Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

pomoc přírodní cestou-chlamidie -pneum

trpím touto nemocí už více než rok, mám silný opakovaný kašel-prosím o pomoc,léčím se síce u odborníků,ale výsledky se vůbec nezlepšují! Předem Vám děkují,Hanuliaková(Brno)

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Radka
3x

mohu vám pomoci přírodními produkty, bohužel nemám na vás kontakt.Máte-li zájem, napište.Radka

Radka
1x

nevím zda je možné zde najít můj e-mail,proto ho radši napíšu. [email protected]

grit-us
1x

Dobrý den, zašlete prosím možnost pomoci léčby chlamidie. díky

ivana

je na to propolis

jana Bajgerová
1x

prosím o pomoc mé mamaině má chlamídie na plicích doktorka říká že je problém to léčit už ji dala snad třetí antib. což nesnáším příjde mi že zkouší co zabere.Mamaka má velké problémy s kašlem a dusí se v noci děkuji J

Pfeifferova
1x

v roce 2002 jsem spolu s dcerou a synem trpěli dva měsíce silný kašlem který vyvolával zvracení a při kterém jsme se dusili dcera musela být dokonce hospitalizována pocelou dobu nás léčili léky proti kašli které samozdřejmě nepomáhali po dvou měsících byla u mě udělána krevní vyšetření po kterém mi lékařka zdělila že mám chlamidie v těle když jsem se zeptala o co se jedná odpověděla že je to pohlavní nemoc cítila jsem se strašně a poté jsem dokonce obvinila manžela z nevěry druhý den jsem zašla za jinou lékařkou která mi vysvětlila že je více druhů chlamídi a tou co mám já chlamídie pneumonie jsou postižena moje plíce a tudíš se nejedná o pohlavní chorobu (což u mého tehdy čtyřletého syna by byl nesmysl) byl nám nasazen tetracyklin a po krátké době nám kašel úplně vymyzel, kdyby lékaři zareagovali hned nemuseli jsme dva měsíce prožít to co jsme prožili tímto příspěvkem bych chtěla poradit všem kteří usliší diagnozu chlamídie - pohlavní nemoc aby hned nepropadali panice jako já ale poradili se i z jiným lékařem ahoj Dana

Monča
3x

Dobrý den,nevím jestli tato poradna ještě funguje,zjistili mi chlamidie pneumonie,IgA 1,107,IgG 2,608,IgM 1,894,prý to jsou docela vysoké hodnoty.Cítila jsem akorát často únavu,až když mě začly bolet klouby,tak se doktorka rozhodla udělat kr.testy a vyšly poz.ty clamidie,dala mi ATB a nic k tomu mi neřekla.Tak vůbec nevím co to je,co to způsobuje.........a proč to je.

timea mikoova

Som zufalá,lebo som otehotnela akurát,ked som sa liecila antibiotikami proti bakteriám z chlamidioveho kmena.Brala som viacero liekov.Najprv Zodac-nepomáhal,Rovamicin-zozaciatku sa mi bolo lepsie,ale ked sa minuli tabletky,zas som mala kasel a teploty.Dalej som brala Augmentin-na to som mala alergiu,teraz Sumamed-ale nemam sa ani troska lepsie.Nadalej mam teploty 37,3 a trápi ma dusivy kasel.Neviem,co mám robit,ci si babatko nechat,alebo radsej ist na interupciu.Bojím sa,ze malé bude nejak poskodené tolkími liekmi,ale aj o to,ze toto je moja posledná sanca mat dieta.Mam 37 rokov,a v decembri som mala potrat.Moj gynekolog hovorí,ze je tu urcité riziko,ale to nie je dovod pre interupciu.Prosím poradte mi.

vendula

Dobrý den ráda bych přidala článek na toto téma chlamidie. Moje 13letá dcera před 3týdny byla hopitalizována v nemocnici pro bolesti břicha. Druhý den dostala hrozný kašel a 40teploty podle lékařů to byla viroza. Další den následoval rentgen a vyš.krve zjistilo se že má zápal plic a chlamidie pneumonie infekce na plicích dostala antibiotika a dalo by se říct že je v pořádku. Na suchý dráždivý kašle trpěla už dříve.

petr
2x

jak se nakazit chlamidii pneumonii a co způsobí

Maja
5x

dobrý den zajímalo by me jak se da nakazit touhle nemocí děkuju.Muj email [email protected]

Jarda
1x

Dobrý den,pečlivě čtu dotazy od zde přítomných na této diskuzi.Koukám,že chlamidie jsou asi opravdu rozsáhlá škála potvůrek co se snámi nemažou.Mám slabší imunitu,trpím často nachlazením,když už je to nejhorší bolej klouby a svaly,mívám to dost často.Kdysi jsem byl nemocen každé 3 měsíce,tak mi odstranili mandle,bylo to lepší.Co mi ovšem nedá spát je diagnósa doktora,vždy viroza.Nemívám teplotu a když tak jen mírně zvýšenou,ale vždy se cítím opravdu slabý,atd.Také mě bolí na plicích nebo na průduškách a pálí močová trubice.Když jsem se zeptal doktora ,zda to mohou být chlamidie ,řekl ,že to může být ik spoustu jiných nemocí.Chci se zeptat kde mi udělají testy na chlamidie,chci mít jistotu a klid.Popřípadě nějaké ůčinné léky.Děkuji

Dědek

chronická chlamydie je nevyléčitelná, potíže co popisuješ jsou chlamydie pneumoniae a trachomatis, užívej bylinky a extrakty od Nadě.e ty mandle bylo škoda vyndat , je to část lymfatického systému, doktoři jsou .lup.c., podívej se na diskusi chlamydie, testy v určitou dobu jsou k ničemu

Jarda

Děkuji za radu,co se týče těch mandlí ,tak byl samozřejmě důvod byly dlouhodobě zvětšené a byly na nich čepy.Takže doporučujete zkusit nějaké bylinky?extrakty od nadě ,co to je prosím ?Děkuji Malík

Dědek

nemůžu psát názvy , proto musíš číst pozorně a dát si to do netu ,třeba- koupit lichořeřišnici větší, chlamys.n a nebo email

Jarda
Libuše

napište mi někdo jestli je to hraniční IgG pozitivní 3,2 ostatní Igm,IGa IGg negativní jsem unavená bolí mě klouby a jsem objednána na infekční. Jak dlouho se berou léky a pomůže to ??? díky pište na mejla, [email protected]. a jestli jste někdo zkoušel metodu přírodní to z těla vyhnat, já osobně baštím Lichořeřišnici saláty a kapky. Díky.

Dědek

licho na to nestačí

Dědek

Chlamydie vylučují jedy Chlamydie jsou parazité lidských buněk a jsou prakticky všudypřítomní. Za určitých okolností se však zaktivují a zmnoží. Při chronicky přetrvávající infekci je organismus vystaven dlouhodobému vlivu endotoxinů - jedů z chlamydií - na nervovou tkáň. Doporučujeme: Test: Poznáte pohlavní choroby? Infikovat se je mnohonásobně snazší, a tím nebezpečnější než u AIDS. Zákeřnost nákazy je umocněna prvotním latentním (skrytým) stadiem, kdy se onemocnění po dobu i několika let nemusí nijak otevřeně projevit. Dochází k trvalému zhoršování zejména bolestivých potíží. Často jsou proto chlamydiové nákazy zaměňovány za únavový syndrom, chronické bolesti hlavy, záněty kloubů a podobně

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce