Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

afty v ustech

gencialka je uplne vynikajici mam dva syny a oba to mneli hned po narozeni . staci tak 4 az 5 krat denne vymazat pusinu a za 4 az 5 dni se zcela strati. hodne uspechu

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

petra

ahojky mě na afty pomohl ok gel je to směs bylinek a je nejenom na afty, máme ho jako domácí lékárničku fakt úplně na všechno, rýmu, záněty úší, kašel, štípance, ekzémy, bolesti zubů, opary...

Simona
1x

Taky nám pomáhala genciána, ta fialová vodička, proti aftům, doktorka ale poradila, že pokud se jich chceme doopravdy zbavit, je potřeba posílit imunitní systém, prostě zvýšit imunitu, v lékárně mi poradili Hlívu 800mg, která je prý výborná, protože je nejsilnější na trhu a obsahuje přímo pomletou sušenou tkáň hlívy, bereme ji už delší dobu a afty, opary i koutky jsou prostě pryč, zabralo to

Mirka

mám odzkoušený Cannadent sérum, který je na tohle úplná jednička.. stačí trochu a pomůže fakt rychle..

HELENA

v NECELÝCH 30 LETECH JSEM MĚLA TAK OBROVSKÝ VÝSKYT AFTŮ, NEUSTÁLE 2-3 NAJEDNOU. mŮJ ZUBNÍ LÉKAŘ MI PO PORADĚ S PROFESOREM NA KLINICE PODAL SERII 25 INJEKCÍ VITAMINU b12 A PROKAINU. 10 NA JAŘE, 10 NA PODZIM A NÁSLEDUJÍCÍ ROK ZBYLÝCH 5. bYLY TO OBSTŘIKY AFT. dNES JE MI PŘES 70 LET, AFT JSEM SE TOTÁLNĚ ZBAVILA A KDYŽ NÁHODOU SE NĚKTERÁ POTVORA CHCE UKÁZAT, OKAMŽITĚ JI POTÍRÁM hERBADENTEM A NAZÍTŘÍ JE POKOJ.

Tamarka

Mě taky spolehlivě zažene opary Cannadent sérum, oblíbila sem si hodně konopnou kosmetiku. Má to něco do sebe tato rostlinka. A ve spojení s jedlí sibiřskou, skvělá pomoc.

Katka

U nás trpí na afty celá rodina. Kupovali jsme drahá gely, vodičky a pastilky. Pak nám známý poradil Larypront. Necucat. Přiložit na aftu a nechat rozpustit. Vyzkoušeli jsme to všichni a musím říct, že to zabralo.

kamila

Na opary a afty se nám výborne osvedcil actimaris gel s roztokem, kterým se pusa vyplachuje. Kdyz se aft udela, tak za 3 dny už nevíte, ze tam byl.

Lenka Pelova

Pomáhá na afty i jelení lůj? Nebo nejka tycinka na rty?

Frantiska Martinu

Máte nějaký zaručený tip, jqk se zbavit aftů? Nebo přípravek?

Mona Richterova

Existuje nějaký zaručený recept nebo pripravek na afty v puse?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce