Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Chlamidie

Dobrý den, obvodní lékařka mi z krve zjistila Chlamidie IgA.Mám bolesti zad a chci se zeptat jestli to s těmi chlamidiemi nějak souvisí, co tento druh chlamidií znamená a jak je to přenosné.Mám stálého partnera a uvažujeme o dítěti.Mohu otěhotnět aniž bych měla chlamidie vyléčené.Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Milada

Dobry den, gyn. lekar mi ihned zjistil, ze mam chlamidie pozitivni. Leci me uz 4 mesice a porad nejsem vylecena.Jake ma nasledky ma tato nemoc,nemuzu mit děti, nebo jeste neco horsiho? Dekuji, v meho doktora nemam moc duveru a zatim nechci prechazet k jinemu.

terka
3x

ahoj, chlamidie je sexualne prenosna nemoc. Ja ji chytla od meho pritele. Objevily se i pripady kdy to mely panny, ale to ja nevim. Vetsinou se prenese jen pohlavnim stykem. Prodelala jsem ji sama a proto jsem cetla vsechny informace. Rika se ji ticha nemoc protoze se i nekolik let nemusi projevi zadne priznaky. Pokud ji ale mate musite byt hned leceni protoze po delsi dobe, kdy jste stale pozitivni muze dojit az k neplodnosti takze jestli vas nekdo leci a nemuze vylecit, zmente lekare. nejdete si to na internetu. Ja uz jsem zapomnela jak se ty ATB jmenovaly. Jsou to ale silna antibiotika.

zuzka
3x

dobry den je mi teprve 15 a hctela bych se zeptat jestli se da chlamidie roznaset i slynami.. Muj pritel ma ve tride jednoho kluka ktrery se napil od nej z flasky a pak jen cekal az se napije muj pritel a kdyz se napil tak knemu prisel ten kluka rek mu ze ma chlamidii.. tak bych se chtela zeptat jestli je mozne abych to mela i ja.. kdyz to je muj pritel.. a kdybych smela poprost jestli se to da prenaset i slynama

Renata
2x

Vše o Chlamydiích najdete na clamydie.info Chlamydie nejsou jen pohlavní nemoc, je jich více druhů a dají se chytit různě!!! Můžete je mít i od narození... ale vše se dozvíte na chlamydie.info

Tereza
3x

Ahoj chtěla bych se zeptat,byla jsem těhotná,ale potratila jsem,a podle krve mi našli chlamidie,a já byc hse chtěla zeptat,jestli se to přenáší,i polibkem?nebo jak se to může přenášet?Než pohlavním stykem?děkuji za odpověd

jana
12x

dobrý den chtěla bych se zeptat byla jsem v nemocnici na kožním léčit lupenku a po ukončení léčby mi lékař sdělil že mi z výsledku krve zjistili chlamydii nevím vůbec co to vlastně je a jak jsem to dostala . Lékařka mi dala abtibiotika klacid po dobráni jsem došla ne odběry. výsledky byli hrozivé ještě horší než předtím. Chtěla bych se tedy zeptat co to vlastně mám ve zprávě z nemocnice píšou anti-Chlamydie IgA pozitívní a pak i anti- Mycoplasma IgG a IgM taky pozitívní . Na dotaz lékaře co to je atd.. mi nic neřekla jen to že je to virus. Můžete mi prosím poradit. Nevím zda nejsou ohroženy mě děti a okolí. Za odpověď moc děkuji

Petra
1x

Dobry den mela jsem nedávno laparoskopii a lékař mi rekl ze podle toho co tam videl tak nejspíš mam chlamydie a chci se zeptat zda je mozne abych ja to mohla přenášet zjistil to podle toho ze mam mnoho četné srusty na orgánech a prokrvene mista tam. Je riziko ze jsem mohla nakazu roznest doma? Dekuji predem

Nela Ďurišová
1x

Je to možné, můžete to přenést na svého přítele sexuální formou.

Miška
2x

Dobrý den,partnerovi byli z krve zjištěny chlamydie trachomatis a to hodnoty ChlTRG 1,290 A ChlTRA 0,830 , Co to znamená pro mě? Nikdy se neléčil.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce