Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Jak na trhliny, a krvácení.

Předem upozorňuju následující postup začal pomáhat na můj problém jinému to může uškodit. Takže můj příběh. Začal jsem krvácet na papíře, nejdřív jsem se to snažil přechodit. Pak mi doktor řekl že mám hemeroidy, tak jsem s tím žil 4 roky !!!! Používal jsem, čípky, masti, vlákninu. A potíže nepřestávali, naopak se zhoršili že jsem musel k doktorovi. Doktor mi k mému údivu řekl že žádný hemeroidy nemám, že tam mám trhlinu - fisuru. A předepsal mi pro začátek mast. Jenomže ta mast také nezabírala. Tak jse si něco o tom našel na internetu a zjistil jsem že konečník při bolestech se sám svírá a to to ještě problém zhoršuje - sevřená sliznice se neprokrvuje a pak už to jde s člověkem z kopce a pak by měla přijít operace, která konečník nařízne aby tolik nesvíral. Až tak daleko jsem dojít nechtěl. Tak jsem si zkusil vzít VIBRÁTOR ! Ano čtete dobře. A začal jse si sliznici roztahovat a prokrvovat sám. A během týdne nastalo zlepšení, krev žádná. Je to sranda, anální sex je zdravý. Ale pozor dělat to hladkým vibrátorem aby se sliznice naopak nepoškodila. A taky na některé typy by to mohlo působit opačně. Jenom přemýšlým jaký koupit lubikant až mi dojde ta míchaná mast na předpis. To mi mi mohl poradit někdo tady.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
_
1x

že jsou doktoři neschopný, a ten starý doktor co mě vyšetřoval poprvně mi udělal špatnou diagnózu, takže jsem si 4 roky léčil hemeroidy a měl jsem něco jiného. Možná se tam ty hemeroidy objevili také protože končeník silně svíral a mohli vzniknout také. Takže se mi to díky tomu dostalo do velmi špatného stavu, který budu léčit ještě dlouho. Ale díky tomu vibrátoru tam už alespoň nemám tu krev, i když to ještě bolí. A ještě dodávám je mi 30 let.

Pavlína

Mám úplně stejné zkušenosti. Jen jsem křečovitě stažený konečník (upozorňuji - nejde ovládat vůli - je to bolestí) roztahovala tři měsíce na radu lékaře Dilatanem. Jsou to tři kolíky různých velikostí - a fakt to zabralo. Tady se o tom také píše: ht tp://www.aarskrickova.cz/ind ex.php?page=poradna_nemoci_kon ecniku&datum=20050713172446

Ivana

Já jsem měla hemoroidy asi cca dva měsíce zpět. Musím zaklepat, že se mě to teď upravilo a bolesti už nemám a to vše díky Hemostopu. Styděla jsem se sice jít do lékárny a říct jim to, ale teď jsem ráda a to je hlavní :)

Silent

Pěkná reklama na Hemostop :) No ale teď vážně ;-) Mě pomohla jen a jen operace. Roztažení a naříznutí konečníku. Před 5ti lety. Od Té doby mám pokoj. Samozřejmě musím dodržovat životosprávu, upravovat stravu a nevysedávat na WC (čtení...atd.)

Ivana

Reklama vypadá jinak. Naštěstí jsem to neměla v takovém stavu, kde by byla operace nutná, proto mě Hemostop pomohl.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce