Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Hemeroidy

Nejjednoduší je lečba živou a mrtvou vodou.Rozprostřeme igelit na podložku, která po dosednutí vytvoří lavor. Na igelit dáme buničitou vatu, polijeme mrtvou vodou a sedneme asi na 10-15 min. Neutíráme, necháme zaschnout. Po zaschnutí 15-20 min. opakujeme s vodou živou.Po 15-20 min. b. vatu vymačkáme, polijeme - nenamáčíme.To opakujeme dle možnosti několikrát, vhodné při sledování televize.Jak získat ž+m vodu? Pište na [email protected] odpovědět

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Rosa

Vše o živé a mrtvé vodě najdete na : htt p://www.mrtva-ziva-voda.er. cz

Ass
1x

Velice si vážim práce alternativ. metody ale já jako lékař a chirurg,který se zabyva proctologii a zvlašť léčbě hemoroidů nemohu akceptovat že se dá vyřešit problem s hemoroidy živou a mrtvou vodou možná je dobrá hygiena ale s ther hemoroidů nemá nic společného .Já si myslim že takový názor mohou zastat jen lidí ,kterř neví podstatu vzniku hemoroidů.Jde o žilní onemocnění v anal kanále ,možná tou mrtvou a živou vodou řešite důsledek hemoroidů ale podstatný problém neřešite Když budete chtit můžeme dál diskutovat

Ass

Velice si vážim práce alternativ. metody ale já jako lékař a chirurg,který se zabyva proctologii a zvlašť léčbě hemoroidů nemohu akceptovat že se dá vyřešit problem s hemoroidy živou a mrtvou vodou možná je dobrá hygiena ale s ther hemoroidů nemá nic společného .Já si myslim že takový názor mohou zastat jen lidí ,kterř neví podstatu vzniku hemoroidů.Jde o žilní onemocnění v anal kanále ,možná tou mrtvou a živou vodou řešite důsledek hemoroidů ale podstatný problém neřešite Když budete chtit můžeme dál diskutovat

Misa

Tak co rádi že Já už to mám fialové venku točí semy stoho hlava nohy necítím skoro od toho zadku

Jesus

To je ale pitomost.

Maja

Ahojky, jedinou radu, kterou mám je brát tobolky Hemostopu! Mě pomohl cca do měsíce a teď ho beru jako prevenci-pro jistotu. Jsem ráda, že to vše je pryč a já se konečně cítím zase fajn.

Gazdina
7x

Já jsem vyzkoušela všechny přípravky ale nejvíce pomohl olejíček fine6, měla jsem hemo 2 stupně a po 2 měsících léčby se hemoroidy ztratil!

Hanka

Já ze své zkušenosti mohu doporučit hemodin tobolky a hemodin mast. Jediné, co mi kdy na hemeroidy zabralo. Po užívání mi do týdne přestalo to šílené svědění a pálení. Po měsíci se hemeroid úplně vytratil. Nyní tyto problémy už nemám, ale mastičku mám stále schovanou doma.

Boor
6x

FINE6 perfektní věc! Jen a jen doporučuji.

matiti

kde seženu ten olejicek

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce