Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

hepatitida c

Mam tuhle chorobu a nechci umrit co mam delet nefetuju 3 roky Dik

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lilith

Ahoj,neumřeš...mam kluka a ma taky hepatitidu a vedeme naprosto normalni život s minimalnim omezenim.Chce to jen najit cloveka kterej bude mit silu s tebou neco takoveho sdilet a s lepsi psychykou se zlepsi i tvuj stav a to je overeny.drzim ti palce,at ti to taky vyjde

Zora

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, co znamená že spolu vedete normální život s minimálním omezením. Chodím s klukem,o kterém jsem se nedávno také dozvěděla, že měl C,nebo ještě má - nevím. Mám docela strach a obavy, co když.. je hrozně fajn, a tak.

Petr

Pokud je dotyčný mládenec zodpovědný, měl by tě o svém zdravotním stavu informovat sám. Jinak platí že pokud skutečně má hepatitidu C, je třeba dodržovat určitá opatření: nepůjčovat si nic co může přijít do styku s krví (zubní kartáčky, nůžky na nehty a podobně). Sex při použití prezervativu ssebou nese minimální riziko. Petr

jitka

Ahoj pokud máš tuto chorobu měl by sis promyslet zda se jít léčit,mám kamaráda ktery léčbu podstoupil a to interferonem a rybavirynem trvá to rok ale nesmíš během léčby žádný alkohol drogy atd...jinak hrozí jistá smrt.A můj kamarád vydržel dnes je v pořádku a testy jsou negativní.Tak ti přeji hodně sil a štěstí.Přežít se dá ale Chce to pevnou vůli.

reborns

no každopádně by ses měl léčit.smrti se bát nemusíš,jen to chce něco o této nemoci vědět.hodně lidí říká,že s hepatitidou-c se dá normálně žít.já si myslím,že to tak není.nějaké prášky na játra nepomůžou.chce to se zbavit virů a to momentálně jde s ůspěšností 50-50 jedině s interferonem.tato nemoc se musí léčit-a léčba je interferon.nic jiného!!!!!!!

dadisek

dá se nějak zjistit jestli jsem se nakazila já o přítele nebo on odemě?

jery

dozvedela jsem se že mam žloutenku c,nikdy jsem žádné drogy nebrala tak jsem z toho dost vyděšená.Nedávno jsem se vdala a chceme s manželem miminko.Na vyšetření kvůli otěhotnění mi našli tu žloutenku.Otěhotnět se snažíme dál,ale neustále na to musím myslet.Každou chvilku brečím a mám hrozný stach.Vůbec nevím co mám dělat.

aneta

3dny spetky jsem se dozvedela ze muj 5lety syn ma v krvy stopove prvky zloutenky c.hned druhy den jsme jely do usti kde mu braly krev a ted musime 14dni cekat na visledky hrozne se bojim je tak malyckej.na detskym hristi se zrejmne pichnul o jehlu.kdyby se to prokazalo jaka je lecba.dekuji

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce