Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

DRICLOR

Ahoj všichni co máte problémy s nadměrným pocením. Do včerejška jsem byla fakt naprosto nešťastná z toho, že musím nosit jen černá a bílá trika, jelikož jinak se mi objevovali kruhy v podpaží a byl to fakt humus být v tom celý den. Pak jsem na netu !díky bohu! našla jedno diskuzní fórum na téma DRICLOR. Je to kulička, prodávají ji v lékarně za 195,- a je to první věc, které mi po 3. letech stresu pomohla. Nanáší se večer hodinu po umytí těsně před spaním a druhý den ráno se opláchne. Je to fakt zázrak a já doufám, že mi to nepomůže jen dočasně. FAKT HO DOPORUČUJU VŠEM CO SE CELOROČNĚ POTÍ A NEVĚDÍ CO S TÍM. PAPA

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Katka
1x

Ahoj Radko, včera jsem si koupila Driclor poprvé. Stál 195 Kaček a hned večer jsem ho vyzkoušela. Musim říct, že dnešní ráno nejsem poprvé mokrá a nemusím běžet v práci do koupelny se umýt a použít ZNOVU antipers. Dloho dobu jsem musela používat pánský Old Spice, ale i ten ztrácel účinek. Jsem z Dricloru nadšená a konečně k sobě nečichám a nestranim se kolegům. Super.

Z
2x

nemyslite ze použivanie pripravku, ktory zabrani cinnosti potnych zlaz moze byt skodlive? Ja mam tiez problem s potenim a Driclor sa bojim pouzivat. neviete o niecom prirodnom, nejake caje a pod?

lenka

Pamaha pry salvejovy caj- pit kazdy den. A take to muze byt problem se stitnou zlazou (jod). Zkus brat tabletky jodu(doporucenou denni davku) a pak jsem slysela lzici denne jablecnyho ocetu- ten jsem jeste nezkousela.

Beata
3x

Ne, proč by to mělo být škodlivé? Tady je to hezky popsané jak Driclor a jiné přípravky na bázi hliníku fungují: http://www.driclor.eu/nejcastejsi-otazky

Driclor
7x

Driclor není škodlivý. Přípravek obsahuje hliník ale ve formě, která působí jenom na povrchu kůže, konkrétně na ústí potních žláz. Dál do těla se nedostane. Žlázy se tedy zůží a tím pádem se tolik nepotíte, žlázy se ale neucpávají. Pokud má tělo potřebu, pot vyloučí jinde. Pověra o škodlivosti hliníku navíc vznikla tak, že lidem s alzhaimerovou nemocí bylo zjistěna větší koncentrace aluminia v mozku a proto vznika DOMNĚNKA, že hliník může způsobovat alzhaimera. Dalším zkoumáním se ale přišlo na to, že lidé nejdříve dostanou alzhaimera a až poté se jim více akumuluje hliník v mozku než u jiných lidí. Tento fakt zůstává dokázán do dnešních dnů. Pozdější dezinterprentace vznikly i ve spojení s rakovinou a hliníkem - opět, nic nebylo důvěryhodně a opakovaně dokázáno.

Lucka
2x

Používám ho cca 5 let a jsem spokojena. Měla jsem hodně velké problémy s pocením (celoročním) Tento přípravek mi velice pomohl...Nanáším ho už jen cca 2x - 3x do měsíce :o) je to super. Pokus má tělo potřebu se vypotit tak jinde. Ale jelikož nanáším 2x-3x za měsíc, tak tělo nechám pravidelně spotit a to pořádně :o) Doktorka mi nikdy neřekla, že by to mělo být škodlivé.

marcela
2x

ahoj taky jsem si dnes koupil driclor a doufam ze to jak ho zde vsichni chvali je opravdu pravda, ja uz si totiz nevim rady!tak uvidim zitra rano a pak pisnu jak to dopadlo dik moc za vas kteri jste tuto informaci o dricloru uverejnili a jestli pomuze i me tak vam vsem patri muj velky diiiiikkk... papa

Zuzka
1x

Souhlasím. Používám ho teprve druhý den, ale je to zázrak. Konečně nejsem ve stresu, kdy si zase vyměnit tričko. Můžu normálně existovat a nemusím se pořád hlídat. Naprosto úžasný přípravek!

Leeeena
1x

Dobrý den, mám dotaz potím se celkem dost v podpaží, ale můj pot není vůbec cítit. Přemýšlela jsem o vyzkoušení Dricloru, ale nevím zda po jeho používání by pot nezačal být cítit. Prosím vás o radu zda by na to mohl mít nějaký vliv. Děkuji

kris

můj taky ne =) a používám driclor a nic se nezměnilo takže ne

Bedřich
1x

Čau Radko! Díky moc za Tvůj příspěvek! Díky němu jsem už měsíc a půl v ůplné pohodě,protože je to něco úžasného a ani jsem nevěřil,že mi něco pomůže.Navíc teďka v těch hicech je to paráda.Už se nemusím hlídat a můžu se soustředit na to co opravdu mám dělat.Pracuju mezi lidma a to je hodně důležité.Ještě jednou díky moc Čau...

lidka
1x

Ahoj Radko! Tak jako ostatní přede mnou Ti chci hrozně moc poděkovat za radu! Ještě do včerejška bylo pocení mým velikánským a neřešitelným problémem a už jsem nevěřila, že mi něco pomůže. Ale teď je to díky Dricloru pryč. Už dlouho jsem nebyla tak v pohodě. Ještě jednou moc díky!

Katka

Ahoj Radko, diky za tip na dircol. Zkusila jsem i botulotoxin do dlaní - byla to neuvěřitelná bolest, hodně peněz, ale výsledek žádný. V podpaží zabírá dircol na 100%, ruce a nohy se musejí natírat více dní, výsledek stojí za to !!! doporučuji všem kteří chtějí být sami sebou(ten kdo se potí tak ví že to s potem jde opravdu tězko!). je super, lituji že jsem o něm nevědela dříve.

Dakot

Ahoj, používám driclor asi 5 dní v podpaží výsledek výborný, ale dlaně se mi potí stále..:( Chtěla jsem se zeptat jestli s tím nemáš nějakou zkušenost, předem mockrát děkuji!

Katka

No ja jsem jej taky pouzivala 3 mesice bez problemu, lae pak me to zacalo silene svedit v podpazi, ktere jsem si nasledne rozdrapala. Proto jsem driclor prestala pouzivat. A taky jsem slysela, ze ta latka s tim aluminiem muze zpusobovat rakovinu prsu. Pruzkum byl provaden na zenach, ktere pouzivaly obycejne antiperspiranty, kde je obsah tohoto aluminia pouze okolo 3%. Pokud vite tak DRICLOR jej obahuje 20%. Dalsi minus pro DRICLOR u mne.

Driclor

Driclor je naprosto super doporučuji všem. Měla jsem také strašné problémy s pocením a nic nefungovalo až jsem viděla vaše příspevky, hned jsem utikala si ho koupit. Pravda nekdy to trochu svedí, ale za ten pocit sucha to stojí. Dekuju moc za rady=))

Marie Šimorová
1x

Dnes jsem narazila na tyto stránky a musím se přidat k těm, kteří chválí Driclor. Před dvěma lety jsem byla rozhodnuta nechat si píchnout botulotoxin a dát za to našetřené peníze, protože už jsem byla v koncích. Naštěstí se mi dermatoložka zeptala, zda jsem již zkusila Driclor. Ten jsem neznala, jinak už nebylo, co bych nezkusila. A to byla výhra. Dodnes nemám žádné problémy a mohu nosit konečně cokoliv! Předtím to byl díky neustálým skvrnám dost velký problém a hlavně nervy! Doporučuji všem!

AJA
1x

Ahoj já jsem asi před 5 dny začala taky používat Driclor a jsem nadmíru spokojená, včera večer mně sice trochu pálilo v podpaží, ale ráno je to tas OK.

host
2x

ahoj, ja osobně také používám Driclor i když jen občas (třeba před nějakou důležitou akcí) a jsem s ním spokojena. Jsou zde časté dotazy na jeho používání. Na anglickém odkazu jsem se zrovna dočetla, že není vhodné sprchovat/koupat se těsně před aplikací přípravku. Takže ne jen pořádně osušit pokožku, ale lépe i třeba hodinku po sprchování počkat. Holit by se nemělo 12 hodin před a 12 hodin po aplikaci. A jak to vlastně funguje? Aktivní látka aluminium chloride sníží (zastaví) "tok" potu z potních žláz. Pokud má někdo problémy s vyrážkou nebo svěděním, které se nedá vydržet může se jednat o alergii a je nutné zeptat se svého kožního lékaře. A na závěr- nemyslím si, že je to z dlouhodobého hlediska "extra zdravá záležitost", takže bych to s tim nepřeháněla... Hodně štěstí

Tereza

Ahoj ,chtěla sem se zeptat jestli někdo nevíte ,jestli se na DRICLOR může používat ještě deodorant.děkuji za odpověď.PA : )

jednazmála

Už používám driclor něco přes rok a začínám se zase potit:( nevím čím to je, jestli ho budu muset používat každý den...:( to zase nechci, bojím se té rakoviny..... Nemáte s tím někdo zkušenosti, nestalo se vám to taky??

Abra

ahoj, taky už driclor používám asi rok.. zezačátku to bylo super, že jsem z podpaží nevypustila ani kapku ;-) ale teď si ho dávám obden a nic.. zrovna třeba dnes prostě jen sedim doma a myslím, že žádnej stres.. no a potim se.. taky nevim, co s tím.. :-(

andy

Mám ten samý problém co ty, je to vše jen na chvilku Driclor ze začátku také zabral,ale jak se užívá dýl tak je pocení zpátky.To samé s Rexonou taky zabrala jen na chvilku.

Lusk

Ano

Fry
4x

Ahoj lidi :) Chtěl bych vám napsat něco o pocení. Taky jsem hodně trpěl pocením – minulost! Koupil jsem si v lékárně Driclor stál něco kolem 100. Je to zázrak … Musím ale na něco hodně důležitého upozornit! I rada mé léčitelky mě „dokopala“ se trochu zamyslet na téma pocení. Pocením se tělo nejen ochlazuje ale taky se zbavuje škodlivin. Tedy- když se natřu v neděli přípravkem Driclor, tak mi to vydří do pátku ale v pátek už se objevuje pocení. Je dobré tohle zopakovat až zase v neděli. Je třeba dostat ten pot v sobotu a neděli třeba nějakou činností :) např. sportem ;-) (Teda podle mě) Je také dobré se koupat ve slané vodě. Je potřeba si koupit mořskou sůl stojí kolem 15 Kč za kilo. Já si tam dám třeba i dva kila. Můžete třeba si tam dát jen dvě hrsti ale takhle si udělat moře doma – to taky není špatné. Tu sůl je nejlepší koupit normálně v obchodě (na vaření atd.), protože ty v drogerce jsou různě chemicky upravovány. A ještě jedna věc, ten Driclor je ten večer po aplikování docela nesnesitelný ale není to až tak nevydržitelné. Hodně to svědí. Je tam myslím napsáno, že doporučují se 24 hodin před aplikací neholit ani depilovat atd. to nejlepší je ale se neholit atd. 48 hodin, pak to až tak moc nesvědí. Hodně štěstí. Vašek

Beruška
1x

Zajímalo mě, jak je to s tou rakovinou a v jedné diskusi jsem našla tuten příspěvek: "Látka Aluminium Chlorohydrate, která je obsažena ve většině antiperspirantů a jíných přípravků proti pocení, opravdu napomáhá způsobovat rakovinu prsu. Jde o sloučeninu hliníku, jejímž úkolem je proniknout do pokožky a blokovat funkci potních žláz. Lidské tělo využívá několik oblastí, kudy vylučuje škodliviny (toxiny), Podkolenní jamky, oblast třísel a taky podpaží. Pokud tělu zabráníme toxiny vylučovat, tak je ukládá - nejvíce tedy do lymfatických žláz (vnější horní kvadrant prsu, kde se nádory prsu vyskytují nejčastěji). A pozor, i muži mohou dostat rakovinu prsu (to jen aby si někteří nemysleli, že jsou z obliga). Navíc použití přípravku s touto sloučeninou hliníku po oholení je mnohem silnější! vůbec to není doporučováno!!! A mimo to, hliník i jeho sloučeniny jsou na seznamu látek způsobující Alzheimrovu chorobu. A upřímně - kdo ví, co ještě mohou způsobovat..." Nic moc teda :o(

simca

Driclor můžu jedině doporučit. Funguje 100%.Po nanesení sice dost svědí,ale dá se to vydržet.

kim

myslíte že se může driklor používat taky ve 13 letech???

Eva
1x

ja som zacala v 14-tich, takze myslim, ze ano.

Bedule
1x

Zdravim vsechny s timhle problemem. Nahodou jsem vcera narazila na diskusi o pripravku Driclor, o kterem jsem vubec netusila ze existuje. Hned jsem si ho sla koupit do lekarny a nemohla se dockat vecera az ho pouziju. Po vsech tech recenzich na nej jsem ho proste hned musela zkusit. Problemy s pocenim v podpazi mam uz pres sedm let a za ty dobu jsem znicila spoustu tricek. Nicmene musim rict, ze po jednom pouziti, opravdu zabral a ja jsem z toho opravdu moc prekvapena, protoze mi nejak nejde do hlavy na jakem principu to vlastne funguje. Porad kontroluju, jestli se mi neobjevi mokra kolecka na triku, ale nic, opravdu NIC:-) Takze vsem opravdu doporucuju. A s tim svedenim, neni to zase tak horky a da se to vydrzet. Nemam ani zadne zarudnuti nic a svedilo to jen chvili po naneseni (asi 20 min) Takze vsichni s timhle problemem honem do lekarny, ja jsem za nej dala 197,-Kc. Caute

Ado Matias

Pouzivam Driclor uz dva roky a som spokojny zakaznik;) skusal som aj excipial deo forte, ale bez vysledku DRICLOR FOREVER. staci raz za cas a som zahojeny. Jedna 20ml flaska a som pod ruksakom suchucky!

jakub

ahojec lidi cu se zeptat za kolik dni zacne pusobit Driclor a a prestanuse se skoro potit?Dekuji za odpovedi dyztak [email protected]

help
1x

Jak dlouho vydrží ta jedna 20ml láhvička Dricloru? Kolik hodin se před použitím nesmí holit? Někde se píše 12h, někde 24h, 48h... Prosím zodpovězte někdo mé dotazy

gabča

Ahojte už od malička jsem se potila a to ruky,nohy a podpaží ani nebudu psát jak mě bylo jenom když jsem někomu měla podat ruku a na úřadech něco napsat jsem z toho měla depku.Už rok používám Driclor a mám pokoj a to i na rukách a nohách.Když jsem byla u léčitele tak mě řekl že je to následek při mém porodu,stres dušení a pod.Měl pravdu když jsem se zeptala mamky tak mě to potvrdila.Driclor všem doporučuji opravdu pomáhá ale taky si myslím že úplné zastavení pocení není na místě a je dobré ho občas vysadit aby pot škodliviny z těla odstranil.Na ruky a nohy ho používám jenom v létě a v podpaží jenom tehdy když cítím že začíná byt vlhké asi jednou za 14 dní potom neštípe..

alisek

Problemy s pocenim v podpazi mam uz odmalicka.Dnes jsem se konecne rozhodla,ze s tim neco zacnu delat a po precteni vasich prispevku si koupim Driclor.Jen se chci poptat,jestli musi byt na lekarsky predpis a kdyz jsem se rano oholila,tak jestli ho muzu uz vecer vyzkouset??

happy
1x

Strašně jsem se potila i v zimě a v klidu, ale jenom dopoledne, což nechápu. Odpoledne jsem byla vždy v suchu. Ale pak jsem se taky potila při nějaké aktivitě. Ve škole vážně trapas se přihlásit a mít kolo podpaží... Tak jsem si po přečtení pár diskuzí a velkého váhání a obav z pálení a svědění koupila Driclor asi před 14 dny. A jsem překvapená. Použila jsem ho zatím asi 4x a trochu mě to svědilo až posledně a to jen v pravém podpaží. Ale je to naprostý zázrak. Druhý den jsem se vůbec nepotila ani při fyzické aktivitě. Úžasný pocit! Takže Driclor doporučuju všem kteří se potí a váhají jestli si ho koupit nebo ne. Svědění a pálení se bát nemusíte, pokud si driclor nebudete aplikovat na čerstvě oholené podpaží. Není na předpis, je volně k prodeji. Já jsem ho koupila na internetu na lekarna.cz protože jít do lékarny jsem se styděla. Jo a je mi 17. Aplikuju driclor maximálně 2x týdně a jsem v pohodě. Kor teď na léto se to hodí jak nikdy!

petra

taky timto problemem trpim snad uz taky dobrych pet let. Vlastne mi pripada ze se potim od narozeni. silene me to trapi,zazila jsem spoustu trapnych okamziku.....nemuzu si oblikat to co bych chtela,porad nejake hlidani. vcera,po trapnem zazitku s upocenymi kruhy v podpazi,jsem se rozhodla na neco prijit. cirou nahodou,jsem se ocitla ve vasi diskuzi. nestacila jsem zirat kolik nas je!!!! ja myslela ,ze jsem snad jediny clovek na svete!!!! Zrovna jsem prisla z lekarny,a nemuzu se dockat na vecer,az ho vyzkousim. kdyby mi pusobil a nedelal mi zadou neplech,budu nejstastnejsi clovek na svete. fakt jsem uz tech propocenych tricek a halenek mela vazne uz dost....a bylo cim dal tim vic lidi,co si toho zacali vsimat!!!! Dekuji vam strasne moc,nemela jsem tuseni,ze neco takoveho existuje!!!!!!! milionkrat dik,

Kyti.

Ahojte všichni.Stres je ale potvora.Už jsem myslela, že zůstanu u černého nudného trička.Vůbec jsem netušila, že něco tak ohromě funguje.Dneska si koupím driclor a pevně věřím, že mi pomůže.Je pravda, že když je pocení dlouhodobé, tak se stupňuje a člověk radši už nikam nechodí, aby ostatní nezírali, proč se tak potí.Tak je to alespoň u mě.Tak doufám, že se to už konečně změní.Navštěvovala jsem i kinezioložku, která se zabývá stresem a vždycky mi to sezení pomohlo jen na pár dnů. Tak pak napíšu výsledek po použití driclor.Mějte se hezky a hlavně bez pocení..Ahojda

ev

ahojky, chci se touto cestou připojit k všem kdo znají tu trapnouí situaci ,kdy máte na triku zpocená kola,,,ted bude snad všemu konec, vyzkoušela jsem před 2dny driclor, a můžu jenom s radostí potvrdit,že zabírá a večer ,když jsi ho nanesu podle přiloženého letáčku(24h.po oholení a 1h.po koupeli, tak žádné svědění, palení,,,nic), no a na druhý den pohoda,,možná trošičku vlhko chvilkami, ale myslím,že to zabere,,super ,,přeji všem pohodové suché dny..:o)

Kyti.
1x

Ahojda.Tak to opravdu zabralo!!!!!!Mějte se krásně

Iveta

Ahoj, předevčírem jsem si oholila podpaždí, včera použila Driclor a super - dneska ani flíček. Jediné co mi vrtá hlavou - v první fázi by se měl užívat 7 - 10 dní každodenně, a holit bych se neměla 24 hodin před použitím....neříkejte mi, že se celý týden nebudu holit? Všem děkuji za odpověď a radu

Lenka
2x

Ja to delam tak, ze se oholim hned rano a namazu si podpazi nejakym kremem (mam specialni zklidnujici po holeni, ale mazu cokoliv, co trochu promasti - klidne i krem na ruce), aby se do vecera kuze zklidnila a promastila, protoze Driclor dost vysusuje (prave to vysuseni podle me zpusobuje to stipani). A vecer si dam normalne Driclor a naprosto v pohode, zadny stipani nebo paleni.

kyti

Ahojky Abro.Napadlo tě, že častým užíváním si tělo zvykne? Asi bys ho měla vynechat aspoň na pár měsíců a pak ho zase použít. Myslím si, že by to mělo pomoct.. S pozdravem kyti

tagjag?

ahojík všichni dricloraci....! taky sem si ho koupila a ted jak ctu ty ruzne prispevky o tech rakovinach prsu ruznych chorobach atd atd zacala sem mit docela strach to pouzit...nevite nekdo jestli je to opravdu tag nebezpecne..? predem dekuji za odpoved..!:-)

Christopher
1x

Zdravím všechny :-) Včera jsem si Driclor koupil a večer použil. Musím teda podotknout, že jsem nemohl ani usnout, tak strašně to svědilo :D Ne pálilo, nebo štípalo... ale svědilo to, jako čert :D Dnes jsem ale suchý, jak nikdy :-)) Fakt je to super. Co se týče všech těch hoaxů týkající se rakoviny apod. není třeba se znepokojovat. Žádná z těchto poplašných zpráv se nezakládá na výsledcích vědeckých studií a není prokázáno, že by účinná látka - aluminium chlorid měla nějaký neblahý vliv, či byla !dokonce! karcinogenní. Je pravda, že Driclor vysušuje pokožku, ale to bych spíše přisoudil tomu, že je to alkoholový roztok a právě alkohol poté vysušuje citlivou pokožku v podpaží. Není se proto čeho bát a směle do lékárny pro Driclor :-) Post Scriptum: jsem zdravotník, takže mi tvrzení o neprokazatelnosti škodlivých účinků Dricloru můžete věřit. Pěkný den všem, Christopher

Dasei

Je mi 14 a hrozně se potím opravdu moc, a to nemusím dělat ani sebemenší fyzickou práci. Prostě příjdu do školy a už to cítím nemůžu si svlíknout mikinu nebo svetr. Je to opravdu hrůza, a tak jsem se chtěla zeptat jestli pri koupi DRICLORU vám nebylo trapně před lékárnicí a jestli se na vás nějak nechutně nedívala. Já mám totiž obavy že mi tento přípravek neprodá. Smí se přípravek úživat v jakémkoli věku?

Adi

V klidu si do lékárny zajdi, není důvod proč by se na tebe měla nechutně dívat, potí se každý, někdo prostě víc, ale ty s tím chceš něco udělat, takže spíš naopak:) Třeba ho ona sama používá... Driclor není na předpis, takže nevím, proč bys měla mít obavy, že by ti ho neprodala.

Marie
1x

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli to je pravda s tou rakovinou prsu když požíváte driclor, každý píše něco jiného a já jsem už také zkusila vše a nějaké ty vaše vzkazy mě přijdu opravdu věrohodné, takže myslíte že není žádný problém začít ho požívat? děkuju za radu

Klárka

Zkuste se o nem vice informovat, nez ho zacnete pouzivat. Staci se poradne poradit s lekarnikem, nebo doktorem. Muze to byt velmi problematicky pripravek..a muze zpusobit ruzne veci, proste se poradte s odbornikem.

Petra

Ahoj, protože teď nastoupila driclorová krize a nedá se v žádné české lékarně koupit, a sama jsem ho zoufale sháněla, nabízím pomoc všem podobně postiženým - mám možnost nechat dovézt výhodné balení 60 ml (tj. o 40 ml víc než mají česká balení) z UK, kde je dosud k sehnání. V Brně a v Praze jsem schopná předat osobně, do jiných měst jsem ochotná vám Driclor poslat. Kontaktní mail [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce