prakticky vždy o poruchu metabolizmu. Vysvětlení i léčba spočívá ve změně stravy. Kontaktujte mě. Zdravím - Holečko.

Petr

..ahoj, rád bych si nechal poradit...co mám udělat, abych se od tebe něco dozvěděl ohledně poruchy mého metabolizmu a tak i následnému možnému zlepšení stavu..??Moc dík...

Libuše Josefy
1x

Dobrý den, 10 let jsem neúspěšně léčila akné, teď jsem pila dlouhodobě urologický čaj, pro potíže se zánětem, a akné mizí, je to díky vysokému obsahu listů z břízy, jak se dočtete, vždy se používala při těchto potížích, jen jsem na to dosud nenarazila...takže-pijte břízu.:)

karolina

dobry den chtela bych se dozvedet jak spravne jist,nebo taky jestli to neni problem v materiálu jaky nosim oblečeni.Mám uz asi pul roku akné na rukách,pažích a dokonce i zadech.Prosim o nejakou radu.Co spravne delat,jake pouzivat sprchove gely,obleceni a take co spravne jist.Nebo jake pripravky si kupovat.Dekuji

Anonym
3x

Ahoj driv jsem mela stejne problemy jako vy.Ale staci jen nejist majonezu,cokoladu a jine kakaove vyrobky.Kazdy den trikrat az ctyrikrat jsem si cistila oblicej Francofkou(Alpou).A mela jsem cistou plet.Vetsinou se delaji z potu,ze spiny a dalsich veci.Pokud se ti ale i na dale delaji.Je dobre chodit do sauny,solarka a v lete na slunicko.protoze tim teplem se ti vsechny pory otevrou.A kdyz potom vlezes do studene vody tak ty otevrene se smiji a zavrou se ti vsechny pory.Nic jinyho v tom neni.

kača
1x

To si asi pořádné bedary nemela

jj:-)
1x

Tak jako docela odvážná holčina s Frankovkou. A nedělaj se ti jizvy, to je dost drastický. Ale proti gustu žádnej dešputát :-D

Lilly
2x

ahoj, mám 20 let a až nedávno jsem se zbavila akné. Zkoušela jsem všechno, mořskou sůl, eryfluid, dokonce jsem si dala předepsat antikoncepci, ale nic. Nakonec mi kamarádka poradila, abych zkusila Derminax, po 2 týdenní kúře jsem měla pleť jako miminko :) hned poté jsem je vysadila a po 3 dnech se začaly objevovat znova, tak jsem si dokoupila ještě 1 balení a po 6 týdenní kúře jsem dala sbohem akné nadobro :) Posílám i odkaz na oficiální stránky výrobce: www.derminax.eu

Lilly

ahoj, mozem potvrdit, derminax je super, taktiez mi liecba pomohla :)

okinkaa
1x

Ahoj holky, no jsem zvědavá. Došel mi meil o derminaxu zdálo se mi to jako dobrej nápad, tak sem objednala a dnes mi to došlo. zrovna sem si vzala první pilulku, za měsíc dám vědět jak pokračuju :-) protože už mi to vážně otravuje život a to sem toho vyzkoušela až až..a nic :-( teda krom antikoncepce, kterou bohužel už nemůžu takže děs běs :-(

lolek

v nejakych pripadech muze zmena stavy pomoct, ale urcite ne ve vsech, pac kdyz jsem mel mononukleozu a mel jsem dost prisnou dietu, pozdeji sem moh i ovoce a zeleninu, akne se vubec nezlepsilo

petr

ahoj vzdycky jak se holim tak 3 den mam na krku nebo na tvari male cervene pupinky nebo akne cim to muze byt

Him

Ahoj! hele ja to měl ze žiletek taky, proste citlivá pleť a drsný vous ;) takže buď přejdi na strojek s gelem, nebo zustan u tech ziletek, porid si kvalitni holici gel a po holeni ty mista kde to býva přetři Avarilem, ta mala sklenena lahvicka tekutyho pudru na dětský prdýlky ;) na mužskou tvář to má efekt stejnej, žádný opruzeniny :D

Petr

Zajímalo by mě co je pravdy na tom, že sladké ( čkolada atp. ) způsobuje větší výskyt akne .. ??

Lovinka

Trápíme akné .Myslím si ,že v docela složité formě.(i když zase tak úplně hrozné to není.)i když přeci jenom......................... ...........Chtěla byhc vědět jaký typ kosmetiky (druh,značka) byjste doporučoval.Chtěla byhc zajít na kožní ,ale mám strach.Jak to tak obvykle probíhá?vím,že je to asi trápný ,ale já to tak prostě cítím.Taky jsem slyšela,že se předepisuje anti-koncepce,netloustne se pak po ní?A ještě poslední dotaz když půjdu ke kožní musím jít s mámou.Máma nemá totiž věčně na mě čas a pořád tvrdí,že se mi to zpraví,ale já si myslím,že by se s tím něco mělo dělat.předem děkuji za odpověď

davey

heled vubec to neni trapny ale zajdi si k tomu koznimu jen si s tebou o tom promluvi a nasadi ti leky nebo nakou mast

maja
1x

Ahoj, mela jsem potize s akne vice nez 7 let. Vyzkousela jsem antikoncepci, zdravou stravu, antibiotika, laser atd. .... Pomohla mne kombinace cinskych prirodnich pilulek Qing Re An Cang Wan a potirani postizenych mist vodickou z cinskych bylinek 101E Acne Getaway. Pripravky pomahaji dobre cirkulaci krve a zbavuji telo toxickych latek a navic jsou prirodni takze zadna negativni zatez na organismus. Doufam, ze jsem svou radou pomohla a usetrim spouste lidi trapeni s akne.

MARGITA

A KDE SE DAJÍ TYTO PŘÍRODNÍ PILULKY SEHNAT?MAJÍ JE V LÉKÁRNĚ?DĚKUJI ZA ODPOVĚD

maja
2x

Tyto pilulky jsou koupit pres internet... staci zadat do vyhledavace.

Scooby
2x

Hele, vyprdni se na trapnost a zajdi tam co nejdřív, mně je teď 16 a mrzí mně že sem tam nešel hned, místo toho sem si beďáky mačkal a doufal že se to zpraví, teď se bojím mezi lidi. nemáte tušení co to je, když víte jak ste krásní a kolik po vás jelo holek , a najednou to všecko v mžiku zkazí nějaký blbý akné.

vaanessa44
1x

Nechápu ty doktory a odborníky proč všem cpou hormonální antikoncepci!Víte jaký je to svinstvo?Samozřejmě že má i pozitivní učinky ale hodně presahují ty negativní.Je to hloupý trend.

jméno a příjmení

Kdyby mi před 10 lety lékařka předepsala ihned antikoncepční pilulky, nemusela bych teď řešit odstranění jizev po akné, hormonální antikoncepce mi velmi pomohla - hlavně proti těm obřím podkožním vředům, každopádně z vlastní zkušenosti antikoncepční pilulky na pleť vřele doporučuji. To jestli někomu škodí si musí vyzkoušet sám, je to velmi individuální. Sama jsem antikonci vyzkoušela a to několik, nedělali mi moc dobře, nicméně pubertu mám za sebou, horm. ant. už nepotřebuji a akné nemám. Ovšem ty jizvy zůstali a dalo se jim snadno předejít včasnou horm. léčbou a to prostým užíváním horm. ant. Byly mi předepsány bohužel pozdě. Kdyby se to dalo vrátit....

Iva
1x

Až budete mít problém s otěhotněním, potratem apod. jako mnoho žen, tak možná přehodnotíte, jestli jizvy po akné jsou opravdu něco tak strašného. A věřte mi, že ve 30 mám akné pořád, a to takové, že jsem vdečná za to, že bude zima a budu moct nosit roláky. 12 let jsem brala antikoncepci, akorát z toho mám křečové žíly. A když byla moje mamka na vyšetření na mamografu, tak jí jedna starší sestřička řekla, že za posledních asi 15 let se enormně zvýšil výskyt rakoviny prsu u mladých žen, kolem 30 let. Náhoda? To určitě:( Antikoncepce neléčí, pouze potlačuje příznaky. Znám případy, kdy holky žádné akné v pubertě neměly, vysadily prášky a teď v dospělosti - záda i obličej obsypaný. Já aspoň můžu říct, že to mám stejně hrozné jako v pubertě, takže pořád vypadám na 12:) A o problémech s cyklem nemluvě. Farmaceutický bussiness. Sice jsem před pár lety prášky také vysadila a pleť se dost zhoršila, takže po třech měsících jsem to zas začla brát, ale tentokrát už ne. I kdybych měla do smrti nosit rolák:D Věřte mi, že nemám jen pár nějakých beďárků, ale opravdu velké podkožní boláky... Nejhorší ale je, když se na Vás chlapi dívají divně, že neberete antikoncepci a nejsou ochotni používat kondom. Bych chtěla vidět, že by si chlapi kvůli ženským nechali takto zasahovat do organismu.

Point

Dobry den, delam partnera pro jednou nemeckou spolecnost, ktera zabyva se prirodnima vyrobkama. Overena kvalita ktera pomaha v rade zdravotnich potizi. Vynikajici vysledky v lecbe: alergie, afty, akne, abscecy, antibakterialni ucinky, boule, bradavice, cisteni krve, cysty, zanety, ekzemy, edemy, herpes, hemeroidy, poseleni imunity, lupenka, nadory, nadvaha, opary, otoky, plisne, psoriasis, popaleniny, starecke skvrny, svedeni, stres, vysoky krevni tlak, zacpa, zaludecni vredy atd... Nejvyssi cistota + kvalita a velmi prijatelny ceny. V pripade zajmu kontaktujte na mail: [email protected] z

arny
4x

Zkoušela jsem léčit akné 10 let tím, co se doporučuje v reklamách, nejlepší se mi zdá řada Garnier Pure. Ale došla jsem k názoru, že všechno je to akorát na vytahování peněz. Aby tyhle přípravky pomohly, musela jsem si pleť dlouho drhnout a pak byla celá rudá, lesklá, jakoby zbavená té vrchní vrstvy, musela jsem se hodně mazat, a kdybych si chtěla takto ošetřovat záda, hrudník a paže, kde se akné taky dělá, asi bych se nedoplatila. Nedávno jsem se začala umývat bylinkama, případně se může do čaje přimýchat obyčejná kuchyňská sůl - hotový jed na akné. Pleť mám teď dobrou a vypadá zdravě. Pomáhá heřmánek, řebříček, černý čaj, listy z červených růží, kontryhel, kořen lopuchu, měsíček lékařský, mydlice lékařská, kopřiva. Bylinky mají antibakteriální a regenerační účinky, obsahují spoustu minerálů a vitamínů, jsou šetrné, takže pleť není po nich zarudlá a odřená. Ani se nepotřebuju mastit krémama, protože bylinky pleť úplně neodmastí, tím nedráždí mazové žlázy, aby produkovaly víc mazu. Připadá mi, že s přípravkama z drogerie je člověk ve věčném koloběhu odmašťování, dření, regenerace a hydratace, ale s bylinkama a tou solí je to víc v rovnováze. Takže, stačí nedopít do dna čaj od snídaně a namočit si v něm odličovadí tampón...

Ivuš
1x

prosim o rada,trpim uz dva roky na akné a vyskousela sem snad vsechny vyrobky z drogerie a lekarny na akne a nic mi nepomaha,prosim poradte mi co mi pomuze dekuji za radu

Martin
1x

Zdravím všechny lidi postižené nejrůznějšími kožními chorobami. Trpím výskytem akné po obličeji a dalšími kožními vyrážkami, hl. ekzémy v místech, kde se člověk potí. Proti akné jsem si kupoval různé přípravky od VICHY ale spíše se to zhoršilo, proti ekzémům mi na kožním míchali různé mastičky, používal jsem i FLUCINAL ale po něm se mi po těle začali objevovat světlé fleky. Proto jsem přestal používat veškeré mastičky a přípravky na pleť a začal jsem pít nápoj vyráběný ze specifického druhu ovoce, které se používá v medicíně hlavně v asii a je vysoce účinný nejenom na kožní choroby. Tento nápoj doporučují také lékaři na internetu. Bohužel zatím není v ČR moc dostupný, proto máte-li zájem ozvěte se mi na e-mail: [email protected] nebo na ICQ: 334371158, pošlu vám články které napsali odborníci a poradím vám jak tento nápoj získat. Je to opravdu účinné, pomohlo to mě i mé kamarádce která vypadala ještě hůř než já.

pájík

Já s tou solí naprosto souhlasím :) přijela jsem od moře a pleť byla mnohem lepší než před pobytem... Od té doby místo peelingu používám sůl a je to hotový zázrak :) sůl nad zlato... a naví chodím jednou týdně do solné jeskyně, nemůžu si to vynachválit!

arny

Ještě bych dodala, že mydlice se nepije a černý čaj stahuje póry, jako tonikum.

viki

ahojky......jak jsem tady cetla vetsinou lide doporucuji kozniho doktora,tak jsem tam sla predepsali mi ruzny masticky,pilulky...a dalsi blbosti,coz jsem za to zaplatila docela dost........ano pomaha ,ale jen na chvilku prece nemuzete pouzivat pilulky furt,to prece vic skodi nez pomaha a o antikoncepci uz vubec nemluvim......myslim ze clovek si s tim musi smirit a nenadavat kazdy den paneboze ja zas vypadam....rikala jsem si to a pak se ani nemohla kouknout do zrcadla.....ted vlastne pouzivam kosmetiku Mary-Kay....je vyborna a kvalitna....vzdycky si zakryju pupinky korektorem a 2 krat za den si vycistim plet nebo delam domaci masky....jsem s tim spokojena...a uvidim co bude dal, prece cas leci

katka

prosim Vás, máte někdo skušenosti s přípravkem clearskin proti akné 125 ml, píšou, že lehčí akné zmizí do 24 hod. u 100 procent lidí tak si to chci ověřit. děkuji za odpověď..email: [email protected]

LC
1x

Víc jak 10 let jsem trpěla na těžké zánětlivé akne. Nic nepomáhalo - vodičky, prášky, krémy, antibiotika... byl to děs. Před cca 14ti dny jsem měla vážnou operaci a strávila víc jak týden na antibiotikách do žíly (ať to bylo cokoli, bylo to 600mg te veci v kapacce 4xdenne). Svete div se, jako vedlejsi efekt zakroku akne dokonale zmizelo :)

laydee

ale to vše díky antibiotikům, někdy se to musí opakovat, jindy to zabere okamžitě.

zajo
1x

Ja som mal problémy s akné na tvári asi 7 rokov. Náhodou mi odporučila jedna lekárnićka tablety ACNEX s tým, že je to pomerne drahá liečba. Skúsil som ich a 100% pomohli. Ide o cmúľacie tablety pred jedlom. Ja som užíval 1/2 tablety ráno a 1/2 tablety večer vždy pred jedlom. Časom ako sa stav zlepšoval som znižoval dávku tabliet a nakoniec mi 30 dňové balenie vydržalo aj 2 - 3 mesiace. Tieto tablety upravujú celé trávenie a tým napomáhajú liečiť akné. Priamo na tvár som nepoužíval nič, len som sa snažil umývať si tvár jeden krát denne, aby som ju nedráždil. Ak má niekto podobné problémy odporúčam vyskúšať.

jenek

Akné je sice kožní onemocnění, ale za příčinu jsou hormony ve vnitř těla. Kůže je vlastně odraz toho co se děje ve vnitř, kamarádce pomohly přírodní doplňky starvy na pročištění těla, pokud chcete napište na mailík [email protected]

jaajajaj

děti vřele doporučuju zakoupit australský čajovník-pletové tonikum s olejem čajovníku austalského název je tea tree oil lotion za pouchých 116,50kč-opravdu bombička na .......

Zuzka

můžu přispět svou zkušeností- tedy spíše výrobkem, který požívá kamarádka- je to Original skin krem- Hydratační pleťový krém s hlubokočistícím účinkem. obsahuje kafr, glycerin, alkohol, eukalyptovy olej, mentol a kalcium.Řeší problémy s pletí v období dospívání - pleťová maska vyčistí póry do hloubky a zklidňuje projevy akné. Lze jej použít namísto mýdla. Aplikace krému na čistou pleť bez následného mytí ji zanechá svěží a vláčnou. Chcete-li více info - napište mi: [email protected]

Dan

Jasný, sůl, moře, sluníčko...nejlepší co může být...každopádně naprosto zavrhuju veškeré renomované "kosmetické" společnosti..je to vyhazování peněz, mě to pleť ještě zhoršilo a člověk pak začne hledat další a ještě dražší.. jediný co má u mě účinek jsou tablety PANGAMIN nebo PANGAVIT(v dostání v lékárně za pár korun), jsou to pivovarské kvasnice..pravda je že jsem poznal změnu až po spotřebování druhého balení, ale dá se říct že jsem spokojenej..Zkuste to!!..nic za to nedáte, ale chce to vytrvalost...Hodně štěstí!!!

ztrapena

prosím tě jakpoužíváš tu sůl jako píling.Děkuji

ztrapena

Prosím o radu.Musela jsem vysadit antikoncepci ze zdravotních důvodů ale teď mam hrozne mastnou pleť a nic mi na to nepomáhá.Mohla bych snad smažit na tom hranolky jak ji mám hodně mastnou a nejvíce ji mám na čele.Předem děkuji za odpověď. Ztrápená

jany

Ono všechno má svá pro a proti, naše pleť je vždy ukázkou našeho vnitřku, vždycky se na ní projeví jak žijete, jestli pijete, flámujete apod. V pubertě je tvorba mazu vyší, neboť nastávají hormonální změny. Přípravky na akné od všech firem jistě nejsou levné a jistě také nejsou špatné, ale čistit jimy pleť se musí opatrně a hlavně né víc než se má. Čím více, přehnaně čistíte, tím pravděpodobněji se vám stane, že se vrchní část pleti poruší a tím začne více mastit a tvořit se akné a máta nastartovaný kolotoč. Tak opatrně vybírejte přípravky a hodně úspěchů.

MarsyA

Dobrý den, můj přítel už má s akné taky nějakou dobu problé.. garnier Pure jsem mu take koupila... clinen clear ci jak se to pise jsme doma meli taky... vysledek sice vzdy nejaky byl ale jen na chvili.. stacil tyden a vse to bylo nazpatek. Kamaradka i pak doporucila Ok gel... spocatku se mi cena zdala katastrofalni.. je to 600,- jenze kdyz jsme to vyzkouseli tak u nas to tedy zabralo vyborne, mozna to je u kazdeho jinak to uz nedokazu posoudit ale kdyby sjte se chteli ejste na neco zeptat napiste mi na mail [email protected]

Veronika

Ahoj, asi půl roku mě trápí akné v dolní části obličeje. jsou to ty bolavý tvrdý boláky. Vyzkoušela jsem aknepur, aknelot, jím vitamíny (zinek,jod), ale zatím nic moc. Už mi nezbývá nic jiného než zajít na kožní. Ale po čtení všech příspěvků tady se mi tam moc nechce (vidina vyhozených peněz). Mohl by mi někdo poradit, proč zrovna jenom kolem pusy? Díky moc všem.:-)

Jana

podle toho, kde se boláky tvoří, se dá poznat, který orgán v těle špatně funguje. Je zapotřebí vyčistit onen orgán, pak se přestane akné tvořit. Pokud chcete vědět víc, napište na [email protected]

Tonda z Prahy

Vážení trpící, moje kamarádka se s tímto problémem potýkala 15 let a kromě psích h... a vyjetého motorového oleje vyzkoušela snad vše dostupné. Její zkušenosti byly obdobné jako vaše, tzn. přechodné zlepšení a po nějakém čase zase návrat k "normálu". Tak jsme koumali co s tím, a nakonec jsme řešení našli - podotýkám že se nejedná o žádnou invazivní metodu, natož tak zaplavování organismu dalšími chemikáliemi, což je u medikamentů na akné bohužel zcela běžné. Rádi se s Vámi o tuto zkušenost podělíme, vše je zdokumentováno na fotografiích [email protected] zdraví Tonda z Prahy

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce