Inzerce

dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na kolik by vyšlo ošetření hemoroidů Longovou metodou , když jsem pojištěna u 211. Jaká je jiná možnost úhrady.

Inzerce
Odpovědi
SATRAN2 poděkování

Dnes jsem prodělal proktologiské vyšetření, mimochodem bezbolestné a velmi úsměvné, dělal jsem kočičí hřbet.Byly mně zjištěny vnitřní hemoroidy 3. stupně a po vyšetření doporučena za 1.operace, velmi bolestivé a výsledek nejasný a za 2.Longova metoda, viz.výše.Zvolil jsem za 1. Cena zákroku Longovou metodou v nemocnici MOTOL je 10.000,-Kč formou jakéhosi sponzorského daru.Údajně žádná pojišťovna tento zákrok nehradí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. ledna 2006, 23:15:31

SATRAN2 poděkování

Oprava příspěvku, zvolil jsem za 2.Už jenom proto, že nemám čas ležet doma v pelechu.Pan doktor mně to všechno vysvětlil a už se těším jak budu bez obtíží.Po zákroku který má být uskutečněn po 3.únoru se podělím se zážitkama.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. ledna 2006, 23:20:54

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martina (Inkontinence žen pohledem gynekologa) 20. listopadu 2019, 10:51:33

Dlouho mne tento problém trápil, pak mi kamarádka doporučila inkontinenční pomůcku, která… Diskutovat

• Brigita (Kvalitní kontaktní čočky) 20. listopadu 2019, 11:04:29

Několik měsíců jsem si kupovala taky čočky přes internet. Seděly mi, ale pořád mi… Diskutovat

• Daniela (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 20. listopadu 2019, 11:45:10

Gratuluji všem, kterým EMG nedělá problémy. Nechápu, jak si tito lidé mohou dovolit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.