Inzerce

NESPAVOST

Souhlasím, že užívání léků není ta nejideálnější forma, neboť si vytvoříte návyk a bez nich už pak člověk neusne vůbec. Mimo bylinek (super skvělá meduňka+máta) je vhodné užívat kvanta vitamínů skupiny B, protože působí přímo na nervový systém. V lékárně buďto B-komplex nebo Pangamin. Cenově zhruba nastejno, B-komplex je chemický, Pangamin přírodní a navíc s minerály. Tak si můžete vybrat. Já jsem přírodní typ, tak raději volím druhou variantu.

Inzerce
Odpovědi
Pavlína Štibrová

Před spaním pár dřepů a je to. :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. dubna 2015, 16:04:58

Petra Ukuleová

Mě s nespavostí pomohlo vyšetření, které jsem podstoupila, kdy mi zjistili v krvi nějaké nedobroty, které by právě mohly být příčinnou (ráda bych vysvětlila, ale vůbec se v tom nevyznám), pomocí změny jídelníčku jsem během měsíce začala pociťovat rozdíl a po čtvrt roce spinkám jako miminko :)

22. dubna 2015, 14:26:39

bětka21

melatonin mučenka

17. července 2016, 19:42:22

Katka

Dobrý den, poradíte mi někdo prosím, jak co nejlépe řešit nespavost? manžel na to strašně trpí, často spí jen třeba hodinu v noci.

15. ledna 2019, 13:07:30

anonym

Divizna

15. ledna 2019, 14:05:10

Tom

Na nespavost mi velice pomohou zdravotnický laser, který už po týdnu používání měl své účinky. Používal jsem ho jen pár minut denně a opravdu se to vyplatilo.

20. ledna 2019, 16:16:32

Katka

Takže s tím máte osobní zkušenost? kde se to dá koupit? a kolik to tak zhruba stojí? kolik to je pár minut denně?

21. ledna 2019, 17:55:40

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Máte problémy se spánkem?
Zatím hlasovalo 19 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milina (Neurol) 21. března 2019, 04:47:37

Ahoj, měla jsem 3tydny ataky a neurol 0,25. Snizovala jsem si dávky neboť nesnesu žádny leky.… Diskutovat

• anonym (Neurol) 21. března 2019, 05:54:50

Pokud budeš mít absťák musíš vzít neurol, třeba jenom kousek, ale je potřeba léčit nervy… Diskutovat

• Petr st. (Rivotril) 21. března 2019, 06:17:22

Ahoj Jozefe, mne Remer nezpusoboval zavrate. Mas-li moznost, nech si zmerit tlak. Ja jsem citlivy… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.