Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

NESPAVOST

Měla bych jen dotaz prosím! Počítá se za nespavost, když se budím každý den tak 2krát za večer na dobu tak 2 minut? Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
bětka21

melatonin mučenka

aja

zkus něco na zklidnění, vím že se dělají různé čaje, sirupy atd

emma

čaje už jsem zkoušela a vubec to nepomohlo :( tak nevím

mirka

Holky zkuste GoodNightDrink mě čaje taky vubec nepomáhali a tohle zabralo hned :)

emma

A co to je? já už vyzkouším cokoliv, hlavně at se vyspím

Red

Můj lékař mi také předepsal melatonin na nespavost

bětka21

melatonin mučenka

Barčen44

melatonin mučenka

aja

Ahoj, řeším něco podobného, usnu relativně dobře, ale v noci se několikrát budím a uplně procitnu a ráno se budím, jak kdybych spala 2 h ikdyž spím třeba 8.nevíte čím by to mohlo být?

Radmila

Máte nějaké zaručené tipy na spánek? Nebo nějaké vitamíny, hlavně to trápí malou, Dávala jsem i kapky před spaním a nic nezabírá.

Klarka

Poradíte nějakou mastičku nebo sprej na spaní? Vím, že je na chrápání,ale na spaní nevím

Klarina

Mně pomáhá bilinkový čaj a sex

MarcelaJan

Dobrý den, máte někdo zkušenost s přípravkem StillMax? Píšou, že je to na relaxaci, spánek, trávení, krevní tlak a hlavně stres…

Tereza

Taky bych zkusila nejake byliny na zklidneni, celkove se ti pri usinani a v noci ulevi

Emilka

Nejaky cas uz beru kapsle jsou nenávykové, směs extraktů ze čtyř bylin.

Jaroslava

Dobrý večer, poradíte mi nějaké přírodní tabletky na spaní, nechci si nechat předepisovat nic chemického od lékaře, máte zkušenosti?

Poradce
1x

Nespavost začíná takto: nejdřív si začnete říkat např.: Dnes se mi nějako špatně leží......a já určitě neusnu..... a zítra jdu do práce.....a mám tu důležitou pořadu...to bude problém...atd. důležité je si toto neříkat a nemyslet na to. Další co pomáhá je že si zavřete oči a točí tě s nimi do kola. Toto je totiž REM fáze spánku, která během něho probíhá.

Lenka

To co píše Poradce opravdu funguje! Konečně se vyspím!🤩

Poradce
1x

To jsem rád...😉

Poradce
1x

A ještě pomáhá meditace

Ester H.

Dobrý večer, poradíte něco bezpečného a spolehlivého na spaní? Chodím na směny a poslední dobou nemůžu přes den spát.

Lucie Horáková

Výborný je allegra melatonin RAPID. Usnu po něm spolehlivě do 30 minut, takže za mě spokojenost.

Marta

Taky mám poslední dobou potíže se spánkem, nemůžu usnout a často se budím. Chodím teda na směny, takže to bude asi tím. Napíšete, kde bych si o něm mohla přečíst víc informací?

Jana

Směny hodně rozhodí spací rytmus, dlouho jsem měla problémy se spánkem, když mi nepomáhal meduňkový čaj, tak jsem hledala přírodní nehormonální pomoc v doplňcích stravy, některé fungovali jen krátkodobě a jiné vůbec. Teď zkouším Wecare sleep a po něm se mi rychleji usíná a spánek mám klidnější, že když ráno vstanu, tak nejsem jak mátoha, ale cítím se odpočatě. Pomáhá i před spaním pořádně vyvětrat a mít pohodlnou matraci.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce