Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

AKNÉ

prostě mě trápí bedáky a doufám, že najdu pomoc a spřízněnou duši

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Bidunka

Ahoj.... jsem mamča na MD a měla jsem s akné obrovské problémy nejen v těhotenství, našla jsem ovšem super mastičku (zcela přírodní), která mi pupínky úplně odbourala po týdnu a půl užívání a já mám opět čistou pleť.... ráda poradím na emailu: [email protected] Evča

Jana

trpěla jsem na akné od puberty, jeden čas se to výrazně zlepšilo díky dietě, pak se to zase zhoršilo tak, že jsem kromě kožního vyzkoušela i chemický peeling, laser a různé přípravky z lékárny. Nakonec jsem se dostala k alternativní medicíně a poté, co jsem si tělo vyčistila přírodními produkty od všech za léta nastřádaných nečistot, se mi vyčistila i pleť. Pokud Vás zajímá jak na to, napište na [email protected]

kami

ahoj nebudu to brát že široká. Jeden čas mě přepadlo ošklivé a bolavé akné. Co mi nepomohlo:návštěva kožní, antibiotikáa, kvalitní i dražší kosmetické přípravky, aknécolor, a další. Co mi pomohlo: slunce, odbourání stresu co to jen jde, pestrá strava(čokoláda ani majonéza neva když si dopravate k rozumné míře a kompenzujete to zeleninou a ovocem a dále) NEJVÍCE MI VŠAK POMOHLA KOSMETIKA Z KONOPÍ PROTI AKNÉ. Konkrétně řada Cutis Help. Krém např stojí pouhých 150 kč dlouho vydrží a nepravdu pomáhá. Snad pomohu také já nekonk z vás. Jinak to kombinují se šťávou z mladého ječmene tzv GAB. To už je dražší ale myslím že to hodně přispělo

Anonym233
1x

No vidíte to, a mě zase konopí vůbec nepomohlo :D Konkrétně Aknea a mám pocit, že od té doby, co jsem to používal, mám pleť ještě mastnější =) Ne vážně, to akné mě už pěkně s... Nic nepomáhá, je mi 15 a nejradši bych chodil kanálama, kdo měl hodně pokročilé akné v pubertě určitě ví, o čem mluvím - spolužáci samozřejmě nechápou, že vy za nic nemůžete... Zkoušel jsem i La roche - posay, nic. Avon mi vše ještě zhoršil. Nejsem ze zrovna bohaté rodiny a vzhledem k tomu, že máme hypotéku na barák, moc předražených mastiček a nějaké chemické metody, laser atd. si opravdu nemohu dovolit. Tak snad jen můžu doporučit - pořiďte si nějaké zvíře, bere vás takové, jací jste. Najděte si koníčka, zabijte čas, na rádoby kamarády se neohlížejte, časem poznáte, kdo je skutečný přítel. Na mastičky nemám, stejně nepomáhají, vykašlete se na to a berte život takový, jaký je.

barča

mám už 3 roky akné před 6ti měsíci jsem si jednou namátkou udělala "čaj" z nějaké bylinky kterou mi dala teta,změna byla vidět po dvou naneseních jenže dostala jsem jen jeden stonek a teta neví jak tu bylinu sehnat ani jak se jmenuje. Nevíte co by to mohlo být měla by mít hlavně desinfakční funkci ale nic jiného nevím? a popř jiná bylina která vám na akné fungovala hlavně prosím žádné přípravky ani (rádoby) přírodní už tomu nevěřím.

Mirek

Akné na krku jsem vyléčil,každodenním uždibováním obyčejných kvasnic, a je pokoj. (:-)

vvv

měl jsem velké problemy s akné. Konopí si pěstuju sám. Nechám ho vylouhovat v e francovce min. měsíc ale třeba i rok a před spaním po vykoupání natírám holou čistou rukou na postižená místa. Výsledek je super.

Andulka

NA akné je výborné si udělat ple´tovou vodu z bylinného Gelu , který velmi rychle hojí a je dezinfekční. Gel je čistě přírodní bez chemie a hormonálních přísad. My ho doma používáme na každou ranku. Naposled jsem se spálila o plech a ani mě nenaskočil puchýř a do hodiny nebyl prst citlivý po spálení a pletová voda z něj je opravdu výborná Kdyžtak mě pisněte ...ráda poradím vavrinova.anna@seznam

Katka

Já jsem s akné válčila taky a radím všem co chtěji něco co fakt funguje a není to jen o tom že je na to všude reklama ať si koupí Aknea ošetřující sérum.. na akné fakt nic lepšího a pak už jen dbát na hygienu a je po problému

radmilka12

chtěla jsem se vždycky zbavit beďarů a nedařilo se mi to, měla jsem rudé pupínky v obličeji a maskovala jsem to makeupem jenže to vždycky bylo ještě horší, mamka mi v lékárně koupila krém s konopím Aknea, který jsem si večer mazala na postižené místa a vyplatilo se.. díky konopí jsem se jich zbavila.

pleť

chtěla bych poradit koloidní střibro :)

pleť

Zdravím doporučuji kolidní střibro

Dana Bolova

Garnier je pořád dobrý na akné a ještě dermo kosmetika.

Aida Tumova

Na akné je důležité nejíst kořeněná jídla a používat masky na obličej.

Renatka Bezdekova

Kupuju ted hodně čistíci kosmetiku a kokosovy olej.

Leonka

Rozhodně je důležité užívat vitamíny a dodržovat správnou životosprávu. Moje dcera ted na akné hodně trpí a pořád jí doporučuji užívání vitamínů.

Erika

Je možné se díky vitamínům a doplnkům stravy zbavit akné úplně?

Kaja

Co na projevy akné u 12 leté holčičky,?

Diana

Mně teda žádné vitamíny ani doplňky nepomohly a to jsem jich vyhzkoušela opravdu hodně. Nakonec jsem se odhodlala jít na chemický peeling a po něm došlo opravdu ke zlepšení, takže za mě je rozhodně lepší se nechat svěřit do rukou odborníků, kteří vědí, co dělají.

Leonka

Chce to denně posilovat imunitu doplňky stravy a vitamíny.

Hanka

Říkám si že bych na akné zkusila něějakou přírodní kosmetiku… používáte?

Simona

Taky se připojím do diskuze, protože jsem s akné bojovala několik let a z kosmetiky, kterou jsem používala mi nic nepomohlo až jsem začala docházet na chemické peelingy a jako poslední jsem zkusila holywood peeling a po něm byl efekt snad největší.

Romana

Hani já sem jedině za přírodní kosmetiku... mám sní dobré výsledky a sem celkově spokojenější než s kosmetikou kterou jsem kupovala dříve v drogerkách...

Hanka

A kupujete nějakou konkrétní přírodní kosmetiku ??? Té je taky celkem dost... a taky si říkám jestli opravdu každá kosmetika kde se píše že je přírodní... je vážně přírodní :/ ?? :)

Renata

Hani je fakt že ne každá kosmetika která to o sobě tvrdí je opravdu přírodní... já si kupuju Bioaromakosmeitku. Ta přírodní je, a netestuje se na zvířatech což je pro mě hodně podstatné...

Hanka

Dobrý den, kde si tuto kosmetiku kupujete? Ráda bych se podívala na produkty

Renata

Objednávám přes stránky, .... mají pěkný výběr, určitě se podívejte

Dana

Renato tuto kosmetiku mám také moc ráda. Objednávám celkem pravidelně tyto výrobky

Aneta

Dano máte tady zkušenost s nějakým dobrým přírodním pleťovým krémem?

Dana

Dobrý den, s krémem přímo ne ale objednávám si přes bioaromakosmetiku ty pleťové oleje a s těma sem moc spokojená

Alunka

Ahoj , je dobré na akné používat jen čistě přírodní přípravky? Nebo jsou dobré kortikoidy?

Pavlína

Ahojky, já si teda na akné taky objednávám z bioaromakosmetiky a sem moc spokojená, obličej mám čistý bez pupínků

Heda

Ahoj co z té přírodní kosmetiky používáte na akné konkrétně ??

Pavlína

Používám odtud akné set. Je v tom odličovací olej s diktamem, pleťové tonikum, krém proti akné s bergamotem a aloe vera gel

Olina

Tento akné set používám taky a je to skvělý. Mám tuto kosmetiku moc ráda. Netestují ji na zvířatech to je pro mě zásadní...a je fakt přírodní

Aneta

Olinko já tuto kosmetiku kupuji sobě i dětem, se vším spokojenost

Zuzana

Bioaromakosmetika je jediná kosmetika kterou moje kůže snáší... nemám po ní žádné vyrážky jako po jiných rádoby příroidních produktech.. tohle je vážně přírodní a na sobě to i pociťuji... moc ráda ji používám můžu doporučit

Kačka

Zuzano zkoušela jste od této kosmetiky i něco na opalování?

Radulina

Myslím, že je třeba hodně čistit plet a dermo kosmetika k tomu určená:-)

Marika

Zkoušela jsem teď i konopnou kosmetiku a můžu říct, že není špatná.

Monika

Mám s ním strašné problémy, nevíte co s tím?

Dana

Dobrý den, pomáhá jako kosmetika dermacol?

Sandra

Mám ho hodně, přestala jsem brát antikoncepci a mám akné všude.C s tím?

KIKA

Mě na aknózní pleť pomáhá kosmetika od La rochey, jejich cica je úplný zázrak..během covid období jsem měla střevní problémy, vyzkoušela jsem detoxikaci od wurmexu. Během té očisty byla pleť katastrofální ale poslední cca 5 dnů do konce se začala výrazně lepšit a za mě fakt super. Teď dlouhodobě nemám žádný problém s pletí.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce