Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Laryngitida

Laryngitida. Užili jsme si s ní se synem své. Od tří let, když byl měsíc, ve kterém nebyl kvůli ní v nemocnici, byli jsme rádi. Nakonec jsem se řízením náhody ocitla u léčitelky ( která trvala na spolupráci s lékařem, takže jsem se nebála) a ta mu doporučila finské vitamíny, olej ze žraločích jater na posílení imunity. Zabralo to. Dnes bude synovi dvacet, od patnácti let má od laryngitid pokoj úplně, předtím měly mírnější průběh a intervaly se prodlužovaly. Alergik je sice i nadále, ale na "žraloka" nedá dopustit. (Výrobek FIN clubu).Třeba naše zkušenost pomůže i dalším.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lucie
1x

Také mám výborné výsledky s podáváním těchto žroloků u mých dětí, pokud by měl někdo zájem vědět více, může písnout na můj meilík:[email protected], ráda sdělím více- složení, účinky, cenu... Přeji všem hodně zdraví.Lucie.

alena fojtíková
1x

Zaujal mě Váš příspěvek,mám taky syna,který bohužel měl laryngitídu,chci se zeptat zda znáte nějaký lék či přípravek s kterým máte zkušenost,který působí preventivně právě proti laryngitídě,moc děkuji za odpověd,pěkné vánoce,Ája

Lucie
2x

dobrý den chtěla bych něco vědět o to "žralokovi",kvůli 1,4 roku synovi na posílení imunity.moc děkuji za odpověď.Lucie

alex luther
3x

VOLAM SA ALEX A SOM SO SLOVENSKA MAL SOM LARINGYTIDU 7 ROKOV.BOLO TO HNUSNE NEMOHOL SOM DYCHAT A BOLO TO STRASNE DOSTAL SOM TO 5 KRAT.TERAZ

Hana

Dobrý den, mohu poprosit info Děkuji

Petra Kallová
1x

pro Lucii: Dobrý den, mám 4letého syna a často trpí laryngitidou. Můžete mi prosím sdělit vaše výsledky a doporučení? Děkuji a přeji hezký den Petra Kallová

m.novotna
1x

Na laringitidu u syna mi preventivně zabírá Joalis Bambi Laryng ,minimalně 2 lahvičky ročně

Petra

Dobrý den, reaguji na Váš e-mail a prosím o více informací k přípravku Joalis Bambi Laryng. Mám rok a půl strarou dcerku,která před třemi dny prodělala akutní larynkitidu. Mockrát Vám děkuji za Váš čas i za odpověď!!! Můj e-mail: [email protected]

Hana

Dobrý den , mohu poprosit vice informací??? Děkuji

Adela Fojtikova
1x

Dobry den, náš syn měl v září dva roky, nikdy před tím nebyl nikdy nemocný, ani rýma, ani obyčejná chřipka nic. Jednoho rána mě vzbudilo, když Pája začal kašlat, jak když má dospělý člověk angínu. Slovo laryngitida jsem neznala. Hned jsem ho oblékla a vyrazili jsme k naší paní doktorce, která mi řekla, že syn má nachlazené hlasivky. Syn šel večer spát a v 10 se vzbudil a špatně dýchal. Říkala jsem si, že je to nějaké divné, že takto nachlazené hlasivky asi nevypadají. Syn usnul, ale ve dvě ráno se vzbudil znovu a už nemohl dýchat, dusil se mi. Vzala jsem auto a jela s ním na pohotovost do nemocnice. Nikomu nepřeju ten pohled, když předáváte syna při vědomí a za 10minut vám ho vezou s trubičkou v krku a v umělém spánku do 100km vzdálené krajské nemocnice. Pája ležel na ARu v umělém spánku týden na všelijakých přístrojích, potom jsme byli týden na JIPu a týden na normálním oddělení, kde jsme se učili znovu jíst, sedět, chodit, mluvit, držet věci v ručičkách. Mimochodem, jak byl týden v tom umělém spánku, tak nám na JIPu zase týden nespal. Všichni nám říkali, že to s ním vypadá špatně, že bude možná mentálně postižený. Uplynuly 2 měsíce a já se teď dívam na něj do postýlky, jak je spokojený a spinká. Všechno jsme překonali a samozřejmě změnili paní doktorku. Ta naše stará paní doktorka totiž udělala fatální chybu, jak mi později řekli v nemocnici a málem to stálo mého syna život. Tak si dávejte na dětičky pozor. Já už od té doby spávám spánkem, při kterém vím, kdy se mi otáčí. Mějte se a hlavně hodně zdraví

Jana
1x

zdravím všechny, kteří zažili akutní laryngitidu i ty co ještě nevědí co to je. Můj 3letý syn ji má od 19.měsíců. Když se nám začal dusit poprvé, tak jsme ztoho byli hrozně vyděšení. Relativně zdravé dítě, které šlo ve 20.00hod spát, se zničeho nic vzbudí s křikem a začne lapat po dechu a vy nevíte co se děje je hrozné. Popadli jsme ho a jeli o půlnoci do nemocnice. Tam jsme narazili na dětkého lékaře z hrozným přístupem. Ptal se nás pořád, proč náš syn tak hrozně řve, když mu skoro nic nedělá. Pak nám oznámil, že jde o larzngititu a jestli ho chceme domů, ale že se to může ještě více zhoršit mi řekl až když jsem se ho na to zeptala. Syn se tam najednou zhoršil a skončil na intenzivní péči. Od té doby hlídáme každé menší zakašlání či rýmu. Přesto se mu to opakuje často a v nemocnici skončil už 4x. Poslední jízda, kterou jsme zažili byla ta nejhorší. Před dvěma dny mu manžel přečetl pohádku před spaním a usnul. pak jsme ho slyšeli pokašlávat tak hned dostal na krk zábal. Usnuli jsme všichni a za asi hodinu mu dušení nastoupilo takovou rychlostí, že jsme ho popadli a k tomu ještě mladšího tomu je 1 rok a jeli do nemocnice. ceste byla hrozná a já myslela, že to ani už nestihnem. Pořád jsem ho plácala po tváří a říkala mu aby dýchal a druhou jsem měla na hrudníčku. Dojeli jsme v čas, ale ten pocit beznaděje nikomu nepřeji. Dnes ho možná přěloží z intenzivní péče na normální pokoj a zase bude snad chvíli "klid". Všem, co tuhle nemoc mají doma u svých malých miláčků, přeji pevné nervy a spoustu trpělivosti snad z toho brzo urostou a vše bude Ok.

Míša

Také už vím, co je to za podlou a zákeřnou mrchu! Máme dvou a půl letého syna a už několikrát jsme skončili na ORL v Motole, v jednom případě na JIP. Zimní období ja zejména inverze je pro laryngitidu živná půda, a tak ze zdravého dítěte je během několika minut uzlíček, kterému jde o život. Volejte raději RZS, někdy je těžké posoudit závažnost stavu.

Lída

Poprvé malej dostal laryngitidu v 6m myslela jsem, že má nemocné hlasivky,naštěstí měla jen lehčí průběh,zvládli jsme ji doma.Až teprve ráno z reakce lékarů nám došlo jak vážné to mohlo být. Během měsíce ji měl znovu to už bylo horší volali jsme RZS a skončili v nemocnici na jipce.Máme doma čípky rectodelt 100 dávají se jakmile se dusí.P. doktorka říkala, že na to pomahá protazin buhužel nám ho nemůže předepsat protože posunuli hranici a může se dávat až od 10let.Přeji pevné nervy všem jejichž děti tuto nemos mají a ať z ní brzo vyrostou.

Lída

Poprvé malej dostal laryngitidu v 6m myslela jsem, že má nemocné hlasivky,naštěstí měla jen lehčí průběh,zvládli jsme ji doma.Až teprve ráno z reakce lékarů nám došlo jak vážné to mohlo být. Během měsíce ji měl znovu to už bylo horší volali jsme RZS a skončili v nemocnici na jipce.Máme doma čípky rectodelt 100 dávají se jakmile se dusí.P. doktorka říkala, že na to pomahá protazin buhužel nám ho nemůže předepsat protože posunuli hranici a může se dávat až od 10let.Přeji pevné nervy všem jejichž děti tuto nemos mají a ať z ní brzo vyrostou.

Terka
1x

Mé dceři je nyní 6 let. Od 4 let, kdy nastoupila do školky byla neustále nemocná, různé záněty, jak průdušek, hrtanu, opakující se angíny. Měla oslabenou imunitu. Zkusili jsme na doporučení ORL lékařky koupit Wobenzym. Museli jsme ho ze začátku nadrtit. Už po měsíci jsme uviděli neskutečné zlepšení. Nyní chodí do 1 třídy a je bez potíží. Teď Wobenzym užíváme i preventivně, hlavně na jaře a na podzim.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce