Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Lázně

jsem po operaci TE kyčelního kloubu a lékař mi navrhl komplexní lázeňskou léčbu.Pokud máte někdo zkušenosti s lázněmi pro léčbu pohybového ústrojí a nějaké zkušenosti s pobytem v lázních,prosím poraďte mi,které lázně jsou kvalitní. Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jarmila Svobodová

Jsem po operaci TE kycelniho kloubu ,lekar mi doporucil kompletni lazenskou lecbu.Prosim poradte mi,ktere lazne jsou nejlepsi.Dekuji

Eva
1x

Před rokem jsem absolvovala měsíční lázeňský pobyt v Lázních Karviná Darkov. A mohu vřele doporučit. Velmi oblíbené jsou taky lázně v Třeboni pro pohybový aparát.

Lucie Nová

Komplexní lázeňskou léčbu nabízí také lázně v Karlových Varech, konkrétně hotel Smetana v Karlových Varech. S tímto hotelem mám příjemné zkušenosti. Příjemný personál, klidná lokalita, příjemné ceny. Pobyt jsem kupovala přes server www.laznepobyty.cz. Snad pomůže.

aja

Já jezdím pravidelně do Jáchymova a mohu ho vřele doporučit.Záleží ovšem také jakou máte pojištovnu.Zažila jsem tam spoustu pacientů co přijeli o dvou francouzkých holích a domů jeli bez nich/už se o ně nemuseli opírat/.Přeji hodně zdravíčka

kveta
1x

nejkrásnější lázně jsou Luhačovice.Léčí se tam i pohybový aparát.Nádherná příroda,prostředí,lidičky .Luhačovice nemají chybu a skvěle člověka nakopnou.

Dobroslava
1x

Dobré a kvalitní léčení je v Klimkovicích u Ostravy.

cajina
1x

Zdravím Vás, Doporučuji nukoliv lázně, ale rehabilitační středisko Čeladná. Je zde výborná terapeutická péče, a výborné výsledky. Také jsou dobré lázně Karviná. Mnoho zdaru. Cajina

ZuzanaB

Byla jsem v lázních Karlovy Vary, které nabízí i komplexní lázeňskou léčbu- služby byly skvělé, personál vstřícný. Město je to krásné se spousty zajímavých míst(www.karlovyvary.cz). Skvěle jsem si tam odpočinula. Zuzana

KláraS
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Sima

Nechystáte se někdo v létě nebo na podzim 2014 do Františkových lázní? Měla bych slevový kupón na Kč 1000,- , který můžete použít na slevu ubytování nebo si za to přikoupit i proceduru. Měla jsem ten kupón pro kamarádku, ale ji nakonec lázně nedali, tak ho nabízím dál. Jinak FL jsou výborný, hodně mi pomohly. Byla jsem tam už 3x po slepáku a pak gyn. operaci. Podle nové vyhlášky se tam může jet i na další diagnózy. V případě zájmu mi napište na [email protected], já vám kupón pošlu poštou nebo je možné předání v Praze.

Milena

Dobrý den, je poukaz ještě volný a platný? Děkuji

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce