Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

jazyk

Prosím o radu mám neustále bílí povlak na jazyku a kyselou chut v ústech není to stále stejné někdy je to víc někdy méně ale velmi mě to trápí.Před pár lety jsem užívala velmi často za sebou antibiotika na angíny od té doby to pozoruji, v poslední době užívám antidepresiva a jsem ve stresu mužete mi zdělit váš názor děkuji

Inzerce
Odpovědi
zdenek
1x

mas candidozu to způsobuje i ty deprese candida.cz, nech si predepsat mycomax

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Trápí vás zápach z úst bez zjevné příčiny?

50%
50%
Zatím hlasovalo 52 lidí

Mohlo by vás zajímat

Co dělat, kdy se na dovolené rozbijí brýle

Na dovolené se mi rozbily se mi náhradní brýle, měl jsem je v batohu a syn na ně omylem sednul. Má cenu si pořizovat nové, když už jedny mám a tyto náhradní jsem v podstatě nenosil?

Pravda o (ne)obyčejné vodě

Sdělovací prostředky stejně jako sociální platformy nabízí v současné době tolik informací, že je často obtížné vyznat se v nich a vybrat z nich ty korektní. Vedle fundovaných, pro laika srozumitelných článků a doporučení odborníků vzniká přehršel rad nebo návodů, které se mohou výrazně lišit od doporučených postupů založených na vědeckém poznání. Tak vznikají i mýty, kvůli kterým lidé nevědí, čemu věřit. To se týká také pitného režimu a tekutin vhodných k pití – mezi spotřebiteli koluje spousta mýtů o minerálkách a balených vodách.

Desatero správné lékárničky

Shánění léků v cizině je noční můrou nejednoho cestovatele. Základem každé cesty ať už do zahraničí nebo za krásami české krajiny je proto dobře nachystaná lékárnička. Podle MUDr. Jiřího Bartoše ze Sdružení praktických lékařů byste měli lékárničku kontrolovat před každou větší cestou, minimálně však jednou do roka. Připravte si léky včas, a předejděte tak zbytečným komplikacím.

Migrénu lidé tají, v práci ji neberou vážně

„A jéje, další s migrénou,“ „Je to jen bolest hlavy, tak snad bys s tím nechtěla být doma?“ Tyto a další reakce zaměstnavatelů a nadřízených jsou denním chlebem statisíců lidí, kteří trpí migrénou.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.