Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vložky proti pocení

slyšela jsem něco o vložkách proti pocení pod paže neví někdo přesný název nebo něco bližšího o tomto vyrobku popřípadě kde se dá sehnat

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jitka

Ahojte spolupotivci, právě jsem si koupila Driclor s tím, že ho dnes poprvé použiju. Ale ty narážky na jeho souvislost s rakovinou mě docela odradily natolik, že snad ho ani nepoužiju. Vím, že vědecky se nepodařila prokázat přímá souvislost obsaženého aluminia se vznikem rakoviny. To ale přece neznamená, že se to za pět let neprokáže...

ust

mam s potenim problemi tiez ale urcite by som nepouzival neaky DRICLOR potenie je normalne cisti sa tym telo viem ze to je nepriemne ale driclor nikdy ..

Mira

Tak to já už bych musel být zevnitř vyleštěnej,až se budeš abnormálně potit,tak zkusíš cokoliv.

Míra

Jsem na tom stejně a mě pomohl jen ten Driclor,doporučuji po nanesení místo pořádně promazat nějakým krémem,ztlumí to svědění a pálení,ale když jsem ho chtěl koupit,tak mi lékarnice tvrdila,že už se nedováží,nebo nevyrábí,jen se doprodávají zásoby,doporučila mi Excipial,vůbec nedráždí a mě pomáhá asi tak z 50%,rád bych nosil ve vedrech i tílka a tam se vložky nehodí.

Evča

Já kupuju driclor už jen 60ml. Mají ho na stránkách bezpecnyzivot.eu Stojí pomalu to samý, co tady v lékárnách 20ml. Výrobce stejný, účinnost stejná, jen 60ml balení je určený v zahraničí spíše pro velkoobchodní prodej, sem se dostane jen 20ml a vzhledem k tomu, že jsme v předražené České republice, rejžujou na tom. Rozdíl je jen ten, že to větší balení nemá prý tak hezkou krabičku - cenově nákladou jako prý 20ml balení, protože je určený pro velkoobchod. Osobně si ale myslím, že má krabičku hezčí. Driclor je opravdu skvělá věcička, co funguje, mohu jen a jen doporučit.

Marcela

Ahoj všichni, podpažní vložky prodávají na protipoceni.cz. Je tam spousta druhů a dokonce i trička s už všitýma vložkama. Já mám zatím od nich na zkoušku jednorázové a taky košili, která už je má všité v sobě. Je to fakt bomba! Konečně si na nás propocené někdo vzpomněl:( :))

lioness22

Driclor i antiperspiranty celkově jsou zcela bezpečné pro lidské zdraví Ráda bych zde uvedla na pravou míru fámu o nebezpečnosti Dricloru a antiperspirantů celkově. Chlorid hlinitý, který je v nich obsažen je zcela bezpečný lidskému zdraví. Obsah chloridu hlinitého je též zcela dle vyhlášky č. 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky. Co se týče spojitosti s rakovinou prsu, jedná se opravdu pouze o fámu, která se bohužel díky neznalosti lidí rozšířila. Z anatomického hlediska odvod mízy z oblasti axily a prsní žlázy probíhá odděleně. Použitím antiperspirantů látky v nich obsažené nepronikají do hlubších vrstev přes dno potní žlázy. Též možná souvislost Alzheimerovy choroby s vysokým příjmem hliníku (např. z hliníkových uzávěrů limonád) byla v minulosti zmiňována pouze v případě požití hliníku, což není případ antiperspirantů, které jsou aplikovány na kůži a nejsou určeny k požití. Dle vyjádření odborníků ze Státního zdravotního ústavu a též Ministerstva zdravotnictví je použití přípravku Driclor i antiperspirantů celkově zcela bezpečné pro lidské zdraví. Dále dle vyjádření PhDr. Zuzany Joukalové z Masarykova onkologického ústavu se spojitost s rakovinou považuje pouze za fámu. Neexistuje žádná seriózní studie, která by nebezpečí antiperspirantů potvrzovala. Dále vyjádření dermatologa MUDr. Radka Litvíka, ve kterém uvádí, že antiperspiranty jsou bezpečné a též potvrzuje, že spojitost mezi antiperspiranty a rakovinou nebyla nikdy prokázána. Chlorid hlinitý v nich obsažený je účinnou látkou, která omezuje pocení v místech, kam byl antiperspirant aplikován

Lucie
1x

Ahoj, konecne se na trhu objevil nekdo, kdo prodava jenom pripravky proti poceni. Maji tam dokonce i vlozky, ktere se nalepi do podpazi a absorbuji pot. Nebo antipersiranty, ktere se na noc nastrikaji do podpazi nebo na telo a zastavi tvorbu potu. Myslim, ze maji i kapsle proti telesnemu zapachu. Mrknete na www.proti-poceni.cz. Driclor uz je historie, ale bohuzel do Cech jeste nedorazila osveta, a lidi ani nevi, ze se da poceni celkem dobre zastavit. Kdyz jsem vyzkousela Driclor tak jsem myslela ze bolesti umru. Pripravky w proti-poceni.cz jsou daleko jemnejsi a spolehlivejsi.

Adéla
1x

Ahoj, čtu tady o pocení, můžu doporučit anionové vložky – intimky. Já mám občas takový zvláštní pocení jako i začnu být cítit a protože jsem se dočetla, že tyhle vložky čistí lymfatický systém, objednala jsem je a vždycky, když mám tohle hrozně nepříjemné období, tak je používám a myslím že s velkým úspěchem. Vždycky se mi to zlepší. Ahoj .

Lili
2x

Zdravím všechny, vyzkoušela jsem na pocení už všechno, antiperspiranty, vložky, kamenec...nic nezabírá, neustále mám kruhy v podpaží a potimmm se, i když je mi zima, ale jsem nějakym způsobem ve stresu. Myslim si, že u mě to bude hlavně o tý psychice, ale na druhou stranu je mi pořád vedro...často se mi ale stává, že to na mě přijde prostě jakmile jsem mezi lidma, ve škole taky a tam přitom ty lidi znám a nemusím být z ničeho nervózní...:-(

Nikol

mám ten stejný problém :( pocení v zimě, v létě, ve škole i bez písemek nebo už jen když jdu s kamarádkou na kafe :( taky jsem z toho už celkem nešťastná :( kola v podpaží každý den..zatím jsem nenašla nic pořádnýho, co by zabralo (do drasťáku dricloru dobrovolně nepůjdu), tak si zatím dávám papírový kapesníčky do podpaží, pod tričko..občas na to mrknu, aby t nebylo vidět, ale zatím mi alespoň jako zmírnění nic nepomohlo :( tak to zkus taky

Lena

Ahojky prosím, mohl by mi někdo poradit jestli funguje něco proti pocení třísel?

Petra

Ahoj, koupila jsem si Perspi guard gel, pisou tam, ze je to i na trisla. Neobsahuje to hlinik tak to zkus

Lucie

No mám novinku, všechny přípravky, která zabraňují tomu, aby se pot vyloučil z těla, jsou nebezpečné. Pocení je přirozená věc a vylučují se tím škodliviny z našeho těla, pokud tomu zabraníte škodliviny zůstávají v těle. Proti vložkám nic nenamítám ty nezabraňují vylučování.

Květka

Prosím o adresu kde objednat vložky na pocení.Nebo kde se kupují,lékárna,drogerie?.Děkuji

Pepina

Mrkni na posledni prispevek - proti-poceni.cz

Majka

Ahoj, taky používám podpažní vložky. Kupuji je na www.dryness.cz. Mám citlivou pleť a z Dricloru jsem měla hodně podrážděnou pokožku.

Pepina

Holky idealni a bezbolestny je Perspi guard. Zadny driclor, to je utrejch z roku raz dva. Nosila jsem v podpazi kapesniky - hruuza. Ted tu prodavaji Perpsi guard a je to uleva.

Zdenek

Celkem, dobry vtip...podivej se, co obsahuje...chlorid hlinity + jeho hexahydrat = Driclor za vyssi cenu....

Pepina
1x

Ahoj, ja jsem nad nima taky premyslela. Ale nemyslim si, ze jsou primarne urcene pro kazdodenni pouziti. To bych se nedoplatila, navic kam bych je lepila kdyz v lete nosim hodne natelniky. Takze je to asi dobry na spolecensky akce, nebo stresovky jako jsou prezentace nebo meetingy. Ja bych sla urcite do pratelnych teda. Videla jsem je na nejakem eshopu, kdyz zadas podpažní vložky tak ti vyjede eshop, kde jsou slusne vybaveny. Odkaz je proti-poceni.cz

Majka

Ahoj, nevím, kolik stojí podpažní vložky u Perspi guard, ale na www.dryness.cz jsem kupovala balíček za 59,- Kč. Což docela jde.

dryPAD

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Aším
2x

Ahoj všichni, moje starší sestra má problém s pocením. Chce zkusit ty vložky ale neví jestli to bude fungovat. Máte nějaké zkušenosti?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce