Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jizvy po akné

Pomoci v kožních-estetických problémech tohoto typu může KOLAGEN. Odebírám od firmy, která jej produkuje 80% čirý. Normálně se takovýto používá výhradně v plastické chirurgii, přičemž se vpichuje. Tento KOLAGEN naši pleti vlastní se NEVPICHUJE, ale jelikož je štěpený, dostane se také do 5 vrstvy pokožky, kde působí nejlépe"od základů". Ozvěte se, ráda Vám pomohu tento KOLAGEN sehnat, nedá se běžně koupit. R.Zahutová

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ilona

Nejsem už žádné děvče (20 let vdaná, 2 velcí synové), i přesto mi celý život jizvy po akné z estetického hlediska vadí. Několikrát jsem se pokusila domluvit s plast. lékařem na odstranění, ovšem po konzultaci a zjištění, jak jsou tyto metody drastické a upozornění, že mohou poškodit pigment, jsem vždy odešla s nepořízenou. Ráda bych se dozvěděla o vámi propagovaném kolagenu něco blíž. Jak se aplikuje, jaké má omezení, cena atd. Kontaktujte mne prosím.

Petra

Dobrý den paní Zahutová, mohla by jste mi prosím poslat více informací ohledně kolagenu? Měla bych o něj zájem. Je mi 24 let a mámna tvářích od puberty jizvy po akné , nevím si rady. Můj email: [email protected]

kamila

Dobrý den,paní Zahutová-mohla bych poprosit o podrobnější informace ohledně kolagenu? napište prosím na mail [email protected] předem děkuji Kamila

Teri
1x

Prosím Vás já mám akné už hodně dlouho nemůžu se ho zavit používám kde co ale zatím bez výsledku mohl/a byste mi pomoct jak tomu předcházet aspoň trochu ale jenom domací lečba něčím co je doma děkuji a poslali byste mni odpověd na mail [email protected] děkuji ještě jednou Teri

danca
2x

dobrý den paní Zahutová, prosím ozvěte se mi na mail [email protected] mám vážný zájem o Vámi nabízený kolagen, děkuji za rychlou odpověd.

kateřina

Dobrý den paní Zahutová, četla jsem váš příspěvek a také bych vás ráda požádala o pomoc. [email protected] předem mockrát děkuji.

papaja

Dobrý den,mám jizvy v obličeji po úraze na kole již 12 let.Několikrát jsen byla na ošetření leaserem jizvy jsou stále vidět Budu moc ráda,když mi poradíte,Děkuji [email protected]

Lucie

Dobrý den paní Zahutová, měla bych vážný zájem o Vámi zmiňovaný kolagen.Od dětství jsem se léčila na leukemii a vše se mi špatně hojilo,tak mám na obličeji vpadlé jizvičky.Můj email je:[email protected]

Martin

Dobrý den p.Zahutová, mel bych též zájem o vámi zmiňovaný kolagen. můj mail je:[email protected] Předem dekuji

Tomas

Dobry den, mel bych zajem o Kolagen, prosim ozvete se na [email protected] Diky.

Monika

Dobrý den, měla bych také prosbu na p. Zahutovou.. Měla bych zájem o vámi zmiňovaný Kolagen.. Mohla by jste mi poslat nějaké informace na [email protected] Předem moc děkuji !!

Filip

Dobry den mam problem s jizvyckamy po akne co mam stim delat jestli byste my mohly pomoct dekuju muj imeil [email protected]

Pavla

Dobrý den. Měla bych velký zájem o zmiňovaný kolagen. Děkuji předem. Moje adresa: [email protected]

michala1

Zdravím.Před časem jsem měla podobný problém a nemohla jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení kož.problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na [email protected]

aneta

Dobrý den paní Zahutová, Chtěla bych poprosit jestli by jste mi neposlala cenu kolagenu na [email protected] , popř. do budoucna bych mela o nej zajem. Dekuji

Jana

Měla bych takový, možná hloupý, dotaz, přesto...kolagen se používá do "vyléčení",...nemusí se pak už používat stále, že ne? Předem děkuji za odpověď.

Mirka

Jani, jestli jsem správně pochopila, máš akné. Můj vnuk, měl velmi silné akné. Navštívil několik lékařů, byl i objednaný k hospitalizaci v brněnské nemocnici. Tam ho nakonec ani nepřijali s tím, že mu nemohou pomoci. Protože původ nemoci pochází zevitř těla, dali jsme na doporučení a užíval k detoxikaci a posílení vnitřních orgánů těla (nejdůležitější jsou játra a leviny) ALVEO a teď(asi6 měs.) produkty (nápoje, tobolky) s houbou Reishi. Měl akné po celé těle. Postuně se to zlepšovalo a nyní se mu téměř nedělají. Na těle vůbec. Chcete-li víc informací, napište na [email protected] nebo se podívej na http://prinasimezdravi.tym.cz

Tomáš

Dobrý den p. Zahutová, mšl bych zájem o kolagen , napiste mi prosím na [email protected] předem děkuji

Alice

Dobrý večer p.Zahutová,napsala by jste mi prosím cenu kolagenu měla bych o něj zájem,[email protected] předem moc děkuji s pozdravem Alice

Jajka

Dobrý den, p. Zahutová, ráda bych si také přes Vás poradila kolagen, můžete se mi ozvat na mail [email protected]. Děkuji

Helča

Dobrý den p.Zahutová,měla bych také zájem o kolagen,můžete mi prosím napsat na mail [email protected] něco bližšího o působení,účincích,ceně atd. Děkuji

Adriana

Dobrý den p.Zahutová,měla bych také zájem o kolagen,můžete mi prosím napsat na mail [email protected] něco bližšího o působení,účincích,ceně atd. Děkuji

Lucie

Dobrý den, měla bych o to táké zájem, můžete mi prosím napsat na email [email protected] jaká je cena přípravku, jak dlouho je třeba ho užívat atd. Předem děkuji

Dobrý den, Sainsburys úvěr ve Spojeném království.Jste unaveni z hledání úvěru, jste v jakékoli finanční potíže * potřebujete finanční prostředky pro zahájení vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit své účty či osobní půjčku? Máte nízké kreditní kartu, a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky dalších finančních ústavů? Potřebujete úvěr nebo financování z jakéhokoli důvodu, jako je * Úvěry vozidla * Úvěrů na nemovitosti * Obchodní úvěry * Ostatní úvěry * Úvěrovou linku * MasterCard * Stavební Laon Úrokové sazby: Minimum: 1.000 dolarů (jeden tisíc USD) Maximum: 30000000 dola (třicet milionů USD) Kontaktujte nás emailem [email protected]. Poznámka: úvěr je dávat si pozor na pouhá 3% úrokovou sazbou yearly.Kindly b informován, že úvěr bude vám dáno v jakékoli zemi, ve které bydlí v world.SAINSBURYSLOANFINANCE bude tu pro vás. Management. {} Smith Thomso

Jizvy po akné - krém Scar Esthetique

Na jizvy po akné skvěle funguje krém Scar Esthetique. Dočetla jsem se o něm na těchto stránkách o jizvách http://www.zbavsejizvy.cz/jak-vek-ovlivnuje-hojeni-jizev.html a koupit se dá jak v lékárně tak na internetu - nepotřebuješ žádný předpis od doktora.

Raymond Johnson

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Pan Roland Rex

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

pan elijah

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Sabina Malkova

Mám takový problém, že trpím opravdu závažným akné…mám možnost jít na nějakou "operaci", ale nemám na ni tolik peněz, půjčili by jste si na to?

Kateřina Panková

Ahoj podle mě půjčka pro zdraví je normální :) Popravdě moje kamarádka si brala kdysi dávno půjčku od ferratum a bylo to na dovolenou, odsoudila jsem ji za to, kdyby si brala půjčku kvůli zdraví, tak to ještě pochopím :) Zdraví máš přeci v životě jen jedno :) Takže bych možná neváhala a vzala si ji :) A pokud je to akné opravdu závažné, tak to musí být i nepříjemné :)

Sabina Malkova

Děkuji za tvou radu, mi taky známí říkají, at jdu, ale ona je to poměrně drahá sranda. Jako vím, že to dokážu splatit, ale nemám najednou tolik peněz.

Marcela

Ahoj holky, zkousela jste nektera neco z bio kosmetiky na vyhlazeni a uplne odstraneni jizev po akne ?.:( trapi me to a nemam nato, abych si zasla na chemicky peeling ci na laser, navic z toho mam i docela ztrach.:( :D

Milča

Čao...take mam problemy s pleti a peeling je pro me draha zalezistost, zvolila jsem z bio kosmetiky produkty z konopi a jsem moc spokojena.=) Zacinam pozorovat jak se mi jizvy ztraceji, a ztraci se i zarudnutí.=)

Nika

Ahoj Milčo, a mas tu kosmetiku primo z lekarny a nebo domaci? A co presne pouzivas? Mast, krem...?

Nikola

Holky, a pouzivate na plet, primo jizvy po akne, kosmetiku z konopi? Slysela jsem zatim same kladne ohlasy.:)

Karin

Me produkty z konopi dokazali vylecit pigmentove skvrny co se mi objevovali po vyleceni nepeknych pupinku na pleti.:( S hlubokymi jizvami nemam moc zkusenost.

Patricie

Zdravím, chtěla bych se zeptatnejaky produkt na bazi pritodnich slozek, rekneme ze bio, na akne tvorici se na oblastech jako jsou zada, podpazi a hrudi? Zkousela jsem domaci konopnou vazelinu, ale je mastna a akne se jeste zhorsilo, jeka ozkousene kremi ci cistici prostredky? :)

Bětka

Ahoj taky jsem si na tento zákrok naštěsti jsem taky vic jak pulku měla takže to zas nebylo tak hrozne to doplatit :)

Janina

Zdravim, moje sestra ma docela hluboke jizvy po akne, akne se ji uz ztratilo ale ty jizvy stale ne. Mate tu prosim nekdo zkusenosti s lecbou pomoci chemickeho peelingu, neco jsem na netu o tom jiz cetla, ale predci jen neznam nikoho kdo by na tomto zakroku primo byl.

Karolína

A zkousela treba neco na bazi konopnych masticek? Me to drive na mista s jen pupinky pomahalo.:)

Linduška

Konopne kremy jsou dobre jako nocni krem, po vycisteni nenasu a je to, mizi mi jizvicky a pigm.skvrny po nich.:)

Olivia

Doma mam krem s vytazky z konopného oleje a rostliny a muzu rici ze kupodivu oproti jinym neni vubec hutny ma v sobe jen 15% tuku!:)

Nina

Na cisteni pleti a peci vecir o ni pouzivam vyhradne uz jen konopne produkty a jsem vice nez spokojena. :) Plet se mi po kratkem case zlepsila.:)

Kristýna Čermáková

Neexistuje jiná forma, než je kolagen, která by mi pomohla redukovat jizvy vzniklé po akné. Děkuji moc

Dagmar

Dobry den, mela bych zajem o informace o vami zminovanem kolagenu. Moc dekuji [email protected]

pleť

Kolidní střibro doporučuji :)

pleť

Koloidní střibro mi hodně pomohlo :)

Lída Malá

dobry je nato chemicky peeling

Frantiska

Chemický peeling? Jak to funguje?

Vlastica

Dobrý den, myslím, že na to by mohl dobře fungovat Boil

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce