Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vystrcte zadek

Prisla jsem na vysetreni konecniku. Jako mlada holka stydliva,ale mamka byla nekompromisni pujdes- jde o tve zdravi. Nezminila se vsak ,ze nekdy jde i o jine pocity. Prisla jsem do ordinace v ktere byli 3 medici a jeden doktor ktery mi nerekl ani dobry den ,ale naridil kleknete si na ten stul a vystrcte zadek !!!!! Pak mi tam pri spoluucasti tech mediku strcil prst a mel u toho odborne reci kterym jsem nerozumela ,kdyz dokonal dilo me dusevni zkazy a ja cervena jako rajce slezla ze stolu ,napsal bez reci recept na cipky a poslal me bez jakehokoli vysvetleni co mi je domu. Nyni mam ODPOR k jakemukoli doktoru a mozna z toho zazitku jsem zrala na psychiatrii a pak at mi nekdo rika a pravech pacienta !!!!!!!!!!!!!!!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jirka
2x

Tak ja byl v 16 taky na vysetreni, bylo to kvuli slepaku. To jsem taky nevedel ze se pritom vysetruje konecnikem. Mel jsem bolest bricha a lekar me poslal na chirurgii ze je to mozna slepak. V ordinaci se mnou lekar promluvil, byl tam jenom on a sestra. Pak mi rekl, ze se na to podiva, ze me musi prohmatat a vysetrit pres konecnik. Ale protoze mi neni 18 let, musi u toho byt rodice, kvuli moji odpovednosti za me. Tak pozval mamku do ordinace, nechal me v kabine svleknout od pasu dolu donaha, lehnout na stul a zacal mi prohmatavat bricho. Kdyz mi pred mamou strcil prst do zadku, strasne jsem se stydel, blo to takovy ponizeni na ktery do smrti nezapomenu. Stydel jsem se tak ze jsem ani neodpovidal kdyz se ptal. I kdyz jinak mi nijak nenadaval a mluvil se mnou v klidu, tohle mi fakt strasne vadilo. Mama mi doma rekla ze jsem byl cervenej az za usima. Tak nekteri doktori jsou vakt divny.

Petr
2x

oni někteří doktoři znají lékařskou etiku jen podle názvu

alenka
2x

ahoj nevim jak bych to vysvetlila ale neco mi kouka ze zadku takovej jakoby plisek fakt nevim co to je muzete mi poardit?dekuju moc mam docela strach =(

jeník
1x

a nerozpadl se ti tam vibrátor, Alenko?

Jiří K.

To je velmi podivné, o aroganci a nevychovanosti v našem zdravotnictvi si iluze nedělám, protože jsem studoval medicínu. Ovšem z hlediska práva se jakýkoliv lékař musí zeptat zdali při vyšetření souhlasí s účasti mediků. Navíc je jeho poviností říci pacientovi nebo jeho zákonému zástupci o jaké vyšetření se jedná a jakým způsobem bude probíhat.

Mamánek

Toho naděláte. Já když mě bolesti břicha tak mě v 17 letech poslali s mamkou na chirurgii kde byla doktorka.A ta taky řekla...budeš muset na mě vystrčit zadeček.. A máma mě ještě strapnila. Řekla to zvládneš.Na holou jsi dostával ještě nedávno. Doktorka se ještě přidala...oni kluci potřebují na zadek ještě ve dvaceti. Bylo mě trapně ,styděl sem se a byl jsem i naštvanej.Takže když mě tam ten prst strčila ani sem to nevnímal. Slepák by pozitivní. A s nahotou jsem si užil se sestřičkma v nemocnici.Taky zážitek.

Jarda
1x

Já jsem musel vystrcit holý zadek na moje starší ségry, protože mně. chtěly vidět. Naschvál přibehly k mámě, že pry mám teplotu. Máma,ze mne Teda změří, ať svleknu, bylo mi 6let, už jsem se styděl. Svlekl jsem vše kromě trenyrek. Sestry/9 a 11 let/ se uvelebily v nohách gauce, aby si mne. mohly prohlížet. Řekly, že musím sundat i trenyrky. Čím dál víc jsem rudnul, byl jsem vzrušeny studem z toho, co muselo neodvratne přijít. Plactive jsem je zadal, ať odejdou, odmítly to, že mne. chtějí při tom vidět. Máma přišla, řekla, že se můžou koukat, že jsem ještě maléj.Pres můj odpor mi stáhla trenyrky a že jsem neposlouchal, vyplacena mne před nima na holou. Začal jsem breceg a řvát bolesti, studem a ponížení. Po vyprask jsem si plný bezmocneho vzteku s brekem lehl před sestry, už jsem poslouchal. Na pokyn jsem zvedl a roztahl nohy. Segry vzrušením v, jekly jee, usmívaly se, libilo se jim to. Pak jsem musel nohy skrcit a tak před nima ležet. Po. celou dobu exekuce jsem brečel. Chtěl jsem se dotáhnout dozadu, ale na příkaz mámy jsem se naopak musel nasoukat až před ne. Pak jsem musel zatlačit, aby se rozevrela dírka. Potom mi ji máma namazala a strčila mi tam teploměr. Dlouho jsem musel před nima tak ponizujicim způsobem lezer. Když mi bylo dovoleno, hodil jsem na sebe trenky a utekl ven.

Jarda
1x

Pak šel život dal, na toto se už zapomnělo. Ve čtrnácti se mi v těle udelala pohyblivá bulka. Doktor mne poslal k odbor. lékařce, tam jsem musel v doprovodu dospělého. Máma pracovala, šla tedy se mnou 19ti léta sestra. Nic jsme necekali z toho, co prislo. Na pokyn lékařky jsem se svlekl do trenek a lehl na lehátko. Řekla, ať se v pase na zvednu a šup stahla mi trenky dolů. Ségra stala za ní, hned se přes ní naklonila, aby vše dobre viděla. Neboj se, my tě není. mě, řekla doktorka. Všimla si, jak se stydim, rudnu a rudnu. Na něco se mi ptala a já mimodek odpovidal plactive. Strašně jsem se stydel. Prohmatavala mne, já sebou kroutil. Tak to nepůjde.,rekla.Zdrav.sestra mi pod prdel zasunula váleček, tak že jsem ji měl vystrcenou vzhůru. Byl jsem vyzván, abych roztazene nohy pokrcil v kolenou až k bradě, což jsem nedokázal ucinit. V hlavě mi studem busilo. Holky, musíte mi pomoct. Tak mne ta mladá zdrav, sestra a moje ségra chytly za nohy, zvedly je, ohnuly, sedly si že stran vedle doktorky a koukali mi S úsměvem na roztazenou prdku. Nevěděl jsem hanbou ka.m s očima, až jsem slzel. Pak mi tam doktorka strcila prst, já nejdřív zrychlene dychal, pak jsem začal vzdychat. To byl Teda pocit.

Jarda

No a poslední vzpomínka. V 15ti jsem byl na operaci vyrustku. Už mezi dospělými, nejmladší na pokoji. Po operaci jsem měl bažanta, neměl jsem hned chodit. Najednou tam přišla starší sestra a s ni7 holek. Představila je jako studentky 2.rocniku zdrav. školy, které jdou na praxi umyvat nechodíci. Bylo to vzari, byly o rok starší, než já. Všechny nechodíci kontroloval, došly na závěr ke mně. Tak my si tě zkontroluje, jestli jsi čistéj, řekla sestra. Marně jsem protestoval, stáhly mi trenky, já se před ním styděl, červenal jsem se. Pak mi zdravou nohu ohly a roztahlydo strany. Jedná mi roztahla půlky, všechny i se sestrou se naklanely nad mým zadkem a hlásily že jsem čistéj. Něco si septaly, usmívaly se a s jiskricima očima mi koukaly do prdele. Jses poslední, tak my tě stejně umyjem, řekla sestra, a tak mne ty 16lety holky umyly vepredu i vzadu. To byl pocit, styděl jsem se.

Anonymní

Když mi bylo asi tak 4 nebo 3 roky.měla jsem šílenou horečku mamka mi změnila teplotu pak řekla něco jako že musí do lékárny cca za hodinu se vrátila s čípky .Přišla za mnou do pokoje a boložila si mě na kolena ohla mě a stáhla kalhoty pak řitní otvor namazala a strčila mi tam čípek. V TÝ DOBĚ TO BYL PRO MĚ ŠOK

Lenka

Byla jsem na operaci ucha, vytvořil se mi tam polyp. Musela jsem úplně do naha, překládal mě z Orl na chirurgii, na sobě jen zelený papír. Všichni pomáhali držet, aby nebylo nic vidět. Před uspanim si pamatuji, že mi dávali elektrod pod levé nadro, které dlouho koukal ven. celkově vím, že jsou zdravotníci na nahoru zvyklí. byla to moje první operace.

Anomní
2x

Mě byly 3 roky a hodně m3

Lady dee
1x

Můj přítel má rád když mu dam ruku do zadku🙊 ale když on mi da tak ja ne☠️☠️😂😂😂😂

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce