Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Aurorix

S Aurorixem mám dobré zkušenosti co se týká aktivity. Při jeho užívání je člověk nabitý energií byla jsem schopna vyběhnout shody po třech do patra, má i tu výhodu, že nesnižuje libido/chuť na sex/, ale co se mně stalo aktivoval mi ošklivé vzpomínky, kvůli kterým jsem se vlastně do deprese dostala, týkalo se to nevěry mého partnera. Bylo to jako zlé sny, vše se mi to vracelo scéna po scéně. Takže jsem ho musela vysadit. Měla jsem to štěstí, že mé deprese nebyly tak silné a docela dobře mi zabírá přírodní preparát L-Tryptofan. Vřele doporučuji.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Dedi
3x

Prosím, má někdo zkušenost ss současným užíváním Aurorixu a Rivotrilu ? Děkuji

Franta
1x

Není problém , jeden čas jsem tuhle kombinaci bral taky! Jenom bacha na ten Rivotril - silně návykový !!!

Lenka

Dobrý den,po roce téměř nechuti na sex jsem se vydala k sexuologovi,předepsal mi Aurorix, což mě celkem šokovalo,jsou to AD, podotýkám, že jsem psychicky absolutně v pohodě..není zbytečné do debe AD sypat??

Marika

Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost s AD Aurorix na depresi? Zatím neužívám, ale našla jsem ho jako jednu z možností léčby. Deprese se u mě projevuje fyz. vyčerpáním. neschopností dělat běžné věci a mít radost. Jen bych spala, abych ten stav nějak přežila, ale nejde to, spíš polehávám od ničeho k ničemu.Nejhorší jsou rána, nechci se ani probudit. Marika

Katka
2x

Ja mam neco podpobneho jiz delsi dobu. Nejaka kombinace symdromu vyhoreni a atypicke deprese, drive jen dysthimie. Vyzkouseli na mne smad pres 8 riznych leku i kombinaci, protoze na tento stav AD tak dobre nezabiraji. Z mnohych mi bylo i velmi zle, ci se mi stav zhorsil, ale vydrzela jsem to s nadeji ze to do mesice ci dvou polevi. Z toho co mi zabralo byl Wellbutrin 150, ten me tak trosku nakopl, tot vse, ale pomohlo mi to v praci, mela jsem pak takove vlny vykonnost nevykonnost, ale i za to jsě byla vdecna. Po nekolika dlouhych letech uzivani se mi ale zvysila nervozita, napeti a uz mi to nepomahalo a neumela jsem vypnout, zvyseni davky nepomohlo. Ale pomahal mi nejdele. Pak mi trosku s mensi nervozitou, vic klidove zabral Amisulprid Mylan (50-150) v kombinaci s Lamotriginem, akorat z toho druheho jsem se po dvou tydnech vsude osypala tak ho skrz alergii dal nemohu uzivat. Zel ale bez te kominace to uz nebylo moc ucinne a hodne jsem rychle pribirala na vaze. Posledni objev je prave Aurox beru 450mg az 600mg a mozna neni nejak vyrazne efektivni, ale aspon trochu ma postavi na nohy k aspon zaklademu zivotu a nemam z neho ziadne neziadice ucinky, jakobych nic nebrala. Pak uz to chce asi sebeduveru (portal vydal dobrou knizku o pocitech vlastni hodnoty i jako e-knihu), dobre vztahy, ktere vas nevysavaji a i vam neco davaji, pravidelnou relaxaci (mam v mobilu aplikace s hypnozami), lehke cviceni jako jogu, pilates, plavani, prochazky v prirode a doprat si trochu delsi klid a sebelasku sama od sebe. A tak ruzne dle vlastnich potreb, dobry je i psycholog, kdyz je dobry :), vira, motlitba, meditace s Bibli, atp.

Michal
1x

Caute, me zabera Aurorix skvele, nemam deprese a ani jsem nemal, jenom proste (popisu dal co mi je vlastne/ ... zacatky jsou spojene s vertigo, ale pomerne rychle odezni ... stejne tak po vysazeni leku, proste toceni hlavy, dokonce bych rekl, ze je to celkem vtipny :-D Jsem sportovec, beham denne, jim raw a prevazne vegan, ale stejne mi nekdy hrabe, hlavne podzim a zima, proste svetlo ... takze vzdy nasadim Aurorix a na jaro zas vysadim, zkusil jsem Zoloft, Triticco atd ... prijde podzim a jsem uplne v p... chut do vseho se vytrati, ne, ze bych mel spatne myslenky, jenom 0% energie, chuti do zivota atd ... ovsem, ze medituji, solarko, plnospektralni zarivky v byte ... zeru asi tonu doplnku, rostlin a obycejne mam energie za 10 lidi, ale prijde podzim a ... a zabera mi Aurorix, akorat se clovek porad smeje a je nadseny i z naprostych blbosti, ale je to mile :-D

Věra

Michale, kolik bereš Aurorixu prosím? To ti tak brzy zabere? Mně ho brzy doktor nasadí, zatím beru Remood, 5 měsíců a musím být týden bez ničeho, bojím se, aby mi zase nebylo blbě, než to zabere.

Michal

Tradične začnu 300mg pak 450 a nejvíc 600 a kolísám mezi 450 až 600 mg. Samozřejmě když jdu na drink, tak si dám raději 300 a lepší nepit vůbec, ale lidi to těžce nesou, když je někdo mezi nimi abstinent a já se nechci společensky separovat. Jinak taky jsem měl nedávno bolesti, tak jsem si dal tramal a tahle kombinace je taková, že se mi chce celý den zvracet, takže fakt je, že ten aurorix zvyšuje účinky všeho, trochu mě to sere, zkoušel jsem i třesalku, ale nevím jestli je to dost účinný...

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce