Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

nespavost

Na nespavost mi pomohla pouze totalni zmena zivota. Zadne leky ani caje nepomahali, nebot hlavnim problemem byl strach z nespavosti. Kdyz mam obdobi kdy spatne spim, tak vim, ze to prejde a je to pouze problem v me hlave. Navstevovala jsem i psychologa, ale tam se jen utvrdilo, ze clovek si vlastne musi pomoci sam.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jana Semerádová
1x

Dobrý den potřebovala bych něco zjisti o nespavosti. Potkala jsem člověka, který tvrdí, že má od narození poruchu tvorby adrenalinu, což se projevuje hlavně tím, že nemusí skoro spát. Bere nějaké prášky na to, aby dokázal aspoň na 4 hodiny denně usnout. Je to opravdu nějaká nemoc? Nikdy jsem o takové poruše neslyšela. Děkuji za odpovědi.

eva holacikova

chcem spat a neda sa mi

Lukas

Zdravím,mam problem se spaním,vubec nemuzu usnout ani kdyz sem unaveny.zaberu sem tam na par hodin.uz to trva nekolik let.mam porad myslenky a na neco myslim a nejde zabrat ikdyz bych chtel.diky tomu su ve stresu a tak se to odvíjí v mem zivote.je mi 26 let a chci uz klidne spat a odpocivat.poradte co mam delat.diky

Dědek

leč si chlamydii pneumonii , ale bude to dlouho trvat

Lukas

Co to je?jak se to léčí?jak si na to přisel?

Dědek
1x

prožil jsem to a prožívám , str. chlamydie svinská bakterie, chlamydie info. léčba ATB a bylinné extrakty, N.děje , nebo email

Lukas

Dekuji za odpoved,zkusim se podle toho zařidit.muj mejl [email protected] tam mi muzete pisnout vic ohledne lečby a tak.

Pavel

Dobrý den,prosím podařilo se Vám zničit chlamydie a navrátit spánek? Děkuji Pavel

Dědek

nejde mi PC ,hledej dobrého doktora , napíši později

Monika

Dobrý den, mám dceru, 15 let, a už rok má problémy se spaním. V noci spí sotva 4 hodiny, nebo téměr vůbec. Ani páni lékaři na nic nepřišli. Má někdo zkušenost s tímto problémem?

bětka21

melatonin mučenka

Radka

Žádné léky, chce to novou kvalitní postel a matrace. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že mi to zase pomohlo tvrdě a odpočinkově spát. Někdy zase pomůže změnit polohu hlavy....

Lada

Taky mohu potvrdit, že kvalitní postele jsou půl zdraví a vitality. Chtěli jsme si je koupit již dřív kvůli tomu, že se nám líbily. Nakonec jsme přišli na přidanou hodnotu kvalitního spánku. Jsme rádi, že jsme se tak rozhodli.

Roberta

Trpín nespavostí, klidně jsem do ráno vzhůru a usnu jen u puštěné televize..nevím jak s tím zatočit..

LIliana
1x

Na nespavost pomáhá se hezky unavit, bylinkový čaj a sex před spaním.

Melanie

Dobrý den, mám ted velké problémy se spánkem. Hodně se v práci stresuji a vím, to není dobre, ale jde me o to to trochu zmirnit. Používáte nejake etericke oleje, kapky? caje nebo pripravky? Masticky?

Laduska

Na nespavost bylinkové čaje a sex s partnerem

Vlasta

Dobrý den špatně jsem spala a moje dr.mi napsala lék na spaní zolpidem…..brala jsem tyto léky 4 1/2 tablety někdy i celý 🙈prosím poradí někdo jak začít zase normálně spát děkuji 👻

Radana

Dobrý večer, mě moc pomohla tinktura s obsahem cbd. Co ji beru tak spím daleko líp než předtím. Já si objednávám z Canamana a nemůžu si to vynachválit

Iveta

U mě byla nespavost vždycky problém psychiky. Když toho bylo moc, něco mě štvalo, trápilo...tak ten spánek nestál za moc. Ale začala jsem chodit na hot jogu a nikdy jsem nebyla psychicky vyrovnanější a spím jako mimino

Markét

Ahojky, co to je ta hot yoga?

Iveta

Uf, kde začít:D Každá lekce trvá 90 minut. Střídá se 26 poz a dvě dýchací cvíča. Jde vlastně o protahování, stlačování, posilování,.. Všechno v sále který je vyhřátý na 42°C. Takže určitě čím míň toho na sobě, tím líp :)

Jiřka

Ahoj a to berete nějak pravidelně tu tinkturu?

Radana

Dobrý den beru podle potřeby. Když na mě přijde úzkost tak nakapu a během pár minut se mi uleví

Markét

Ahojky, tolik? :-O To musí být slušný teplo to asi nejlépe cvičit ve spodním prádle ne? :D

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce