Inzerce

streptokok agalactiae záněty hcd,dcd, močovodu

Dobrý den, Prosím Vás o radu, nebo máte nějaké zkušenosti s léčbou streptokoka agalactie? Měl jsem již přes 20 druhů antibiotik, nezabíralo vůbec nic, autovakcina také ne. Mám velké bolesti v krku, zánět, neustálé zvýšené teploty 37,5 nemůžu vůbec polykat, a v moči ho mám také, a mám řezavé bolesti v oblasti močového měchýře, kalnou moč. Můžete mi někdo říci, jestli je možné mít od toho takové problémy? Děkuji za radu, Filip.

Inzerce
Odpovědi
Jana1 poděkování

Streptokok je velmi odolny, preto sa neda niekedy aj opakove antibiotikami zlikvidovat. Najlepsie zabera penicilin alebo pendepon podany v dvoch davkach hned za sebou. To by malo zabrat. Vela stastia.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. dubna 2006, 15:31:44

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Máte problémy se spánkem?
Zatím hlasovalo 287 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • pepa (Prostata - Zbytnění prostaty) 20. dubna 2019, 01:35:34

tez mam potize s rpostatou bolesti a potize s mocenim muzete mi poradit Diskutovat

• Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 20. dubna 2019, 07:29:49

Děkuji už se těším na malou. Podle fotek je to papulka. Oči i vlasy má po synovi. A je celý… Diskutovat

• Iveta (Ječné zrno, vlčí zrno) 20. dubna 2019, 14:26:07

Před 2 dny jsem podstoupila chirurgické odstranění dvou vlčích zrn v chronickém stádiu ze… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.