Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

laryngitida

Mám 13tiletého syna a pravidelně ho tato nepříjemná nemoc postihuje vždy na podzim a to i několikrát za sebou.Alergologické testy vyšly negativní(až na ml.bílkovinu)a tak to přikládám změnám počasí a zhoršené kvalitě ovzduší(sev.Čechy).

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ondra
1x

Prosím vás musí se s laryngittidou jít do nemocnice na spaní jako třeba na 5 dní a na kolik dní se tam leží??

simi
2x

ahojte.laringitida je zanet hrtanu.nastane kdyz se tam usadi vir a ten zuzi diteti dychaci cesty.muj maly honzik uz ma 5 let.na laringitidy trpi od 1roku.uz jsem se s tim naucila zit.opravdu jde o zivot.musite se naucit poznat kdy jet s ditetem do nemocnice a kdy to prejde.ja nikdy dlouho necekam.kdyz byl mensi mel to i 11xdo roka.alergik neni.ted uz to ma tak 5-6x a z toho jsme 2x v nemocnici zbytek zvladnem doma.lecit to nejde a ubranit se taky ne.jen dite hodne hlidat at neni moc a nebo zas malo oblecene.my to mame kdyz jsou velke zmeny teplot.to telicko to proste neubrani.zrovna jsme dnes zachvat meli zvladli jsme to doma dokonce sel do skolky a vubec nic mu neni.tak bojujte.casem se s tim naucite zit ono nic jineho nezbyde.deti z toho vyrostou.je to vekem.a v nemocnici byvame jen 2 noci.pa pa.

Marika
4x

Dobrý den, mám roční holčičku a od 9 měsíců už měla laringytidu 3x. Naštěstí u toho nikdy neměla teplotu ani rýmu, až teď naposledy měla teplotu jen zvýšenou a rýmu teda pořádnou. V nemocnici jsme s tímnaštěstí nebyli a doufám, že nás to ani nečeká. Zajímalo by mě - Jak vzniká laringytida? Je to z nachlazení? Je to přenosné z člověka na člověka? Je laringytida to samé nebo podobné, jako zánět hrtanu? Děkuji

Janina
1x

Ahojte,mam pětileteho chlapečka a už měl laringytidu po druhe,po prve jsem nevěděla co se děje přežili jsem noc a rano jsem šla s klukem k obvoďačce a když jsem ji to popsala tak řekla že mi da čipek-rectodelt NUTNOST DOMA!!!!!!! a jesli se to bude opakovat tak mam volat rychlou prej to byva jednu noc.Rano byl vyčerpany a zachraply,měl soplik a kašlal.Uběhlo deset dni a zničeho nic v noci se dusil a mïsto mluveni štěkal a neustale kašlal štěkavym kašlem.Dala jsem mu ten čipek-RECTODELT a rychlo na vzduch a volala jsem rychlou.Okamžitě mu davali injekci a připojili na přistroje a dali ho na jipku a dostal kapačku a nasadili kortikoidy do žily.Tam byl dva dny a po jipce ho dali na normalni pokoj na jeden den.Poučovali jak dal postupovat kdyby se to vratilo a prej se to vraci hodně často!!Vždy volat rychlou-vysvětlovali mi to tak že je to jak kdyby dostal astmaticky zachvat ale v horšim vše napuchne a proto štěka -V horšich připadech malo mista na kyslik a je zle!!Syn je sice alergik ale s laringytidou to nema nic společneho.Laringytida je infekčni -viroveho puvodu!!Trpi děti s oslabenou imunitou!!!!Radim nepodceňujte Laringytidu neni to sranda!!pa

simca
2x

ahoj neni pravda ze to maji deti s oslabenou imunitou.maji to i deti scela zdrave.kdyz jsme v nemocnici nikdy nam zadne kortikoidy nepichali do zily.my dostanem injekci do zadku na oplasknuti otoku a inhalujem adrenalin.doma mu davam fenistil,aerius,aescin a kdyz je nejhur tak cipek rektodelt.a kdyz ani to nepomuze jedem do nemocnice.dlouho se cekat neda jde o zivot.mejte se

richi

Ahojky,syn ma dva roky,meli jse celkem 3 zachvaty.Dvakrat jsem to odhadla včas,stačila jen krční,nedavno to bylo horší,Chytlo nas to ve 3h rano.Okamžitě jsem dala čípek e dithiaden,hned na vzuch.Ale byla to síla,jeli jsme do nemocnice.Na krčním mě doktor sjel,že mám příště počkat a kdo mi radil s čípkem!No děs,čekejte,když dítě sýpe a je na tom zle!!!!Na detskem byli skvělí,ty jsem asi nevzbudila!Byli jsme tam dva dny!Máme to v rodině z obou stran.Nikdo vam přesně neřekne co dělat.Každé dítě to prožíva jinak a rychle!Doufam,že ne brzy.ale příště určitě zavolam sanitku!!!Tak všem hodně síly a pevné zdraví..

Richi

Ahojky,syn má dva roky a potkalo nas to třikrat!No síla,nedávno to bylo nejhorší.Nikdo vám neporadí,co přesně dát!Zaleží na síle a dítěti.Doufam,že né brzy,ale příště zavolám sanitku!Na krčním jsem ve 3h ráno vzbudila doktora a ten seřval!!!!Skončili jsme na detském,tam byli skvělí,vědí,že u dětí se závodí s časem!!Máme to v rodině z obou stran.Tak pevné zdraví a hodně sil!!!!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce