Inzerce

darování orgánů

Rád bych daroval posmrtně své tělo i orgány medicíěn.Ale Jak?

Inzerce
Odpovědi
Tomáš

zdravím,chtěl bych se zaptat jestli existuje nějaký registr dárců kde bych se mohl zaregistrovat? je mi 26 úplně zdravý.nic nenabízím "chci darovat".díky Tomáš pin.ceka@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. listopadu 2012, 20:43:24

vojtechbarian@seznam.cz1 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

22. září 2013, 18:24:23

Lukáš1 poděkování

Zdravím, prosím o pomoc. Jsem ve velké finanční tísni a rozhodl jsem se darovat cokoliv co mám v těle za peníze. Přišel jsem o práci a žádnou nemůžu najít, hledám všude a jakoukoliv práci, dělal bych cokoliv jenže nic není v okolí Hodonína ani v Brně či jinde. Hrozí mi vystěhování a na jakékoliv dávky od státu podle úřadů nemám nárok, nejsem vedený z rodičama, sem vedený na MěÚ. Tak chci prodat Ledvinu, kus Jater nebo cokoliv jiného co mám v těle a má nějakou cenu. Nevíte kde se přihlásit? Díky moc za odpovědi

21. listopadu 2013, 14:57:21

Lukáš

ještě bych dodal že mi je 22, jsem naprosto zdravý, žádné léky sem snad nikdy nebral, nikdy sem nebyl vážně nemocný, žádná alergie. Mám rodinu a peníze chci pro ně. Prodám opravdu cokoliv ledviny,Játra,krev,srdce cokoliv zaco dostane moje rodina nějaké peníze. Jsem schopný podstoupit cokoliv jen aby se měli dobře. Vím že žádnou práci neseženu a lépe se mít už nebudeme, snad někdo poradí kde se to dá všechno prodat. Děkuji moc

21. listopadu 2013, 15:04:25

michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

8. prosince 2013, 21:14:19

michal

8. prosince 2013, 21:28:13

Lucie

Dobry den taky bych chtěla prodat svoje orgány partner mě dostal do finanční tísně máme male dítě a nechci aby dopadlo špatně.Už mě nebaví jestli budu mít dat rodině co do huby jestli budeme bydlet atd.tak jsem se tak rozhodla že to bude lepší.Jsem mladá zdravá tak kdyby náhodou někdo věděl tak můj kontakt je Lucia50@seznam.cz

12. prosince 2013, 06:09:23

Vladislav1 poděkování

Mam zajem o prodej tela, jsem 24-lety. Rodice nemam. Rozhodnuti je vyspele a neni to o spatne emoci. Penize mam zajem podarovat detskemu domovu. Libovolny kontakt se uvita. Taval@email.cz

27. ledna 2014, 02:30:51

eva

Všech co mají fin.problem je mi líto.Já jsem si také celý život utrhávala od úst,ale nikdy bych nic tak hrozného se svým te ´lem nezamýšlela,je mi51 let jsem vážně nemocná nikdo z vas by mou nemoc asi nechtěl,proto si važte toho co máte ,za pár let si zpomenete a budete rádi že vám váš záměr nevyšel.

28. ledna 2014, 01:05:14

Komodus1 poděkování

Zdravím, rád bych daroval ledvinu (nebo i jiný orgán),mám delší dobu dluhy a jsem na tom tak špatně že často myslím na sebevraždu.Poradí někdo kde a za kolik se dá prodat..Děkuji za info na toms31@seznam.cz.Je mi 36,nekuřák

27. března 2014, 20:36:26

Šimon

Prodám levé oko.Posouzení lékaře jestli se hodí.Nevidím na něj přerušený kábel kvůli zlomenině.Šimon 775917451Pardubice

9. května 2014, 13:05:04

Johanka

Partner mě zadlužil a opustil, slušně placená práce se nedá sehnat, tak klidně svůj život někomu přenechám, když dostanou peníze děti.

25. července 2014, 21:07:00

josef

Chci uzivit rodinu tak prodam ledvinu

10. listopadu 2014, 19:56:11

ivo

Já prodávám slepé střevocena 3,50kč. Jsem taky nezaměstnaný a nemám jak uživit syna ...

11. prosince 2014, 22:14:33

petr

taky bych chtel darovat nejaky z organu....ale nevim jak a kde se o to zajimat a jak je to financne placene dekuji.....podplikovnik@seznam.cz

17. prosince 2014, 20:02:14

Ladislav

ahoj,máte někdo nějaký odkaz nebo kontakt na prodej těla posmrtně? díky za odpovědi,boro8715@seznam.cz

4. února 2015, 11:23:44

Sebastián Štrauch

Zdravím všechny. Chci se zeptat zda můžu jen tak bezdůvodně darovat někomu srdce? Zajímalo by mě to. Dávám příklad. Příjdu do nemocnice třeba a oznámím že chci darovat srdce jak by reagovaly? Předem děkuji za odpověd.

21. února 2015, 12:37:41

Marcus67

Vzhledem k tomu, že na rozdíl od dárce krve je dárcovství srdce od živého člověka nemožné, tak by Vám nevyhověli.

28. února 2015, 18:47:14

Pavlína Štibrová

To jste na tom tak zle??

3. dubna 2015, 16:04:17

PM

Tak jsem hledal a našel jsem ilegální společnost která se zaobírá orgány na milion způsobu. Za obličku nedostanete víc než 120.000,- Můžete prodat časti svého těla uz za života. Fuj nahani to to strach.

23. září 2015, 11:08:01

Něco k tomu..

tak to je síla pane..

28. října 2015, 02:53:40

Něco k tomu..

Chápu, že je někdo v takové situaci, že by tu ledvinu klidně prodal.. I já jsem o tom tehdy přemýšlela.. chtěla jsem jí prodat.. jenže ledvina není věc.. i když skoro nemám kde bydlet.. mám 300.000 dluhů .. nemohu mít ani práci ani účet v bance.. všechny peníze by mi exekutoři sebrali..ale, jsem zdravá ...makám brigádně a peníze dostávám každý den..pořád se může stát, že skončím na ulici, ale raději vyhlásím osobní bankrot.. za pět let při minimální mzdě zaplatím jen 30% z dluhů a ledvina mi zůstane.. ledvina za 250.000,-..vůbec nevim kdo tak směšnou částku kdy stanovil.. je zcela jasné, že je to individuální, ale je to opravdu malá částka za cenu zbývající kvality života. Chápu a vím co je to být bez peněz...nemít co jíst.. posledních 6 let jsem tak v depresích, že nejsem schopná se zapojit do normálního života..ale, i přes to všechno si tu ledvinu nechám.. protože chci žít bez omezení a takové nelegální operace se vážně bojím.. může se stát při té operaci cokoli..nebo třeba po roce?? to je jedno.. nějaké trvalé následky..špatně odvedená operace..malá chybka ..a už vidím jak se mi pan doktor před operačním vyštření prokazuje tím, že je skutečně doktor...jestli vůbec.. já nevím no.. navíc se musí brát stále nějaké léky.. kdo by mi je asi psal?? Takové riziko.. a tak malá suma... za to obrovské, možná to vyjde.. Kdyby člověk opravdu věděl..že ho bude kuchat nějaká doktorská kapacita..ale, toto je vážení ruská ruleta.. Toto je můj všestranný pohled na věc. Vím, že se dá žít bez jedné ledviny.. dědovi jí taky vzali když jsem byla malá je to už 20 let a spokojeně žije i pije.... Ti co se rozhodnou toto podstoupit.. protože si myslí, že nemají jiné východisko.. co mají malé děti a exekuce na krku přeji z celého srdce ať jim operace dobře dopadne.. protože.. když se nad tím člověk opravdu hluboce zamyslí.. vlastně tak na tom všem závisí celý jeho život s trvalými následky. O tom vše.

28. října 2015, 02:45:49

Nefros

Myslím že tak jako máte právo darovat svůj orgán komukoli, tak i prodat. On to nikdo neudělá proto aby si koupil novou televizi čí auto. Ale je k tomu donucen svojí zlou situací. Moc dobře to znám a také jsem podal inzerát. Opravdu to není žádná snaha se obohatit, ale nutnost "zachránit co se dát". A to mi za to stojí. A rozhodně v tom nevidím nic ziskuchtivého.

17. ledna 2016, 05:34:42

Petr

Dareji ledvinu krevní skupina A- Brno

19. února 2016, 10:22:46

Petr

kontakt tyrolsko@gmail.com

19. února 2016, 10:24:57

Aleš

Dobrý den,ví někdo jak a za kolik by se dal,né darovat,ale prodat některý z orgánů u některých samozřejmě jen část ledvina,lalok játry atd?Jsem mnohaletý čestný,neplacený dárce krve,plasmy,krevních destiček,bílích krvinek a jsem v registru dárců kostní dřeně.Krevní skupina 0 neg.zdravotní stav dobrý,abstinent,nekuřák,byv.sportovec,člen MENSA ČR.Dík za informace,můj email,kralik.a.k@email.cz

26. června 2016, 08:53:21

ŽIVOT

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu. Podotknu, že stát za darování ledviny zaplatí a lékaři Vás budou rozmazlovat kontrolami a dožijete se dlouhého věku. Ale to jistě všechno víte. Je o dárcovství mnoho článků. Moc a moc děkuji. Napište prosííím..

3. prosince 2016, 06:03:53

Fany

Ahoj ŽIVOT , svou ledvinu Ti velice ráda daruji. Zrovna dnes jsem volala do IKEMU co mám dělat pro to abych mohla někomu darovat ledvinu nebo štěp jater. Jsem dárkyní krve a jsem v registru dárců kostní dřeně. Mám krevní skupinu B+. můj email je frantiska.syslova@seznam.cz

20. března 2017, 15:16:59

ŽIVOT

Prosíííím, kdo daruje ledvinu?

4. prosince 2016, 05:58:38

Eliška

Napište mi prosím víc informací o svém požadavku svatosovaeliska@seznam.cz

13. června 2018, 00:35:19

Petr

Daruji párový orgán oboustrannapomoc@seznam.cz

5. ledna 2017, 14:58:58

Lucie Iovanová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolika let se dají darovat játra ? děkuji.

27. března 2017, 19:03:37

Magda

Ahojky, letos 4.8. tomu byl rok, co jsem darovala svému synovi ledvinu. Ne, že bych mu ji dala z nějakých zištných důvodů atd jak se tady píše.....zkrátka a dobře nemohla jsem snést to, jak trpí protože mu selhávaly obě ledviny. Zaplať Pán bůh....zatím je vše relativně v pořádku. Já žádné omezení nemám, jen se mi trošku zvýšil cukr, ale řeší to tablety. Kdyby tato situace nastala znova...(což samo nejde)....neváhala bych ani chvilku a ledvinu mu dala.

4. září 2017, 11:21:07

Jaroslav

Mám příčně zvětšené srdce plné lásky a nepoznal jsem ženu, která by takové srdce uvítala, rád bych ho proto fyzicky nabídl ženě, která takové srdce potřebuje. Krevní skupina B.

17. února 2019, 14:23:49

marie patricial

Opravdový životní příběh o mně Miss maria patricial a Dr.Raj v nemocnici Narayana, která prodává jednu z mých ledvin za peníze a on mi zaplatil nějaké peníze ($ 450,000,00usd dolar) množství peněz několik dní před konáním transplantace, používal jsem být velmi chudý a já jsem pro mě těžké jíst, narazil jsem na svědectví o tom, jak ho doktor Raj těžce kompenzoval tím, že mu dala jednu ledvinu jeden ken Sean, který řekl každému, kdo má zájem by měl dát soud a vrátit se svědčit, i kopírovat e-mail jako (narayanahealthcare.in@gmail.com) a e-mailem ho za méně než tři hodiny jsem dostal odpověď od lékaře a jsme vyjednali a já jsem odvážný krok s ohledem všechny potřebné dohody, v několika dalších dnech jsem dostal zaplaceno, jak jsme se dohodli oba z nás a datum bylo přijato pro provoz a provozoval na mě zachránit pacienta bez jakýchkoli problémů a mám své peníze na rovnováhu, jsem teď finančně usadit a neváhejte kontaktovat nemocnici (narayanahealthcare.in@gmail.com) Můj finanční problém je u konce a jsem šťastný, že teď žiju.

22. března 2019, 22:59:46

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 703 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alžběta (tonsilektomie) 15. října 2019, 09:06:03

Dobrý den, v pátek mi odstranili krční i nosní mandle, nosní jsou v pohodě ani nevím, že… Diskutovat

• Danka (Kvalitní kontaktní čočky) 15. října 2019, 09:52:05

Pokud po nich máš suché oči jak píšeš a nepřijdou ti kvalitní, tak bych to neriskovala a… Diskutovat

• Ilona (periorální dermatitida) 13. října 2019, 21:14:44

Dobrý večer, dá se s tím něco dělat bez kortikoidů? Například používat nějaký dermo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.