Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Sport a prevence

Dobrý den, hraji footbag freestyle a co se dívám tak hodně hráču má problémy s koleny. Nemáte někdo nějaké tipy jak se tomu pokud možno vyvarovat nebo ty problémy oddálit. Například rady pro stravováni popřípadě nějaké doplňky stravy atd. Hlavně mi nepište věci jako přestat hrát to se mi nechce a ani to jen tak nepujde jsem na tom hrozně závislý a je to celý muj život. Hraji asi tak každy den 2 hodiny. Rád bych totiž vydržel hrát co nejdelší dobu bez problému.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kristina

Dobrý den už asi pulroku jako sporotovkyne také používám Benegen 4. Je fajn jen se pije :-D

Sandra Hruboňová

Zkuste kloubní výživu, měla by pomoct proti prevenci.

Hiclicker

čaute, je mi 37 a hraju fotbal asi od třinácti let fakt tak třikrat týdně a teď se dostavili problémy... přestat hrát fakt nechci a žádné doplňky stravy mi nepomáhají, mám pocit, že to jsou jen vyhozené peníze. Nemáte tip na lék, který fakt zabírá? Dík

Lukas01

Zkoušel si Artaxin? Používám ho přes půl roku (myslím, že před tím se ještě ani nevyráběl) a mě klouby teda bolet po dvou měsících úplně přestaly a to sportuju fakt každý den

Hugo T

Dobrý den, vyzkoušejte švýcarskou kombinaci plazmy a elastoviskózního roztoku. Já už jsem tedy v pokročilejším věku, ale zabírá mi to skvěle. Vždy mám na několik měsíců pokoj a hýbu se bezbolestně.

Hiclicker

dá se koupit i normálně bez předpisu? a kolik stojí?

marie

zdravím, s artaxinem mám též kladné zkušenosti, začala jsem ho používat na bolest v rameni :) kupuji v lékárně bez předpisu ;)

rondo

a co to přesně je? Pobolívá mě koleno, tak bych mu rád zkusil trochu ulevit

marie

jsou to tabletky, není to doplněk stravy a cena je velmi příjemná :)

rondo

a kolik, že to tak stojí? víte jak to je, každej si pod příjemnou cenou předstabujeme něco jinýho :-D

marie

seženete ho i pod 290 kč, jak kde no :) ale v porovnání s jinými si myslím, že to není moc ;)

rondo

super, mrknu se po tom, díky za tip

pavel

a kde se to dá koupit. Začinají mě bolet z práce ramena, tak bych do toho taky šel

marie

já jsem si to kupovala normálně v lékárně, se poptejete a uvidíte, co vám řeknou nebo se podívejte na net

Klára

Já jsem taky moc spokojená. Enzycol mě s dnou pomohl, tolik netrpím, cítím úlevu a jsem za to moc vděčná!

Lama

Ve sportovní medicíně se používá hojně traumeel. Je to protizánětlivý, líp se hojí rány, je to na naražený klouby zvrtnutý kotníky.

Kovalova

My používáme traumeel hodně na modřiny a pohmožděniny.

Dalibor

Yep to je pravda s tou sportovní medicínou. Dokonce to používá australskej rugbyovej tým

Tamara

To záleží o čem mluvíte. Traumeel jako mast je na tyhle problémy. Ale třeba na bolesti zad, záněty a tak jsou tablety Traumeel

Boa

Hlavně ty záda, hlavně ty záda

Gabča

Na modřiny a pohmožděniny je skvělěj proto ho s sebou taháme na každou dovolenou :-)

Gita

Na záda funguje traumeel výborně, můžu potvrdit

Dan

Jako prevenci určitě zkuste kloubní výživu - osobně mám moc dobrou zkušenost s GelActiv Proteo-Enzyme Q, u sportovců velmi oblíben.

Lea

U nás v klubu má trenér traumeel na takový ty běžný poranění

Kito

Já bych potřeboval něco na kolena, hraju tenis a uvažuju že začnu užívat nějakou kloubní výživu abych se už úplně neodělal ...ten gel activ jak píšeš Dane je jako prevence nebo i pomáhá od bolesti a tak?

Dan

Jako prevence i řešení problémů s klouby, kámoš začal brát (měl bolavé a ztuhlé klouby) a řikal že už asi po 2 týdnech se mu dost ulevilo.

Martina
1x

My doma hodně sportujeme a už se u nás objevilo i pár situací s bolestí kloubů, které se naštěstí vždy napravily :-). Každopádně jako prevenci bereme všichni kostičky Colafit Junior, včetně dětí, které jsou také velmi fyzicky aktivní. Snad jsem poradila. Hezký den, Martina.

Kito

Jo no tak to zní dobře, už jsem si o něm hledal ještě něco víc na netu a vypadá to že je to hodně oblíbená kloubní výživa takže já si pro ní zajdu do lékárny a zkusím to...díkec

Dan

Jo i naši vrcholoví sportovci jí užívaj, jasný není za co ;)

Petra

Uzívala jsem taky, ale ten Gel Activ obyc., tento bude lepsi.

Luca

Jak to tak čtu tak mě ten Gel Activ hodně zaujal když to takhle zabírá, sháním něco pro taťku- je mu 65 a vždy byl hodně akční a teď má s klouby problémy... Zabralo by to i pro něho?

Dan

No ten Gel Activ Proteo Enzyme Q je dobrý pro každý věk, takže určitě mu taky pomůže. Mám vyzkoušené že fakt pomůže od bolesti a působí i protizánětlivě.

Luca

Jé tak to je super tak mu ho vezmu, děkuju za odpověď.

Dan

Rád jsem pomohl určitě to taťkovi pomuže uvidíte, nedoporučoval bych jinak.

Michal11

Taky bych potřeboval něco na ty klouby je to čím dál horší...ta výživa vypadá jako dobré a snadné řešení

Klárka

Taky mám dobrou zkušednost s colafitem +ten junior dáváme dětem , jsou dost aktivní

jankua

V poslední době mě po cvičení ve fitku bolí klouby , v lékarně mě doporučili Enzymax.

terla

Už jste ho začala užívat? Ráda bych se dozvěděla jestli opravdu funguje. Mám podobné problémy, po větší námaze v posilovně mě bolí svaly a klouby.

Martin

me třeba ten entymax moc nesedl, az pak jsem objevil ten napoj od dias a je to asi nejpohodlnejsi moznost jak dodrzet nejakou prevenci

Hedvika

a to se pije kazdy den?? ma to nejakou chut vubec?

Nela
1x

já ho užívám již přes rok a rozdíl je znát, uleví vám a chutná po granátovém jablku :)

Julie

Je pravda, ze je to dobre i na plet a nehty?

Karel

Doporučuji nějakou kloubní výživu nebo kolagen.

Marek

Máte někdo zkušenosti, jak moc bolí hojení po operaci kolene? dá se to vydržet bez prášků od bolesti?

Patrik

Já jsem byl na plastice kolene v Brně, kde jsem místo prášků od bolesti dostal pumpičku, která každou chvíli pumpovala analgetikum přímo do rány a já jsem tak díky tomu nemusel znečistit celé tělo prášky od bolesti.

Marek

A to jste si platil? nebo to hradí pojišťovna?

Patrik

Ano musel jsem zajít do lékárny a zaplatit 4000 korun, lékárna to objednala a doručila do nemocnice, kde jsem šel na operaci, tam mi to doktor po operaci nasadil a po třech dnech na kontrole zase vyndal a normálně to hodil do koše.

Mirka

Já s kamarády dlouhodbě užívám Alavis pro posílení kloubů při cvičení a jsme s ním velice spokojeni.

Mirka

Nejsme pejsci ani koně :D výživa pro klouby je univerzální, tady je to akorát o chuti, která není úplně nejlepší... ale podívej se na internet, užívá to hrozně moc lidí a recenze jsou hrozně pozitivní

Karolina

Ok, jak pročítám diskuze všude možně, tak tomu asi dám šanci... jak je to s dávkováním? Ať si nedám koňskou dávku :D

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce