Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

ad nespavost

Ahoj, pomáhají některé bylinné čaje-např.meduňka, nebo směs ve kterém je meduňka, levandule, kozlík, lípa a máta a sporýš. V lékarně můžeš koupit PERSEN-tablety z kozlíku lékařského (valeriana). Kozlík účinkuje poměrně silně, ale ne každý ho dobře snáší, mně například nevyhovuje. jsem po něm spíš taková oblblá, než že bych dobře spala. Jinak z léků na předpis třeba stilnox nebo (ke krátkodobému použití-kvůli potenciálnímu návaku) benzodiazepiny jako neurol, rivotril.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Tachyon Technology

Melatonin natur Zjednodušená kombinácia melatonínu, gama-aminomaslovej kyseliny, glycínu a vitamínu B6 – najúčinnejších látok pôsobiacich pre skvalitnenie a prehĺbenie spánku, pre navodenie procesu obnovy buniek, s regeneračnými a omladzujúcimi účinkami. ásielkový a internetový predaj priamo od výrobcu: až o 40 % nižšie ceny. www.multivitamins.sk

DoG

..u mna zabera nic moc tak ako vsetky bylinne veci, navyse pri nom mam 'zivy spanok', tzv. bdiaci a spiaci zaroven. takze nic moc..

Lukáš
1x

Souhlasím s reakcí na melatonin - mám sice poruchu usínání, ale melatonin mi ještě přihoršil, přesně jak popisujete, měl jsem bdělí spánek, takže jsem měl ráno pocit (já si ale nemyslím, že pocit...prostě to tak je), že jsem vlastně vůbec nespal. Zatím mohu doporučit obyčejný noční čaj Herbex, sice nepomáhá nějak silně, ale je to jeden z mála výrobků, který mi opravdu navodí příjemnou únavu...Myslím, že když se to zkombinuje s něčím dalším kvalitním, tak ani nebudou potřeba prášky. Chystám se vyzkoušet ten Dormian, tak uvidím. Jinak myslím, že už by se mělo založit nějaké forum pro nespavost, takové diskutování po celém internetu není efektivní. Škoda, že nemám čas...určitě bych ho založil.

Bonka

Ahoj, já zkoušela akorát Dormian a přišlo mi, že zabírá. [url]http://www.leka rna.cz/gs-dormian-cps-30/[/url ]

kl17

Koupím Hypnogen, balení 100 tablet. Pokud má někdo možnost sehnat, ať mi prosím napíše na email [email protected] . Děkuji.

Dine

ahoj všichni nespavci já také trpím nespavostí a jsem toho nazoru že je lepší si dát před spani trochu travi nebo skleničku vína než do sebe rvát léky na spaní které jsou daleko víc navikové a zdraví skodlivé.

???

Alkohol spánek zhoršuje, marihuana je spouštěčem schizofrenie, na všem vzniká závislost. Navíc kdo je chornický nespavec, nepomůže mu ani opít se.. po dvou hodinách je vzhůru a jeste s kocovinou. Jsou tací, co kvůli marihuane neusnou celou noc. Kazdy jsme jiný a od toho tu jsou lékaři.

Pavla

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Miriam

Hojte, já mám problém s nespavostí u dlouho a již dlouho hledám řešení, známí doporučují Dormian Rapid - máte s ním někdo zkušenosti?? Nebo s bylinkami obecně?

niki

no ja som si tiez kupila dormian, prvy raz v zivote, a nepomaha

zetko

Ani mne Dormian nepomaha :-( Zaspim niekedy nad ranom. Hmm... snad aj toto obdobie raz skonci :-)

Karel
2x

Je mně 68 roků a vyzkoušel jsem snad vše. Nejvíce mně pomohl Rohypnol. Nejlepší pro mně Neurol. Beru si každý večer před spaním jednu tabletku již od padesáti a nepřemýšlím nad škodlivostí. Co není vlastně škodlivé?

ZDENA
1x

Moje maminka užívala Neurol 10 let a má naprostou ztrátu paměti.Až na upozornění lékárny o vedlejších účincích Neurolu jsme ho okamžitě vysadili,ale už je pozdě!

Melatonin

Dobrý den, mohu doporučit Melatonin :) od firmy Aurum mám tušení

Melatonin

Dobrý den, mohu doporučit Melatonin od firmy aurum

Můžu doporučit

Zdravím, za sebe můžu doporučit Melatonin :)

Jean

nespavost = chlamydie a mikroparaziti .-)

bětka21

melatonin mučenka

Lenka

Já jsem nic jiného kromě cbd kapek nezkoušela a ani nebylo v podstatě potřeba, protože mi to pomáhá a daří se mi dobře usínat a spím i celou noc, což jsem předtím neznala.

Jaňule

O těch cbd přípravcích jsem taky přemýšlela, ale nevím jak silné kapky jsou vhodné na tu nespavost. Mohla bych vědět od jaké značky produkt užíváš ?

Erika

S CannaCare mám též zkušenost. Začal jsem užívat jak cbg tak i to cbd a musím říct, že mi je mnohem lépe. Jsem jak bych to řekl v takové psychické pohodě, přes den funguji mnohem lépe, nejsem tak unavený a rozhodně za to vděčím těm přípravkům, protože je to od té doby co je užívám.

Adéla

Já bych teda nedala dopustit na cbd, s tím, že mi tedy pomohlo i na další problémy jako je časté bolení hlavy, což teď už vůbec neznám a k lepšímu spánku mi to přispělo taky.

Barbora

Když zmiňuješ ten spánek, tak kolikaprocentní kapky bych si měla vzít, když potřebuju řešit primárně problémy se spánkem?

Edita

Taky užívám cbd. Je to půl roku, co jsem si koupila svoje první cbd a cbg kapky od značky cbd no.1 a musím zaťukat, že mám po problémech. Trvá to, ale vyplatí se to vydržet, nic není hned ;).

Alena

S těmi cbd nano oleji zkušenost nemáte? To je teď něco nového?

Nikola

No takhle, já zkušenost s cbd produkty nemám vůbec žádnou, takže děkuji za doporučení. Prošla jsem si popis a opravdu jsou ty tobolky na potíže se spánkem lepší.

Simona

Já jsem dostala doporučení na canamana akorát teda kapsle nemusím, tak jsem ráda, že mají cbd olej, který mi vyhovuje nejvíc, protože si ho přidávám do jídla nebo do pití.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce