Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_&utm_&utm__campaign=potraviny-pro-zdravi
23w11_Zdrave_potraviny_Ordinace_180x120_CZ.jpg
Zařaďte do jídelníčku zdravé potraviny. Celou nabídku najdete na Lékárna.cz.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Respirační infekce – "choroby z nachlazení" ?

Při vzniku viróz horních cest dýchacích není chlad hlavní příčinou. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Danica
1x

Já se snažím každý podzim pravidelně jíst wobenzym, prvně mi ho koupila mamka k Vánocům a ted už si ho kupuju sama a nemoci na mě moc nechodí ;)

hana
1x

Já vyzkoušela curenzym a zabírá, i na mého 5letého syna. (i když cena je poměrně vysoká.)

kája

Co je fakt, je zbytečné užívání antibiotik, neřeší to nic, jedině oslabuje imunitu. Já mám kladnou zkušenost taky s curenzymem, osobně mě překvapili v nemocnici, když ho doporučili jako preventivní imunokúru pro mou malou dceru - 6 let.

jonášková
1x

Manžel je na dýchací cesty, odmalička s tím bojuje, a má astma... Naštěstí si to celkem hlídá, ale i tak je to pro něj handicap. Curenzym mu doporučili, protože dělá v kolektivu, a je často ve styku s nemocnými. Nestěžuje si a drží ho na nohou.

zázvor

nachlazení je peklo, někdy nekonečné, mně vyhovuje zázvorový čaj, med a sluníčko. Ten curenzym není marný, moje maminka ho užívá, ale spíš na odolnost a regeneraci po operaci.

hanička
1x

na chřipky, curenzym teda zkusím, hledala jsme už dlouho preparát čistě přírodní

Vostárek
2x

Jsem ročník 1937. Někdy kolem 9.9. jsem u moře nakoupil zánět nosohltanu. Podezřívám infikování od spolucestujícího mladíka, kterého několik dní držela jeho matka v posteli a jako náš spolustolovník chraptěl po téměř celou dobu pobytu. Asi zbývající 4 dny pobytu jsem to kurýroval omezením pobytu na pláži, válením u bazénu u hotelu a vyhříváním na slunci. Už po cestě autobusem ze Španělska se mi zánět rozšířil do krku a průdušek. Po příjezdu domů jsem zalehl a týden léčil klasicky (PARALEN PLUS, ACC long, čaj, med, citron), když se to nelepšilo, šel jsem k obvodní praktické lékařce, která mi předepsala DUOMOX 1000 (bezva na kapavku). Po jeho vybrání v neděli 26.9. jsem se cítil dobře, ale i když jsem byl stále doma, v průběhu svátků jsem do toho spadl znovu. Po celou dobu jsem nenaměřil vyšší teplotu než rovných 37 st.C. Včera mi paní doktorka předepsala další antibiotikum AZITROMYCIN 500 (tentokrát výborné na chlamydie, asi jsem pěkný prasák) a když mi ani ten nezabere, tak mě slíbila poslat na roentgen. Na dotaz, zda se jedná o infekci bakteriální či virovou, zda by po neúspěšné léčbě antibiotiky nebylo vhodné nasadit antivirotika (TAMIFLU), jsem nedostal odpověď. Přemýšlím o tom, kde bych získal informace o tom, jak praktický lékař při stanovení diagnosy diferencuje mezi bakteriální a virovou nákazou a jak bych se v tom měl orientovat já.

Dobrý den, tak jak pak to dopadlo?

Gilbert34ROSALYN

People deserve very good life and personal loans or just bank loan would make it better. Because freedom is grounded on money.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Anketní otázka

Měli jste někdy svrab?

26%
74%
Zatím hlasovalo 291 lidí

Mohlo by vás zajímat

Alergie na vánoční stromeček

Trápí vás každý rok s příchodem Vánoc kýchání, rýma či kašel? Je načase začít přemýšlet o vánočním stromku jako o možné příčině vašich potíží.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce