Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

pocení v podpaží

mám problém s pocením,neustále se potím v podpaží,nikde jinde ne.Je to hrozné,neustále mám kruhy v podpaží.Doktoři mi říkají,že je to psychického původu,ale stává se mi to i na dovolené,kde žádný stres nemám.Vyzkoušela jsem mnoho deodorantů,ale zatím nic.Na kožním mi doporučili Excipial DeoForte a v obchodě Pureté de NYMPHEÁ od kosmetiky Yves Rocher,ale bez nějakých větších výsledků.Už nevím,jak dál?!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lenka
1x

A na kolik Excipial.... vyšel děkuji

Kekí

Ahoj všichni :) také mam prosblém s pocením a vždy jsem se potila, ať jsem použila jakýkoliv deodorant nebo antiperspirant a to je mi teprve 14 let :( ale rozhodla jsem se vyzkoušet ten nový GARNIER MINERAL ve spreji a nemůžu si ho vynachválit :) opravdu je zatim nejlepší ze všech, nevím jaký je váš názor na něj, ale jsem s nim vážně spokojená :) nikdy totiž na mě nefungovala žádná REXONA apod...už jste ho někdo vyzkoušeli? Jaký má účinek ten tuhý a kulička?

JohnTerry

Dobrý den, je mi 17 let a asi před rokem jsem se začal hodně potit v podpaží. Tento problém mám ale pouze ve škole. Např. Když hraji fotbal, tak se za celý zápas skoro vůbec nespotím. Ale když přijdu do školy tak se začnu potit a postupně to ustává. Jestli máte odpověď na můj problém tak mě prosím kontaktujte na [email protected]

Kamis

Tedy musim souhlasit ze ackoliv to asi opravdu funguje jak mnozi z vas tvrdi, tak koledovat si o rakovinu opravdu nepotrebuji, a nepotit se v podpazi ale zato o to vic na prsou a na zadech - to je bezvyznamne, fleky se neobjevi v podpazi ale na zadech atd... tak k cemu takove drastarny kdyz v podstate s vedlejsimi negativnimi efekty?

Katka
1x

Ahojky sem šíleně ráda že mě napdlo něco najít o pocení na netu ....je mi 15 a trpím tim už dva roky je to děs .....chci nosit barevná trička .....bez mega kruhu pod paždim ..a taky je to děsně nepříjemný pocit nejen u mě ale i u ostatních všichni si toho všimnou a určo si řeknou že sem prase že neumim použít deodorant ale mě vážně žádnej nepomáha ...a moooc mě to štve ....když kouknu k jinejm holkám nemá to žádná ....a proto vděčím za každou radu na téhle stánce ...díky :-) .....skusim ten Dlicrol .....a když to nepomuže du do těch iněkcí ....prej to ale hodně stojí ale dám cokoli abych mohla nosit co chci bez omezení :-) ...prosim držte palečky aby mi to pomohlo ....(abych se pak nepotila o tolik jinde ...třeba na zadku pak budu mít mokrý kalhoty ... černá už taky moc nepomáhá de to stejnak vidět :-(

maty
1x

I já vím, jak nepříjemné pocení je. Vyzkoušela jsem všechny možné deo i antiperspiranty, kuličky, gely, spreje a nic kruhům v podpaždí nezabránilo. Na internetu jsem si našla radu a vyzkoušela EXCIPIAL DEOFORTE. Sice krásně voní, ale vůbec mi nepomohl. Poté jsem vyzkoušela Driclor a nemůžu si ho vynachválit. Doporučuji všem. Když si pořádně přečtete návod na použití a budete ho dodržovat bude to ok. Já ho používám už dva roky a jsem spokojená. Někdy to trošičku svědí, ale dá se to vydržet. Hlavně nepoužívat n podrážděné nebo čerstvě oholené podpaždí. Nejdříve se používá asi tři dny a pak se můžou dva, tři dny vynechat. Poté podle potřeby, Já ho používala dvakrát týdně, dnes už jenom jednou. Večer těsně před spaním ho nanesu na omyté podpaždí (nejméně jednu hodinu po koupeli), ráno omyju vodou, usuším a nanesu nějaký deodorant (jen kvůli vůni). Po koláčích ani památky. Pomáhá i při zvýšené aktivitě. Opravdu, když se používá podle návodu, je driclor nejlepší. Někdo píše, že mu stačí používat ho i jen jednou měsíčně, mezi takové šťasatlivce sice nepatřím, ale jednou týdně to ani neotravuje. A stojí to za to.

amy
2x

Zdravím všechny. Vůbec jsem nečelala, že tímto problémem trpí tolik lidí..sama to taky hodně sleduji u ostatních lidí, protože tím problémem taky trpím..O Dricloru jsem slysela hodne chvály, ale pouze na krátkodobé použití,protože svědění a pálení, zdá se, potká po určité době každýho.. já se ještě nerozhodla jej koupit, ale uvažuju o něm spíš až na léto, v zimě své pocení snadněji schovám..ale popravdě bych raději byla taky pro nějaké šetrnější řešení...kdyby měl ještě někdo nějaký trik jak zakrýt pocení, sem s ním, finta bílá černá trika supr, akorát mně osobně moc nepomáhají, protože stopy od deodorantu jsou vidět i tak...je to opravdu celkově nepříjemné, nevím jestli to máte taky tak, ale já se potím i v ramínkových tričkách:( Hodně se stydím a až teprve před pár dny jsem byla schopná to svěřit mé mamce, nikdo jiný o tom neví, nebo aspoň dělá, že neví...a to se s pocením potýkám asi kolem těch 4 - 5 let no.. U doktora jsem s tím zatím nebyla, informace hledám na netu..docela by mě zajímal původ tohoto "onemocnění" pokud se to tak dá nazvat.. Ale je fakt, že typ léčby nebo prostě řešení kromě drastického Dricloru nebo botulinove injekce bych ocenila víc.. Přeju všem pevný nervy s tímhle mokrým problémem....

Fansc
1x

Chci se zeptat jestli stejny problem stima vedlejsima ucinkama maji i muzi u toho dricolu, jestli take muzou mit rakovinu prsa je mi teprv 17 takze tomu moc nerozumim tak se radeji zeptam..... Dekuji za odpoved

hašlerka
1x

Dobrý den...pořád sleduji diskuzi o pocení...i já bohužel patřím mezi ty,které to trápí:-(,ale našla jsem spásu jménem dricolor...pomalu pět let jsme se trápila pocením,nemohla jsem nosit trička,v létě jsem fakt trpěla..už nikdy to nechvi vrátit zpátky,jsou tady připomínky na to,že to obsahuje hliník-a způsobuje rakovinu,ale co dneska není závadný,že??,kouření,alko hol,fast foody,všude chtěj aby člověk zdravě žil,ale to nejde...a kdyby ten dricolor,byl tak strááášně závadný,tak to není na trhu...a kdo neví jaké je stím trápení,tak tonemůže posoudit,já jsem za něj opravdu vděčná:-)

Eva

Ahoj děcřata, já už tenhle problém mám několik let,asi od 13,je mi 18, takže už mi to vážně leze krkem,stydím se zvednout ruku, udělám pár kroků,vlastně ani nemusím a sem spocená jako blázen...V zimě se potit přijít splavená do školy,hrůza...chci se zeptat jak se ten dricol používá,jak dlouho a na jak dlouho to působí??děkuji..

Dani

Jej, je nás hodně. Mám stejný problém. Maskuji černýma tričkama z látky, na které není nic vidět. V létě tílka co nezasahujou moc do podpaží. Jinak tenké svetříky, nebo úplety. Vyzkoušlea jsem 7-denní kůru od Vichy. Nedá se říct, že pomohla. Možná trochu, ale aby pocení omezila nějak viditelně, to ne. Jinka žádný antiperspirant nepomohl. Dricloru se bojím, ale asi zkusím.

Petra

Ahoj,mám stejný problém s pocením a do dnes nevím co s tím.Vyzkoušela jsem ten slavný driclor a hned po první dávce jsem měla alergickou reakci a záchranka mě odvezla do nemocnice.Přestala jsem vidět,brněla mě hlava a omdlívala jsem.Je to drastický,tak že si dávejte na to pozor,hlavně alergici.Jestli vám je zdravý milí,tak se na driclor vykašlete.Je vážně škodlivý.A raději se budu potit,než pak zjistím že mám rakovinu.Vím že to hodně dělá psychika.Stále budu pátrat co by pomohlo,ale né žádná chemie.Petra.

STOP DRICLORU

Lidi začněte přemýšlet....driclor je to největší svinstvo..Kamáradka se potila v podpaží jako blázen..jedině tam nikdy ji třeba nesmrděly nohy nebo tak..po pár použití dricloru...pocení v podpaží opravdu přestalo.,.svědilo ji to děsným způsobem....je to čistej hliník..tělo potřebuje dostat všechny nečistoty z těla a prosto hledá jiné cesty..najednou měla mokrá trička na zádech..a nohy ji páchly neuvěřitelným způsobem..driclor vysadila okamžitě..vše se vrátilo zpět.. začla se potit v podpaží ale problémy s nohama a ty záda zůstaly....takže ji dricor ještě uškodil..a nevíc riziko rakoviny prsu..to radši to mokré tričko než se takhle ničit..!!!!!!!

barbora
1x

Teda jsem na těhle stránkách poprvé a jsem nadšená,ale i zklamaná.Mám taky problémy s pocením v podpaží už dlouho a vyzkoušela jsem snad vše.Krém excipial deo forte jsem taky zkusila mockrát,ale zabralo to jen na chvíli.Jsem ráda,že v tom nejsem sama,sleduju lidi taky a přijde mi,že se nikdo nepotí,jen já.Přítel jde v létě v tričku a botaskách a není vůbec zpocený,zato já se musím alespon 2krát převlíknout.A černé trička jsou u mě taky top,i když bych si chtěla koupit moc pěkné,barevné trička a hlavně by nezáleželo na materiálu.Ale to prostě nejde.Budu to zkoušet dál,ale nechci dávat desetitisíce za botux,který mi stejně vydrží jen chvíli,a pak to začně nanovo.Taky nevím co dělat,těch zničených triček od antiperspirantů a ty vyhozené peníze.Je to fakt hrůza.Kamarád se taky hodně potil,ale asi v 28 mu to přestalo,tak doufám,že budeme mít všichni takové štěstí jako on.Mějte se hezky

Lenka

Já mám to samé! Neustále propocená trička nejrůznějších materiálů, i tílka. Žádný deodorant nezabírá, ani antiperspirant, v podpaží se mi dělají i různé pupínky. Navíc plocha podpaží není úplně hladká, ale malinko vrásčitá, takže ani oholené podpaží není zcela hladké. Zajímavé je, že se potím jen když vyrazím ven. Doma ne! Takže stres a napětí určitě hrají velkou roli.Taky jsem z toho už zoufalá, je mi 29 let a je to od puberty stále stejné! Nyní mi dermatoložka doporučila Excipal Deo Forte a na noc Tanno- Hermal Lotio, tak jsem zvědavá na účinek. Ale pochybuju, že se vše změní jak mávnutím proutku. O botoxu jsem se dozvěděla až nedávno, možná k němu časem dospěju. Chtěla bych zažít ten pocit, že si můžu vzít na sebe cokoliv a nebudu mít pocit promáčeného trička v podpaží...

Petra

driclor mi pomohl na cca měsíc a pak jsem se začla potit nanovo.Obrovské kruhy na tričku.Tak jsem listovala na netu a koupila jsem si lopuchový výluh ve spreji a světe div se-pomohl mi a je to v podstatě samá příroda aler asi lepší než driclor

market

opravdu? já mám stejný problém a driclor se mi kupovat nechce, kvůli hliníku. nechci podporovat rakovinu prsu. ale tohle zní dobře, asi to zkusím. :) to se aplikuje přímo v podpaží,že?

Petra
1x

Taky jsem slyšela že jak se po sedmi letech v těle mění krev tak pak když se krev vymění-nadměrné pocení zmizí.Asi na tom taky něco bude páč švagrová to tak měla,do svých 28 let ohromné pocení a najednou-nic.dnes je jí 38 let a stále se nepotí

K.

Pokud budu používat Driclor večer tedy, tak ráno po jeho umití si můžu dát voňavou kuličku nebo sprej?Nebo se to nemá protože by se mi zase ta kulička spotila a udělal mi kola na věcech?K.

K.

Prosím,odpověste mi někdo.K.

Kač

jsem rada,ze nejsem sama,kdo timhle trpi..potim se hrozne..uplne se stydim roztahnout nebo dat lehce ruce od sebe..zadne deodoranty nepomahaji ani sprcha 2x denne..hned si obleknu tricko a z nenadani kruhy v podpazi jsou tu znova.hrozne me to stve a nevim si s tim rady.asi taky zkusim driclor...:(

Katka

chtěla bych se zeptt jestli můžu ráno použím i nějaká anti-prespirant nebo deodorant,nebo jestli mě stačí driclor

ehm
1x

takze ten driclor je vazne učinný mna svrbel iba trosku a to som aj tak hned zaspala takze najlepšie je si to dávat pred spanim a vydrzal aj 3 dni myslím jedno natretie to som sa čudovala :D

Anna

Dobrý den možná to bude znít trochu divně, ale jsem ráda, že nejsem jediná, která toto řeší. Je mi 17 let a už asi od 14 let mám s tímto velký problém. Přemýšlela jsem, jestli dokonce netrpím idrosofobii. Můj probmém je, že mám propocené kruhy na každém tričku. Stává se mi pouze venku (hlavně ve škole), doma ne. Doma se vůbec nepotím a to můžu dělat do chci. Vyzkoušela jsem neskutečné množství antiperspirantů, ale nic nepomohlo. O Dricloru jsem četla, ale taky tam je, že to podporuje rakovinu prsu a z toho mám strach, protože jsem celkem mladá a mít v 30 rakovinu bych nechtěla. Navíc s mou intenzitou pocení bych ho musela používat asi každý den, možná i 2x denně. Nejvíce mě vadí, jak mě to pocení omezuje, nemůžu roztáhnout ruce, nemůžu nosit co chci. Dokonce když si vezmu triko, tak jen s nějakou mikinou, na které nejdou vidět ty kola, takže věršinou černá. Nikomu se o tom ještě neřekla, ale maskuji to, takže to nikdo ani neví, nebo aspoň předstírá, že to neví. Nejvíc se děsím toho, když to nějací lidé uvidí, řeknou, že jsem prase, že neumím použít ani antiperspirant, ale já ho používám, ale nepomáhá to. Také mě děsí představa, že by se mi někdo za to smál, proto to radši maskuju. Vím, že nadměrné pocení je psychyckého původu, ale nevím jak to ovlivnit. Nemáte nějaké rady?

SIsi

Ahoj, nic si z toho nedělejte, mě je 15. potím se jako blázen.....jsem taky omezena v tom, co si oblékám, antiperspiranty ani deodoranty nezabírají a nejhorší je, že jsem jediná holka ze třídy...ostatní holky si na sebe můžou vzít prakticky cokoliv, kdyžto já prostě trpim.Máma říkala, že je to přirozený a že se za to nemám stydět, ale ani když nosim černou, nepomáhá to. Mám kola, kola kola a driclor použít nechci, protože nechci mít rakovinu. Ještě k tomu tancuju závodně latinu a standard a není nic horšího než skrz naskrz propotit šaty tak, aby to viděli všichni porotci a účinkující a diváci. Už to nevydržím...potřebuju pomoc. Neví někdo o něčem prosím?

Amy

Ahojte, tak koukám, že to je asi rok, co sem sem psala se svým problémem, což je teda trochu depresivní, když vím, že sem pořád tam, kde sem byla..potím se pořád, ale jedna věc mě trochu potěšila a to, že za ten rok, se o této "nemoci" začalo více mluvit, a tak dále..když sem před rokem napsala do vyhledávače nadměrné pocení, vyjelo mi pár odkazů, snad jedna klinika, která se tímto problémem zabývá a sídlila v Německu!!! Dneska, stačí to samé napsat do vyhledavače a vyjede vám tolik odkazů, že se nestačíte divit...na světě touhle nemocí trpí miliony lidí, v ČR to je asi 0,5 procenta...v ČR je již nekolik center a klinik, které se tímto problémem zabývají..cenová dostupnost zákroků na odstranění pocení je už také lepší a počet metod se také zvyšuje...asi si říkáte, co tu kecám,když se sama pořád potím a ničeho sem nevyužila..ale je to tak, že každý zákrok je bohužel nevratný...a tak vyčkávám až objevím tu nej metodu,..nějaký účinky na pár měsíců sou strasně krásný, ale pokud bych se měla místo vp odpaží potit na obličeji, zádech nebo rozkroku, tak si to asi jestě pořádně rozmyslím...Driclor sem nikdy nezkusila a ani nezkusím, Rakovina prsu na nás kričíze všech stran a rozhodně bych si neudpustila onemocnět něčím takovým díky své chybě... Lidi držte se, myslete na to, že to je jenom pocení a spousta lidí na světě má horší problémy:((( ikdyž už to pocení taky nechci!!:(

Markétka

Zdravím všechny, to teda koukám, kolik je nás, ztrápených. Taky jsem vyzkoušela vše možné a dobrý mi přijde antp. od Adidasu - růžovo - fialový, taky hezky voní, spíš trochu sladce, ale stejně příjemně. Pak to Deo forte od Excipial, ale nikdy se mi nepodařilo dodržet tu večerní sedmidenní kůru :-( tak nemůžu přesně říct jak to funguje.. Ale voní, krásně se vstřebá, ráno ale musím použít antp., jinak mám pocit, že jdu cítit. Co mě ale nejvíce trápí, je zničené oblečení..Koupím nové tričko a po několika nošeních a praních je ten pot tak zažraný, že když si ho znovu čisté vyprané obleču, (a to jsem umytá a mám antp.) tak jakmile se zpotím, jsem cítit, no z toho trička.. Navíc, když mám bílé věci na sobě, jak to každý tady doporučuje, tak se mi brzy objeví na tričku nahnědlé skvrny v podpaží na tom tričku ( a to se Holím!!), takže brzy se to nedá nikam nosit.. Takže mne to pocení vadí moc, ale co je horší je, že bych měla vyhazovat hezká trička jen kvůli tomu, sakra! A kupovat nové.. Manžel jen kroutí hlavou, že mám tolik věcí a pořád mám potřebu kupovat nové, znáte chlapy, holky, že:-))? Já jsem úplně bezmocná..Po porodu se to zhoršilo, brzy půjdu do práce, doma to tolik nevadilo, ale teď nastoupím zpět do spolešnosti, no nevím, nevím..Zase nové hadry!!!:-) Máte někdo nějaký trik, co s tím oblečením? Děkuji za všechny rady. Zdravím všechny bojující..

anna šebková

mužu se zeptat nedávno mi moje 37 kilová dcera skočila na trampolíně nešťastnou náhodou na prso , od té doby se mi zdá , že mi přestalo růst ... JE TO RAKOVINA ???

Helena
1x

Dobrý den, nechci být drzá, ale jestliže už máte dceru, jak vám mohou stále růst prsa ?

Terka
1x

Jak jsem si četla tuto diskuzi,uvažovala jsem,že bych si ten Dricol šla koupit.Ale jsem alergik,a nechci riskovat zdraví kvůli kruhům.Je to hodně nepříjemné,ale radši budu nosit bílá a řerná trička,nebo nějakou blůzu přes to.Mám strach.Radši budu mít ,,koláče'' než si skazit zdraví.Navic přece nejsme sami.Jistě,je to trapné,to ano.Ale myslím si,že časem se to může pravit.Maminka se nikdy nepotila,až teď,když je starší.Sestra se dříve potila velmi,a teď má pokoj.Uvidíme.Držím Vám´/Sobě palečky.:)

Lucka

Tak jsem si teď přečetla celou tuto diskuzi a moc si cením rad od vás všech. Z kraje jsem byla nadšená z Dricolu, ale teď už takový pocit nemám. Zdraví je mi přednější. I když denodenně bojuji s koláči potu v podpaží. Hned zítra půjdu koupit Excipial deo forte, který jste zde zmiňovali a budu doufat, že pomůže. Za pár dní napíšu zkušenost.

Karel

Ahoj lidi,taky se trápím pocením v podpaží asi půl roku nevím čím to je,tak jsem se zkusil obrátit sem zdali z Vás někdo na něco přišel (hlavně né nic chemického).Jinak jsem byl u doktora ten mi říkal že to mohou být Útrobní nervy,ale po odběru krve mi nic nenašli tak nevím a když jsem šel k doktorovi po odběru tak mi řekl že.: "mám být v klidu že už od narození se člověk narodí s nějakými stresy",tak nevím co mi k tomu poví někdo z Vás kdo je zkušený.Pokud je tu někdo z Vás takový napište mi na email.: [email protected] měj te se fajn a přeji život bez POCENÍ.

Terka

ahoj je mi 17 a mám fakt problém s tim pocením..a ne jenom že se mi dělaj kola, ale je to i dost cítit. mám na sobě deodoranty, vůně i stříkací deodoranty, ale prostě stačí v místnosti trochu horko a moje tělo se hrozně začně ohřívat. je to děs..Pak začnu cítit a mám mokrý triko. Tak doufám že ten dricol bude zabírat, protože už sem dost zoufalá.

Linda
1x

Ahoj Terko, mě je 19. A taky jsem měla takový problémy. Ted už pár měsíců mám Electro Antiperspirant a kruhy jsou pryč :) Zkus to taky. Najdeš to tady www.electroantiperspirant.com

Tea
1x

Holky, já jsem si ten driclor pořídila. Prvně se používá týden každej den večer, potom 2-3x týdně podle potřeby. Nesmí se kombinovat s žádným antiperspirantem - pak se zanítí potní žlázy, takže normálně používat nějakej deodorant. Musím říct, že zabral perfektně. A k té rakovině - hledala jsem si to na internetu a podle všeho jsou to jenom fámy. Když si najdete ty diskuze, kde na dotazy reaguje doktor, tak se dočtete, že driclor byl schválen jako lék a že se nikdy neprokázalo, že hliník způsobuje rakovinu... Je to každýho věc, mně to taky vrtá hlavou, ale zase si říkám, že by jako lék přece neschválili něco, co bude zabíjet lidi...

Lenka

Myslíš ? u nás je možný všechno :D

Markéta

ahojte lidi taky mám problémy s pocením a už pekne dlouho uz nvm co mám delat takze ten driclor opravdu vyzkousim!snad mi to pomuze co bych dala za to nepotit se:)taky si myslim ze to neni nijak skodlivy cetla sem o tom na netu a prej je to bezpecny tak snad to pomuze:)

Ivana

Ahoj , mám úplně stejný problém :/ a tak jsem se chtěla zeptat ti co mají ten DRICLOR pomáhá to ? Mám to teda koupit ? díky moc :)

ali23
1x

Ahoj, je to opravdu hrozné, jakmile vyjdu ven hned ty kruhy v podpaží.Závidím lidem, kteří se vůbec nepotí.Zkoušela jsem Excipial Deo Forte a musím říct, že mi vůbec nepomohl, možná spíš naopak.Tak jsem si asi před týdnem koupila Driclor.Vůbec mi nijak neštípal ani nesvědil.Ráno jsem šla do školy a zase cítím mokro.Druhý den to samé.Sice je to po Dricloru lepší, ale nic zvláštního :(.Asi budu denně popíjet hodně šalvějového čaje a budu doufat, že mi pomůže něco přírodního.Věřím, že brzy někdo vymyslí nějakou novinku a všichni budeme šťastní. Přeju hodně štěstí a co nejméně propocených triček :)

Dědek

pokus se léčit chlamydii pneumonii ,nervy

beze jména
1x

Ahoj tak jak koukám tak nejsem jediná kterou trápí nadměrné pocení . Je mi 15 a začala jsem se potit asi před 1. rokem ( nadměrně moc ) Je to strašné nosím bílé trička černá trička a nebo taková ta "pruhledná " deodoranty nepomáhají ani žádná mastička . Doufám že to časem přejde když jsem v pubertě ale nerada bych to pocení měla až do konce života . Dřív my bylo úplně jedno jaký si vezmu tričko teĎ si musím vybírat trička aby tam nebyly vidět kruhy -> je to hrozný vím to ze své zkušenosti !! :(((

Mirunda

ahoooj,já jsem Driclor použila poprvé v roce 2001 (opravdu před 10 lety),tehdy to snad byla novinka.Stál 120 Kč a mně se to zdálo moc peněz,běžný antiperspirant stál polovinu.Při druhé aplikaci jsem viděla účinek a od té doby ho každému můžu jen doporučit!!!!

Bára

Včera jsem si došla do lékárny a koupila Driclor. Večer hned použila a už dnes jsem pocítila zlepšení. Teď už můžu říct SBOHEM ČERNÁ A BÍLÁ. VÍTEJTE BAREVNÁ TRIČKA !!!

Evka

Ahoj, problém s pocením v podpaždí mám snad od nepaměti....taky jsem chtěla mít po každém delším nošení trika suchá místa a bez koleček, bohužel ani deodoranty nepomáhaly, pak jsem na diskuzi objevila DRICLOR -> a hned si ho koupila...CHYBA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomáhá, to ano..ale pokožka je po něm až neuvěřitelně suchá a postupem času se mi v podpaždí vytvořila škaredá reakce, která podráždila i samotné uzliny, díky tomu, jsem se nemohla ani holit a použivat deodoranty....driclo jsem okamžite vysadila, ale i tak mi to trvalo min. půl roku, než fleky zmizely!! Proto radím dobře...před použítím přemýšlejte, zda do toho fakt půjdete...

Helik

Čauky, taky jsem toho vyzkoušel víc, ale fakt je že nejlíp mi zabral Everdry. Neštípe jako některé už zmiňované a zabral mi vlastně hned po prvním použití. Teď už ho používám jen jednou za čas, takže to balení mi vydrží myslím víc než rok a půl. Taky by měl být alespoň podle informací na webech tak agresivní jako driclor. Jen není tak dostupný jako ostatní a prodává se asi jen přes jejich web na www.everdry.cz

Zuzana

Ahojky Je mi 15 a S pocením mám problém už dlouho, je to opravdu nepříjemné bát se zvednou ruce kvůli tomu, že tam máte velké kruhy ... nemůžu si brát trička která bych chtěla tak nosím jen černé a bílé , aby to nebylo tak vidět...myslela jsem si, že jsem jediná kdo se potí, protože ačkoli jsem okolí pozorovala u nikoho jsem si fleků nevšimla. Při zvýšení aktivity byli fleky neuvěřitelně velké a vůbec nic na to nepomáhalo.. je sice pravda, že driclor mi ze začátku pomohl, ale pokožka v podpaží mi zarudla a svědila ani holit jsem se nemohla a pocení znovu nastalo už nevím co mám dělat doufám, že s pubertou to odejde.. hodně štěstí ostatním :)

Eva

Nechapu jak muze nekdo tvrdit, ze skodliviny musi z tela za kazdou cenu. Ja se potim tak, a vsude, ze jsem tedy asi chodici skodlivina :)). Udelam vsechno i kdybych si mela zkratit zivot ,abych nemela kolace aspon v podpazi. Navrhuju vsem zkusit Perspi Guard antiperpsirant. Je to specialni antiperspirant co se strika na noc pred spanim dvakrat, trikrat tydne do podpazi a tata muj ho ma na nohy a spokojenost. Taky jsem na eshopu, kde to prodavaji koukala ze maji vlozky do podpazi, ale to je asi hlavne pro lidi co nechtej antiperspirant. Nebo manazerky do bluz nebo tak. ALe je to zajimavy, netusila jsem, ze neco takovyho existuje.

Sindy

Opravdu ten Dricolor pomáhá ?? zkusila jsem snad všechno a nic nepomáhá ani deodorant, antiperspirant, léky, zdravá strava nic :( potím se už víc jak 2 roky a je to opravdu strašně trapné když jako jediná v práci máte šílené kruhy v podpaží. Ještě bych se chtěla zeptat pomáhá i když je venku takhle teplo ?

Ivana

Driclor je svinstvo, spis zkus Perspi Guard. Je to jemny a ucinny.

qwe
1x

a duvod? kdyz se podivam na slozeni Perspi-Guard Antiperspirant, tak je to taky samy hlinik ;)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce