Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

DRICLOR

Ahoj všichni co máte problémy s nadměrným pocením. Do včerejška jsem byla fakt naprosto nešťastná z toho, že musím nosit jen černá a bílá trika, jelikož jinak se mi objevovali kruhy v podpaží a byl to fakt humus být v tom celý den. Pak jsem na netu !díky bohu! našla jedno diskuzní fórum na téma DRICLOR. Je to kulička, prodávají ji v lékarně za 195,- a je to první věc, které mi po 3. letech stresu pomohla. Nanáší se večer hodinu po umytí těsně před spaním a druhý den ráno se opláchne. Je to fakt zázrak a já doufám, že mi to nepomůže jen dočasně. FAKT HO DOPORUČUJU VŠEM CO SE CELOROČNĚ POTÍ A NEVĚDÍ CO S TÍM. PAPA

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Eva

Ráda bych uklidnila všechny, kteří se bojí přípravku Driclor, jelikož někde zaslechli o spojitosti s rakovinou. Dle vyjádření PhDr. Zuzany Joukalové z Masarykova onkologického ústavu se tato spojitost považuje za fámu. Neexistuje žádná seriózní studie, která by nebezpečí antiperspirantů potvrzovala. Dále vyjádření dermatologa MUDr. Radka Litvíka, ve kterém uvádí, že antiperspiranty jsou bezpečné a též potvrzuje, že spojitost mezi antiperspiranty a rakovinou nebyla nikdy prokázána. Chlorid hlinitý v nich obsažený je účinnou látkou, která omezuje pocení v místech, kam byl antiperspirant aplikován. Dále dle vyjádření Státního zdravotní ústavu je látka chlorid hlinitý obsežen v antiperspirantech, považován za bezpečný.

lenka
1x

Ajojte,chcela by som sa spytat,ci driclor aj po dlhom pouzivani tak svrbi a stipe,alebo iba zo zaciatku.dakujem za odpoved.

Ellen

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

kikiiinek kucerova

Dobrý den,mám takový problém.Koupila jsem si driclor.Po dvou dnech používání se pocení zregulovalo na úžasný výsledek,hned jsem měla celý den suché tričko. Ale po třech dnech jsem se vzbudila a šla jsem se oholit-asi v 8. A večer jsem pak použila driclor,asi tak v půl 10.A za chvíli mě začalo podpaží příšerně pálit,nemohla jsem vůbec usnout a vzbudila jsem se s úplně červeným a pálivým podpažím.To bylo vlastně dneska ráno,pro upřesnění.Chci se tedy zeptat,můžu dnes použít driclor s tím, že už mě pálit znovu nebude? Bojím se,že když to neudělám,zítra budu zase spocená,a když to naopak udělám,že zase budu hrozně trpět. [:(] Předem moc moc děkuji,Kika!

verčča

Protože jste to použila špatně. Mezi nanášením Dricloru a holením má být nejméně 24 hodin. Čtěte příbalové letáky - u všeho!

Eva

Ahoj, Driclor som zacala uzivat pred par rokmi, ako jediny pripravok mi pomohol. moj problem je, ze ho nemozem zohnat v lekarni. Bud je vypredany, alebo ho uz neobjednavali. Brno je sice velke mesto, ale prejst kazdy lekaren da zabrat. Ak ma niekto typ - radu, kde sa da kupit, budem mu velmi vdacna. Dakujem

fanda

zkus www.nepotse.cz, mají velké balení za lepší cenu

Jarda

Zdravim všechny :-), driclor jsem si zakoupil před 2 dny a používám ho na ruce, nohy, podpaží a celý obličej - čelo, nad horním rtem, pod spodním rtem, pod očima a na nos. Toto jsou moje partie na kterých se potím nejvíce. Prostě vlezu do autobusu at je jakékoliv počasí a když vylezu tak vypadam jako bych se sprchoval, převážně tedy v obličeji a to podotýkám že jezdím busem pouze 13 min. Štípání se poprvé nedostavilo, ale po druhé už ano. Ale nebylo to nic hrozného ba vubec nic hrozného, poroste máte pocit že se musíte podrbat ale když si řeknete že ne tak to za chvilinku přejde a usnout se da naprosto v klidečku. Zatím se pocení omezilo pouze v podpaží a zlehka na obličeji a dlaních. Na nohy zatím neučinkuje. Hodně štěstí

pepíček

Driclor jsem si koupil minulý týden a musím pochválit... ale už dochází, našel jsem na netu stránku www.nepotse.cz, kde prodávají 75ml balení. Nemáte s nimi zkušenosti?

Lenka

Také používám v 75ml balení. Věřím obchodu DRICLOR.EU který už funguje delší dobu a přímo se na Driclor specializuje. Přípravek stojí pouze 279Kč a měla jsem ho doma už druhý den od objednání.

Lenka

Ahoj mám dceru která má problém s pocením a je z toho uplně nešt'astná,a tak se chci zeptat jestli může také používat Driclor jestli to není nebezpečné.

leňule

Ahojik lidi, tak patřím mezí vás "upocený"... problém s tím mám asi od 14.let.. mě je jasný, že při sportu, nebo stresu se člověk prostě potí, ale když jsem ve tříde, kde je cca 23°C, mě není ani horko ani zima a cítím jak mě po ruce tečou čůrky potu, ne díky... mám tolik krásných triček a nemůžu je nosit, bohužell... takže sem dnes zavítala do drogerie a koupila ten Driclor :-) A chci se zeptat, pak když ho ráno omeju, můžu si dát třeba nějaký antiperspirant nebo deodorant??

LLL

Leňule, ne, už tam nic nedávej, klidně se navoň po těle, ale tam kde používáš driclor, tak už nic dalšího!!!

LLL

Mám driclor asi týden a narozdíl od normálního antiperspirantu byl poznat rozdíl už po první aplikaci, sice to trochu svědí, ale žádnou zarudlou kůži to nezpůsobuje, prostě jen svědění, který se dá vydržet, jinak ráno samozřejmě ok, kůže je naprosto v pořádku a výsledek za to stojí. Uvidím jak dál, jinak všechny informace máte v návodu s přípravkem. Jak se tu někdo ptal na něco podobnýho, tak sem četl ještě o tomto: Chlorella - výborný pomocník v boji proti pocení, nemůžete se na ni však stoprocentně spolehnout. Rozhodně však doporučujeme, protože mimo jiné pomáhá proti akné, snižuje cholesterol, je prevencí proti nádorům, pročišťuje trávicí trakt a posiluje imunitu. Seženete v lékárně. (nezkoušel sem)

Venca

Ahoj, chci se zeptat..když ráno ten Driclor opláchnete, může se na to normálně nastříkat deodorant, nebo to nějak vadí? :)

Petra

Nezkoušeli jste někdo Everdry? Narazila jsem na něj v několika diskusích a vypadá to, že by měl být trochu míň agresivní. Driclor je pro mě zabiják, udělají se mi fleky a pálí jako čert. Díky za radu

verčča

Složení je téměř stejné. Pokud u Dricloru dodržuješ opravdu řádně příbalový leták, tak se dá všemu vyhnout. Najdi si ho na netu.

Mili

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Jarča

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

A.

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Cole

Chtěla jsem se zeptat jestli pri pouzivani Driclloru muzu zaroven pouzivat i deodorant nebo podobne veci?

Veronika

Ahoj, myslite si že kdyz budu pouzivat driclor a pak s nim prestanu budu se potit drive nez pred tim? dekuji za odpoved!

lumča

aleluja za ten dar . . . po necelém měsíci používám jen 2x týdně a doufám že to solné jezero co jsem měl každý den v podpaží definitivně vyschlo

Pavlína

Dobrý den..mám hrozně velký problém s pocením.Strašně se spotím i při malé fyzické námaze.I když doma jen chviličku skáču na baloně.Pořád nosím jen tílka protože tričko hned spotím.Je to vážné?? Pomůže mi driclor??

Dědek

to co píšeš nestačí na posouzení o co se jedná

Jakub

Je mi 13 let a problémy s pocením mám asi rok. Byl to fakt humus potil jsem se i když mi byla zima. Prostě každý den jsem měl v podpaží asi 15-ti centimetrové koláče a netušil jsem, že by mi něco tak malého jako je Driclor mohlo pomoct. Nejlepší na tom bylo, že hned druhý den po použití zabral a to jsem hrál florbal 3 hodiny a musím podotknout, že mi neukápla z podpaží ani kapka. Opravdu to stojí za to, udělat pár kroků do lékárny a koupit si ho asi za dvě stovky. Nemá žádné vedlejší účinky a může působit víc než 2 dny. Já si ho nanáším každý třetí den. Je to zázrak. Driclor mě donutil sem napsat tento příspěvek a to je co říct, protože jsem líny jak prase :D. Opravdu ho doporučuju, jak jen nejvíc to jde.

.

je to nehorázná blbost co jsi napsal a asi jenom reklama

Klára

Dobrý večer, chtěla jsem vyzkoušet Driclor, protože jsem o něj slyšela jen skvělé zprávy. Bohužel jsem ho dnes použila teprve poprvé a dost mě to svědí, měli/y jste taky takové potíže na začátku?

Yenda, 30let

Výrazně víc než jiní lidé se potím snad od narození, cokoliv co normálně vyvolá pot (fyz. námaha, stres, změna teploty) u mě vyvolá přímo potopu. Kdo to zná ví, jak moc je to deprimující a jak Vás to ve společnosti znevýhodňuje. Navíc začarovaných kruh pocení=stres=pocení :-) Poslední dobou to je vážně neúnosný, doma jsem měl rok starý diclor. Zkusil jsem to. Složení mě vážně vůbec netěší, nicméně pomáhá. Moje zkušenost: Neoholen, osušen, diclor omylem nanesen ráno, pak znovu večer, ráno omytí (tz. 2x za 17h), poté 1den svědění, štípání, dá se vydržet, zarudnutí minimální, spíš od drbání, od té doby naprostá pohoda, tam kde ze mě dříve tekly proudy potu, mám buďto jen vlhkou kůži, nebo je na ní takový vlhký "film", ale nic neteče, trička to nenasávají, takhle se asi potí zdraví lidé :'-) Podle návodu se má opakovat ze začátku denně, nechtěl jsem opakovat dokud pocení nezesílí, už je to půl druhého týdne a furt ok. Pro mě osobně je to vysvobození, tak snad z toho nic nebude, musim doufat. :o)

Sandra

I já mohu DRICLOR doporučit :) Opravdu skvěle zabírá. Hned po prvním dnu používání jsem zaznamenala změny!

andy

da sa po pouziti dricloru vecer,naniest na druhy den rano normalny antiperspirant?diky

pocení je pryč

Tak tohle byly mé nejlépe utracené dvě stovky!!! Musím se přiznat že při čtení kladných recenzí jsem byla k tomuto přípravku trochu skeptická a nechtěla jsem věřit že mé kruhy od potu na tričkách jen tak něco zastaví. Nyní mám za sebou druhý den používání Dricloru a ani kapička potu!! neustále se kontroluji a jsem v suchu!! konečně můžu ze svého šatníku vytáhnout barevná trička a svetříky a už nemusím chodit zahalená v tmavém. Za mě stoprocentně DOPORUČUJI!!!!

Ivana

Já teda nemám s Driclorem dobré zkušenosti. Po použití se mi objevily rudé fleky a začaly svědit. Přestala jsem ho hned používat. Výbornou zkušenost mám s Antipe. Pocení zmizelo. Doporučuji.

Veronika

Driclor prostě pecka. Večer jsem natřela a ráno suché podpaží. Chodila jsem s ubrousky a teď paráda. Poslechla jsem radu, že podpaží po koupání pořádně vysušit a po nanesení vyfénovat do sucha a žádné pálení nebylo. Doporučuji :-)

Marie

Prosím,máte někdo zkušenosti tohoto přípravku při pocení hlavy a zátylku? Děkuji

Dominik

Čauko, jsem muž - 20 let a trpím hyperhidrózou (dále jen HH) od svých ~15 let. Od té doby jsem podstoupil poměrně dost lékařských vyšetření a všechna dopadla dobře, čili příčinu mé HH se najít nepodařilo. Taky jsem vyzkoušel mnoho (i zde zmíněných) metod léčby, mnoho mi však ještě zůstává k vyzkoušení, nicméně aktuálně s HH ještě stále denně bojuji, zejména teď s opět přicházejícím létem. Přítelkyni jsem měl naposledy v mých 16-ti letech, kde náš vztah zkrachoval víceméně vinou mé HH, o které jsem jí tehdy bohužel neřekl a předpokládám tedy, že toho ode mne očekávala více. Myslím si, že asi každý z nás, co má HH, ví, jaké problémy doprovází (nejen) snahu najít si svůj protějšek. Mnohdy totiž stačí jen mluvit s dotyčnou/dotyčným a HH nás vyřídí tak, že dalšímu takovému zážitku se raději vyhneme. Někdy stačí pouze myšlenka, znám to. Proto mě tak napadlo, že pár složených ze dvou "potičů" by mohl výborně fungovat a dostalo by se uvnitř něho i VELMI potřebnému vzájemnému porozumění, které někteří zdraví lidé (v tomto ohledu) prostě nemají a vztahy pak většinou končívají katastroficky pro člověka s HH kvůli jeho nezáměrné omezenosti (jak sebe, tak i partnera). No, jak ale takový vztah najít? Pravděpodobně nebudeme chodit za neznámými lidmi, které potkáváme a ptát se jich na to, zda trpí HH a nemají partnera. Ačkoli nejsem fanda seznamek, dokonce jsem ani tam při rychlém prohledávání nenašel nikoho, kdo by se dobrovolně přiznal k HH. Co více, potenciální protějšek nemusí, jak je obvyklé, brát tuto nemoc zprvu vážně a až později, kdy se projeví ve vztahu její následky v plné síle, vztah rozpustí. Za nejlepší takové místo k seznámení lidí trpících HH jsem tedy uznal právě diskuze o HH, které jsou alespoň trochu aktuální. Tato je tedy jednou z nich. Kde jinde totiž ostatní lidé budou toho tolik vědět o HH a patřičně ji pochopí? A tedy, hledám rozumnou přítelkyni s hyperhidrózou, ideálně v podobném věku (~20 let). Měřím ~185 cm a vážím ~65 kg, očekávám podobnou postavu. Nejsem nejkrásnější muž pod sluncem, ale řekl bych, že nejsem ani nejhůře vypadající. V životě dělám to, co miluji a nemám v plánu to měnit. Musím taky podotknout, že takový případný vztah zamýšlím do konce života, nikoli na rok, ani na dva, ani do doby, kdy by mě případně hyperhidróza opustila (což se stejně asi nikdy nestane :D). Navzdory mé hyperhidróze si chci (a snažím se si) život užívat na maximum, a mám pocit, že s protějškem s hyperhidrózou to půjde o dost snadněji, než s kýmkoliv jiným, nebo než být sám, což v člověku jenom posiluje přesvědčení, jak moc ho hyperhidróza omezuje, a to je špatně. Pokud by se tedy našla nějaká slečna, která to cítí stejně, nechť mě kontaktuje na darkoseddarkosed@gmail.com, kde můžeme pokračovat v soukromé diskuzi. To, co jsem napsal, myslím to naprosto vážně. :) Administrátora této diskuze bych snad jen poprosil, aby tento příspěvek ani podobné nemazal - ačkoli se to nemusí zdát, svým způsobem se jedná o formu léčby HH (dokonce pro dva lidi současně) a jiné místo, kde se přiznáme k HH a budeme mít jistotu, že to náš potenciální protějšek plně pochopí, snad neexistuje.

Mirek

Potit se je přirozené.Nic bych si takového nevzal.Moje teorie je, že často a moc všeho škodí a napájet organismus chemii není rozumné.Tělo se snad potřebuje zbavit toxinu a vy mu bráníte a drží se Vám v těle.Jestli se příliš potíte jak jste se nikdy nepotily může být příčina nějaké onemocnění nebo spoustu jiných příčin nejlépe je zajít k lékaři je to odborník.

Marta

Poradí mě někdo co se spocenýma vlasyma?Děkuji

Martina

uz si zkousela electro antiperspirant? nevim co jineho bych ti poradila. pokud tedy nemas dredy nebo nejakou hustou hrivu :D

Martin

Koupil jsem si Driclor na ruce, protože trpím hyperhidrózou. Bohužel nevyřešil můj problém. Po více než týdnu, použití dvakrát denně nevidím žádný rozdíl v nadměrném pocení. Zkusím ještě ten Electro Antiperspirant a pak fakt nevím, jsou na něj dobré recenze tak mi snad pomůže.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce