Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Léčba bércových vředů

Rad bych se informoval na lecbu bercovych vredu pomoci "cervu" a zda je tato lecba poskytovana uz i u nas.Dekuji za odpoved

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Rosa
4x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Helena
2x

záda bych se zbavila bercových vředů. Ví někdo jak ?

Tesařová Magda
4x

Prosím o radu jak se zbavit bércových vředů. Babička nemocí trpí několik let. Děkuji Tesařová Magda

Mirka
1x

Rada by som sa dozvedela nieco viac o liecbe bercovych vredov pomocou lariev.Dakujem

Pavel Dvořák
1x

Poradím s léčbou bércových vředů.

Dagmar

Rada bych se dozvedela vice o lecbe bercovych vredu.

BULL
4x

Dobry den,pry poradite s lecbou bercovych vredu,trpi tim moje babicka uz naky ten rok a nic nepomaha,zkusila snad vsechno,v breznu ji hrozi uriznuti nohy,prosim poradte nam nejake ucine leceni ,jsme zoufali.dekuji za odpoved Petra

Pavel Dvořák

Bércové vředy - dotazy pište na [email protected]

gigi5000

poprosim vas o radu co se tyce lecby bercovych vredu mrtvou vodou dekuji muj email [email protected]

lukas

dobry den muj stryc ma otevrenou nohu,a potrebovali by jsme vedet jak vylecit bercovy vred.

Dobroslava
1x

Psala jsem dotaz a nevím,jakým způsobem dostanu odpověď.Byla jsem zaregistrována a chtěla jsem se podívat na ostatní příspěvky a je mi sděleno,že :jednou nejsem zaregistrována, po druhé ,že takové jméno už tam je (to jsem já) a tak nevím jak učinit nápravu.Kde mám napsat a uvést vše do pořádku. Pak jsem zkusila požádat o nové heslo a heslo ,které jsem dostala jsem uvedla a bylo to zase špatně.Prosím pora'dte mi,jsem již z toho nešťastná. Děkuji a raději uvedu mé emaily znovu: [email protected]. a druhý email: [email protected] .heslo slunce u obou

Mysicka
1x

Dobry vecer chtela bych poradit mam bercovi vred a mam ho pet let a nechcesemy zavrit dekuju za odpoved

Stána
3x

Mohla bych Vám poradit moje tchýně měla bércový vřed skoro 8let a díky přírodnímu produktu nejmenované německé firmy má klid.Chce to velkou trpělivost,ale výsledek je velice dobrý .Máte-lizájem vědět více mohu Vás spojit s lékařem který by Vám samozřejmě řekl další informace.tel. sdělím dle další reakce.Stana

Marie

dobrý den,chtěla bych reagovat na Váš dotaz , muj manžel taky celý živvot trpí bercovýma vředama ,ale už 2 roky má nohu uplně zahojenou používal potravinove doplnky ,hiodine,a k tomu ještě orgonit, nesmíte do ran ooužívat mast ona mokvá ranu a nehojí.

Mysicka

Dobrý večer chci jen krátce reagovat na Váš problém napište na mail adr. balise@

apostol

Máte bércové vředy nebo jiné špatně se hojící rány?? EXISTUJE pomoc!!! Můžete udělat NĚCO proti tomu, abyste pořád jen chodili k lékaři, utráceli za "léky" a trpěli bolestmi (nemluvě o estetice). Napište město, tel.č. a něco o Vašem problému!!! [email protected]

apostol
2x

Máte bércové vředy nebo jiné špatně se hojící rány?? EXISTUJE pomoc!!! Můžete udělat NĚCO proti tomu, abyste pořád jen chodili k lékaři, utráceli za "léky" a trpěli bolestmi (nemluvě o estetice). Napište město, tel.č. a něco o Vašem problému!!! [email protected]

apostol
1x

Máte bércové vředy nebo jiné špatně se hojící rány?? EXISTUJE pomoc!!! Můžete udělat NĚCO proti tomu, abyste pořád jen chodili k lékaři, utráceli za "léky" a trpěli bolestmi (nemluvě o estetice). Napište město, tel.č. a něco o Vašem problému!!! [email protected]

Kyšis

Prosím o radu, jak zmírnit nebo vyléčit bercové vředy. Léčba u lékaře po 2 letech, bezúspěšná, spíše 50% zhoršení. Už si nevíme rady. Poradíte, zkusíme už cokoli.

majkaxp

Ahoj, na bercové vředy Ti mohu poradit OK Omegu a OK Gel. Když bercový vřed budeš pravidelně mazat OK Gelem a přitom užívat a mazat taká OK Omegou, bércový vřed seT i odstraní. Chyba je u Tebe v celém organismu. je potřeba určitá investice. Jestli máš zájem, piš na meil:[email protected]

majkaxp

Ahoj, mohu ti pomoci s těmi bércovými vředy,jestli máš zájem, piš na meil:[email protected]

mahjkaxp

Ahoj, mohu Ti pomoci s těmi bercovými vředy.pomůže Ti speciální gel. pro více informací piš na meil:[email protected]

majkaxp

Ahoj, uhodila jsem se do nohy a otevřel se mi starý bércový vřed. Rána se mi zanítila a rozšířila, léky ani mastičky nepomáhaly. Naopak -noha mi otekla - rozila amputace. Použila jsem OK Gel nejdříve okolo rány a později přímo do rány. Vřed se začal čistit, zpočátku nastalo zdánlivé zhoršení,potom ale otok zmizel, ránamse postupně zavírala. Pro bližší informace piš na meil:[email protected]

pavel
1x

Bercové vředy jsou již řešitelný problém, sice to bude trvat asi dva měsíce ale postižená končenina bude zaručeně v pořádku, a nejen ona. Kontaktni mail [email protected]

Ala

Prosím o kontakt na Vás na e-mail [email protected]

Bilbba

Přijde mi nesmyslné utrácet spoustu peněz za prapodivné preparáty ... Na bércové vředy jsem objevila mazání za 180 korun a nemůžu si ho vynachválit! Mimochodem je to skutečně přírodní gel, obsahuje třezalku, je to certifikovaný bio produkt. Používám od nich i další výrobky a jsem moc spokojená. To, co pomáhá, nemusí být nesmyslně předražené...

Honza

Dobrý den, na bércové vředy doporučuju Bercline s obsahem extraktu třezalky tečkované, dá se to sehnat na netu. Je to certifikovaná bio kosmetika.

alini
2x

Dobrý večer,přítel ma bercový vřed,i když je rána velmi malá neustále má bolesti a navíc mu vytéká hnis.Léčí se,hemagel a ránu promazává,ale je to stále stejné.Prosím poradte,jak by se mohl zbavit alespon velkých bolesti. Díky

Marie
2x

Dobrý den Alini, na bércový vřed je nutné vyčistit organismus,protože původ nemoci je v těle a poté začít uklidňovat bercový vřed.Mohu Vám pomoci.Jestli máte zájem, můžete napsat na meil: [email protected]

Michala Chaloupková

Můj známý měl bércový vřed ve velikosti dlaně, zkoušel všechno možné, ale nic nezabíralo. Doporučila jsem mu účinné bylinné produkty české společnosti v Brně a do měsíce byla rána uzavřená. Máte-li zájem, mohu vám pomoci.:-) Kontaktujte mě na email: [email protected]

Ludvík
1x

Pokud se chcete opravdu uzdravit a odstranit příčinu vašeho problému diskutovaném na tomto fóru, nabízím Vám zcela nový a vysoce účinný přístroj pro úpravu špatných vlastností krve. Krev, která obsahuje nežádoucí složky není plně funkční, což způsobuje celou řadu vážných zdravotních problémů a komplikací. Přístroj má proto široký záběr na různé nemoci a problémy a proto toto upozornění najdete i v jiných diskusních tématech. Jedná se o nízkovýkonný kapesní laser kombinovaný s nízkofrekvenční pulsní masáží. Laserové ozařování krve je celosvětově uznávanou a velmi dobře vyzkoušenou metodou, avšak problém byl vždy ve způsobu použití (nemocnice, lékařský tým, vysoké náklady,atp.). Zcela nový způsob ozařování krevního řečiště přes nosní dutinu tyto problémy řeší a přístroj je nyní pro jednoduchou obsluhu a nízkou cenu přístupný všem, kdo jej potřebuje. KX LASER je zcela bezpečná registrovaná zdravotní pomůcka, se všeni potřebnými certifikáty. Bližšší Info : tianshi.wz.cz/index.php?id=753

Alena

Moje babicka bohuzel na bercaky taky trpí a nemohly jsme ji pomoct. Naše známá je lékárnice a doporucila Actimaris jí to pomohlo zhojit ránu po uraze. Proto jsme vyzkouseli dát babicce a vredy se krásne hoji. Uvidíme, za jak dlouho jí to vredy vyleci.

Mirka

Ahojky, taky sháním pro babi něco na bércové vředy kde se dá ten Actimaris sehnat? Je volně prodejný v lékárně?

Alena

Já kupuju pres net, je to pohodlnejsi.

Jean

vyčistit tělo a potom jitrocel

Karin

Výborný je na bércové vředy med Medymanuka. Ze začátku jsem vůči tomu byla skeptická, ale když jsem viděla, že to babičce pomáhá, tak jsem měla obrovskou radost.

Martina

A co obsahuje, že to pomáhá na bércové vředy ?

Alena

Obsahuje MGO a spoustu dalších věcí, které jsou zdraví prospěšné a pro tělo potřebné.

Denisa

Prosím o radu mám opět bércové vředů na prstech u nohou a kotníku ,jsem nešťastná a bolesti už nejdou vydržet, nechce se to zapojit a otevřené to mám už skoro rok,poraďte my Prosím už nevím jak dál

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce