Inzerce

pálení

Mám problém,svědí mě tam dole a při čůrání to i pálí a navíc mám pocit že mi možná i maličko teče krev.jen se chci zeptat jestli ste někdo měl něco podobného a co to bylo.Na gynekologie se mi teda zase nechce tak před 2 měsícema jsem měla prasklou cystu na vaječníku a tak před měsícem sem dostal první dávku očkování proti rakovině děložního čípku tak jestli to nemůže být nějaká reakce?Jen doufám že to nebude nějak zánět..:(

Inzerce
Odpovědi
honza..

to bude zanet mocovych cest...

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. listopadu 2008, 16:07:56

RadkaG.

souhlasím s Honzou.Cystitida

7. září 2009, 10:47:37

Kateřina Spíchalová

Ano zánět močáku.

7. dubna 2015, 12:29:54

Jana

Dobrý den, já trpím na záněty močového měchýře, ale také jsme s manželem používali v poslední době nějaké sexuální pomůcky a nevím jestli jsem si tím nepodráždila. Měli jste nekdy podobnou potíz?

16. ledna 2019, 14:49:00

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Trápí vás bolest zad?
Zatím hlasovalo 111 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lucie ("Hučení" v uších - tinnitus) 18. května 2019, 09:25:08

Na hučení v uchu mně pomohly tablety ,,Milgamma N" . Volně prodejné. Jsou to vitaminy B, v… Diskutovat

• Vlaďka (Rosacea - Růžovka) 19. května 2019, 09:23:18

To myslíte u jakých odborníků?  Diskutovat

• Diana (Inkontinence: od vaty po plenkové kalhotky) 20. května 2019, 10:20:32

Jestli můžu poradit, tak ty jejich velikosti korespondují s těmi běžnými. Jinak pokud si… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.