Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Chalmidie

Dobrý večer,já žádné problémy nemám,ale manžel má občas potíže s močením pálí ho to a někdy se mu objeví i krev v moči,lékářka to vždy léčila antibiotiky,že má zánět močových cest.Až tet prošel vyšetřením a musela jsem i já,brali nám krev a výtěr z močové trubice.Výsledek byl že máme chlamidie a že se musíme léčit oba a léčba trvá 6 týdnů.Chci se zeptat jak jsme to mohli dostat,když ani jeden žádného jiného partnera nemáme.děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Uvažujete o změně zdravotní pojišťovny?

15%
85%
Zatím hlasovalo 52 lidí

Mohlo by vás zajímat

Pochybnosti o svém zdraví utnete domácím testem

Znáte to určitě sami: podezření, že jste určitě chytli nějakou nákazu nebo se projevuje nemoc, vám kazí spaní a potíte se hrůzou, že… Taková podezření ale můžete rychle z hlavy vyhnat, jednoduché domácí testy z lékárny vám během několika málo minut prozradí, jak na tom jste. Jen je třeba mít na paměti, že domácí test napoví, ale poslední slovo vždycky patří lékaři.

Trápí vás žilní onemocnění aneb jak si užít si dovolenou hned od prvního dne

Cesta autem, autobusem nebo letadlem je nutnou součástí procesu dostat se na vysněné místo, kde si odpočineme, nebo si naopak dáme pořádně do těla. Jak se připravit na cestu, aby se z ní naše tělo vzpamatovalo co nejdříve? Co dělat, abychom nemuseli strávit odpočinkem po cestě první dny dovolené? A jak se můžeme na cestu připravit již doma?

Průměrný věk maminek se zvyšuje. Kdy je ideální čas mít dítě?

Celosvětově se zvyšuje věk budoucích maminek a Česká republika v tomto trendu není výjimkou. Gynekologové, porodníci i porodní asistentky tak musí reagovat na nové výzvy a situace, které s sebou tento věkový posun přináší. Jaký je ideální věk pro mateřství a na co by se měly budoucí maminky, které se rozhodly mít dítě ve starším věku, zaměřit? Existují i výhody spojené s pozdním mateřstvím?

Desatero správné lékárničky

Shánění léků v cizině je noční můrou nejednoho cestovatele. Základem každé cesty ať už do zahraničí nebo za krásami české krajiny je proto dobře nachystaná lékárnička. Podle MUDr. Jiřího Bartoše ze Sdružení praktických lékařů byste měli lékárničku kontrolovat před každou větší cestou, minimálně však jednou do roka. Připravte si léky včas, a předejděte tak zbytečným komplikacím.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.