Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Bércové vředy mrtvá + živá voda

Mnoho letá zkušenost Jak postupovat s léčbou. Na vřed stále přikládat pouze mrtvou vodu. Místo má být stále zakryto a ve vlhkém prostředí mrtvé vody 2,5 pH. To platí i v noci. Zábal je dobré převázat igelitem, doslova zalévat mrtvou vodou. Nikdy se zábal nenamáčí do mrtvé vody, ale vždy polévá. Živou vodu je dobré pít i po zacelení .Živá voda se pije ½ hodiny před jídlem, stačí 2 dcl.Větší množství vypití živé vody nevadí. Možno ochutit sirupem. Teprve po zavření může být místo převázáno s živou vodou. Mrtvá voda zamezuje přístupu vzdušných bakterií, které právě podporují nehojení. S vodou se zabývám 19 let a mám mnohé zkušenosti a vím co vody dokáži udělat. . Docent dr. Ferdinand Gašpierik, DrSc., v roce 1992 napsal : „Živá a mrtvá voda je na dvaačtyřicet nemocí, od určitých nádorových onemocnění až po poruchy nervového, žaludečního, a cévního původu." Případ pacienta s bércovým vředem je k neuvěření. Pouhým okem už byly vidět kosti, hrozila amputace, ale ... „Za měsíc se rána zacelila. Ten chlap chodí!" Neni to pohádka ale součastná skutečnost. Důležitá je také životospráva, ta dává vzniku bércových vředů. O vodě na http://www.alter-med.cz/

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
sylva
9x

Prosím, můžete mi poradit, kde se dá mrtvá voda koupit? Děkuji!

Bálka

vlastním postupem jsem svému otci za 3 měsíce vyléčil rozsáhlé bercové vředy volejte zdarma poradím 774360190tel.

Michala Chaloupková

Můj známý měl bércový vřed ve velikosti dlaně, zkoušel všechno možné, ale nic nezabíralo. Doporučila jsem mu účinné bylinné produkty české společnosti v Brně a do měsíce byla rána uzavřená. Máte-li zájem, mohu vám pomoci.:-) Kontaktujte mě na email: [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce