Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

bercove vredy

Mam babicku ktera ma bercove vredy velke a shanim lecbu jakoukoliv ale slysela jsem o lecbe pomoci larev prosim poradte mi

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
MacaM

Nabízím alternativní řešení pomocí českých bylinných přípravků bez chemie a vedl. účinků. Napište si o info na [email protected]

Petra Zálešáková

Možná bych měla pro vás řešení.VOLEJTE NA TEL.:774 359 996 ZÁLEŠÁKOVÁ

Iveta Špaltová

Dobrý den pomohu s bércovými vředy, s fytofarmaky - poradna léjaře na lince! Odepíši všem zájemcům [email protected]

henrieta

Dám Vám radu ,která mi pomohla zahoji t5 let otevřené rány na obou bercích. Ránu jsem každý den ošetřila obkladem z prostředku Prontosan (běžněkekou v lékárně)a pak 20 minut ozařovala lampou Bioprton ( vydává červené světlo) po cca 5 měsícich jsem měla nohy zahojené , i když před tím jsem vyzkoušela doslova desítky obvazů mastiček, náplastí , gelů a to vše pod lékařským dohledem a neůspěšně. Rány byly hluboké velice bolestivé o velikosti cca 50 Kč mince. Nechci tu zrazovat od nákupu nějaké mastičky nebo bylinky, ale je třeba si uvědomit, že bércový vřed má různé fáze a to co např pomohlo někomu na tzv granulaci může někomu jinému kdo má vřed povleklý a mokvající velice zásadně ublížit. Proto radím navštivte nějaké centrum pro hojení ránu a tam by se vám mělo dostat pomoci.

Anna

Dobrý den. Já se s problémem bercových vředů potýkám už několik let. Začalo to bolestmi nohou a otoky. A později se začali objevovat skvrny a otevřené rány. Jediné, co na otevřené rány pomohlo byla hospitalizace na oddělení popálenin. Ale jakmile mě z nemocnice propustili, ranky se začaly znovu otvírat. Až jsem se dozvěděla o Wobenzymu, vyzkoušela jsem ho, výrazně prodlužuje účinnost léčby do 2 měsíců bolesti ustaly.

lucie

Pracuji jako zdravotní sestra a s pomocí fytopharmak mám velmi dobré výsledky v lčbě, ráda poskytnu své zkušenosti. email [email protected]

Sabina
1x

Dobrý den Chtěla bych poprosit o radu- matka má bércový vřed na kotníku a u lékaře jí dali jen nějakou mast,která moc nepomohla. Můžete mi prosím doporučit nějaký lék nebo mast na zlepšní? Děkuji a jsem s pozdravem Sabina

Honza

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Pavel

Proboha, nechte již všech mastiček, obvazů a bylinek ! Chovejte se k problému odpovědně a zjistěte si PŘÍČINU, proč bércový vřed vzniká a tuto příčinu se snažte odstranit ! I když vám třeba některé přípravky pomůžou, uvědomte si, že je to pouze DOČASNÉ řešení a vředy se zase objeví ! Příčinou je téměř vždy cukrovka a špatné prokrvování dolních končetin. Je to na delší povídání, více se můžete dozvědět na stránkách kx laser.cz.

Dědek

částečně je to správně, ale příčina je jinde, na všech zdravotních potížích se podílí chlamydie a další viry , bakterie, plísně atd. pomůže jedině kombinace ATB a bylinných extraktů

Majka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Romana

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Monika

Dobrý den, moje známá se s tímto problémem potýká již 20 let dlouho jí nic moc nezabíralo.Rána se pořád nehojila.nyní užívá český přírodní přípravek zevně a je moc spokojena, už si pořídila druhé balení. Rána se postupně zmenšuje. Bércové vředy je nutné řešit nejen zevně, ale i vnitřně. Napište mi na [email protected], ráda vám pomohu vše vysvětlím.

marika

dobry den.ZNAM TU BEZNADEJ..TRPEL TIM MUJ TATA:NIKDE MU NEPOMOHLI.VYHAZELA JSEM PLNO PENEZ A MASTI A NIC NEPOMOHLO:VOJENSKA NAM.AZ PANI DOKTORKA JURAJDOVA Z BLANSKA..MA ZLATE RUCE,,JE TO KOZNI ODDELENI NA POLIKLINICE BLANSKO

Jana

Hlavně ránu nevysoušet ale používat raději vlhké "moderní hojení", střídat přípravky podle jednotlivých fází, kterými bércák prochází...

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce