Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

darování orgánů

Rád bych daroval posmrtně své tělo i orgány medicíěn.Ale Jak?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ladislav

ahoj,máte někdo nějaký odkaz nebo kontakt na prodej těla posmrtně? díky za odpovědi,[email protected]

Sebastián Štrauch

Zdravím všechny. Chci se zeptat zda můžu jen tak bezdůvodně darovat někomu srdce? Zajímalo by mě to. Dávám příklad. Příjdu do nemocnice třeba a oznámím že chci darovat srdce jak by reagovaly? Předem děkuji za odpověd.

Marcus67

Vzhledem k tomu, že na rozdíl od dárce krve je dárcovství srdce od živého člověka nemožné, tak by Vám nevyhověli.

PM

Tak jsem hledal a našel jsem ilegální společnost která se zaobírá orgány na milion způsobu. Za obličku nedostanete víc než 120.000,- Můžete prodat časti svého těla uz za života. Fuj nahani to to strach.

Něco k tomu..

tak to je síla pane..

Něco k tomu..

Chápu, že je někdo v takové situaci, že by tu ledvinu klidně prodal.. I já jsem o tom tehdy přemýšlela.. chtěla jsem jí prodat.. jenže ledvina není věc.. i když skoro nemám kde bydlet.. mám 300.000 dluhů .. nemohu mít ani práci ani účet v bance.. všechny peníze by mi exekutoři sebrali..ale, jsem zdravá ...makám brigádně a peníze dostávám každý den..pořád se může stát, že skončím na ulici, ale raději vyhlásím osobní bankrot.. za pět let při minimální mzdě zaplatím jen 30% z dluhů a ledvina mi zůstane.. ledvina za 250.000,-..vůbec nevim kdo tak směšnou částku kdy stanovil.. je zcela jasné, že je to individuální, ale je to opravdu malá částka za cenu zbývající kvality života. Chápu a vím co je to být bez peněz...nemít co jíst.. posledních 6 let jsem tak v depresích, že nejsem schopná se zapojit do normálního života..ale, i přes to všechno si tu ledvinu nechám.. protože chci žít bez omezení a takové nelegální operace se vážně bojím.. může se stát při té operaci cokoli..nebo třeba po roce?? to je jedno.. nějaké trvalé následky..špatně odvedená operace..malá chybka ..a už vidím jak se mi pan doktor před operačním vyštření prokazuje tím, že je skutečně doktor...jestli vůbec.. já nevím no.. navíc se musí brát stále nějaké léky.. kdo by mi je asi psal?? Takové riziko.. a tak malá suma... za to obrovské, možná to vyjde.. Kdyby člověk opravdu věděl..že ho bude kuchat nějaká doktorská kapacita..ale, toto je vážení ruská ruleta.. Toto je můj všestranný pohled na věc. Vím, že se dá žít bez jedné ledviny.. dědovi jí taky vzali když jsem byla malá je to už 20 let a spokojeně žije i pije.... Ti co se rozhodnou toto podstoupit.. protože si myslí, že nemají jiné východisko.. co mají malé děti a exekuce na krku přeji z celého srdce ať jim operace dobře dopadne.. protože.. když se nad tím člověk opravdu hluboce zamyslí.. vlastně tak na tom všem závisí celý jeho život s trvalými následky. O tom vše.

Nefros

Myslím že tak jako máte právo darovat svůj orgán komukoli, tak i prodat. On to nikdo neudělá proto aby si koupil novou televizi čí auto. Ale je k tomu donucen svojí zlou situací. Moc dobře to znám a také jsem podal inzerát. Opravdu to není žádná snaha se obohatit, ale nutnost "zachránit co se dát". A to mi za to stojí. A rozhodně v tom nevidím nic ziskuchtivého.

Petr

Dareji ledvinu krevní skupina A- Brno

Richard Pešta

[email protected] Poskytnu info, a napíšeme si pokud máte zájem darovat ledvinu.

Petr
ŽIVOT

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu. Podotknu, že stát za darování ledviny zaplatí a lékaři Vás budou rozmazlovat kontrolami a dožijete se dlouhého věku. Ale to jistě všechno víte. Je o dárcovství mnoho článků. Moc a moc děkuji. Napište prosííím..

Fany

Ahoj ŽIVOT , svou ledvinu Ti velice ráda daruji. Zrovna dnes jsem volala do IKEMU co mám dělat pro to abych mohla někomu darovat ledvinu nebo štěp jater. Jsem dárkyní krve a jsem v registru dárců kostní dřeně. Mám krevní skupinu B+. můj email je [email protected]

ŽIVOT

Prosíííím, kdo daruje ledvinu?

Eliška

Napište mi prosím víc informací o svém požadavku [email protected]

Petr

Daruji párový orgán [email protected]

Lucie Iovanová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolika let se dají darovat játra ? děkuji.

Magda

Ahojky, letos 4.8. tomu byl rok, co jsem darovala svému synovi ledvinu. Ne, že bych mu ji dala z nějakých zištných důvodů atd jak se tady píše.....zkrátka a dobře nemohla jsem snést to, jak trpí protože mu selhávaly obě ledviny. Zaplať Pán bůh....zatím je vše relativně v pořádku. Já žádné omezení nemám, jen se mi trošku zvýšil cukr, ale řeší to tablety. Kdyby tato situace nastala znova...(což samo nejde)....neváhala bych ani chvilku a ledvinu mu dala.

Jaroslav

Mám příčně zvětšené srdce plné lásky a nepoznal jsem ženu, která by takové srdce uvítala, rád bych ho proto fyzicky nabídl ženě, která takové srdce potřebuje. Krevní skupina B.

Richard

Jde to legálně pouze v Iráku. Jinak je vše o dohodě mezi dárcem a příjemcem. Jistě že se nedá přijít do transplantcentra s tím že chcete za úplatu darovat ledvinu, ale např. že by jste ráda pomohla kamarádce, to co je navíc si řešíte v tichosti a soukromí.

Klaudia dunkova

Ráda by byla gdyby se pro mého syna našel dárce ledvini najde se dobří člověk budu můj vděčná na čelí život

Karel

Pokud máte někdo zkušenosti s darováním orgánů ( ledviny,kous.jater atd) prosím info na mail [email protected]

Rosta

Darování orgánů.. hmmmmm Šlo by třeba, aby mě v nemocnici uspali a vzali všechny orgány? Já chci spáchat sebevraždu a tak mě napadlo ty orgány darovat a vlastně bych i někomu pomohl třeba se někomu zastaví srdce, tak vezmou moje a je to v pohode

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce