Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Hubnutí

Dobrý den,potřebovala bych zhubnout,jenže můj problém je,že nemám čas si někde koupit zdravé jídlo,tak sáhnu po kfc nebo sladkém pečivu. K tomu mám sedavé zaměstnání,kde mě to přímo "nutí" pořád jíst.. I když se najím vklidu všechno za chvíli mám pocit,že mám zase hlad. Potřebovala bych hlavně ubrat v oblasti zadku,stehen a lýtek. A nedaří se..

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi

S hubnutím jsem bojovala několik let. Problém je čas a způsob života. Přesto jsem dostala typ jak na to. Chce to vyčistit organismus, doplnit komplexní výživou, kvalitní spalovač tuků a také pohyb. Tyto přípravky jsem získala od české firmy a k tomu i popis přípravků a rady. Pokud máte zájem, napište mi, materiály a zkušenosti můžu předat dál.

Dobrý den mám furt hlad moc nejím nevím jak na to můžete mi pomoci napiš tě mi na email [email protected] fekuji

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Jestli chcete poradit tak mi napište na maila.Budu se těšit.

Jarek

stačí dodržovat jídelák co vám osoba z oboru sestaví a přidat pohyb a kila půjdou dolů

Romča

výživového plánu jsem se držela i já a funguje to, stačí ještě mít nějaký pohyb a na váze je to hned znát

Dana
1x

Já jsem byla věčně marný bojovník s hubnutím taky. Jenže je to fakt všechno hlavně v hlavě. Čím víc si něco zakazujete tím větší na to máte chuť když se k tomu dorvete s prominutím to sežerete a smůla. Já jsem se na hladovění vykašlala. Nepomohl mi ani žádný přípravek extra teda a to jich bylo mraky. Jelikož nejsem sportovní typ a na cvičení nemám moc času, začala jsem chodit všude pěšky. Do práce, na nákup, na návštěvy se psem a tak podobně. Člověk by měl ujít cca 10 000 kroku, aby měl cca vyrovnan prijem a vydej. Poridila jsem si do mobilu aplikaci, ktera mi meri kroky je to super kazdy den se hlidat, jestli mate uslapano, co je treba a kdyz ne vymyslet jakou trasu zvolit cestou z prace, aby to bylo o tisic vic :D Pro lepsi spalovani jsem zacla zkouset pouzivat TRF od miss cosmetic a musím říct, že se sice fakt víc potím, nacož upozorňují, ale váha jde opravdu lépe dolů. A za každé kg dole si dám vždy malou sladkou odměnu, kterou samozřejmě musím vychodit na dooost dlouhé procházce.

Sabina Malkova

Ahoj chci se zeptat jestli mate nekdo nejake zkusenosti i s doplnky stravy na pomoc s hubnutim? budu vdecna za vase nazory. taky uz jsem zkusila snad vsechno. trochu sportuji a omezila jsem svuj jidelnicek, ale chtela bych zkusit jeste neco vic. diky

Sabina Malkova

ahoj, ja jsem teda zatim zkusila jen LINIE Exclusive z nutrashop a zatim opravdu dobry, ale beru to jen krátce. S dalsimi vyrobky zkusenosti nemam, ted mesic beru tohle a pak uvidim. Ty ses uz po necem divala?

Zu

Ja s timto taky bojovala po porodu. Zmenila jsem jidelnicek, zacala chodit na kruhovy trenink, ale porad to nejak nebylo ono. Zkusila jsem kde co a celkem mi ted pomaha caj TRF, docela mi chutna a zlepsuji si i pitny rezim, s kterym dost zapasim:( Piju ho asi mesic, tak uvidime, zda to pomuze a tech 5kg pujde konecne dolu...

Aneta Blažková

Ahoj holky já jsem nikdy na žádné doplňky stavy nevsázela ale zkoušela jsem i plno diet a nikdy mi žádná nepomohla naopak jsem po hladovění zase nabrala zpátky kolikrát víc, než jsem původně zhubla. Přestala jsem blbnout a začla se víc hýbat a jíst všechno ale s rozumem. Když si čokošku nezakazuju nemám nutkavou potřebu sežrat ji na počkání. Kromě toho piju TRF čaj od miss cosmetic trochu se víc potím, ale to tak prý je podporuje totiž spalování myslím, že mi fakt dobře nastartoval metabolismus, ale zákaldem je aby byl PŘÍJEM

Ahoj holky, to znám. Také mi to někdy nedá a přejídám se sladkostmi. Ale moje kamarádka teď vsadila na jídelníček sestavený na míru. Co si o tom myslíte? Já jsem zvědavá jestli to z dlouhodobého hlediska bude mít nějaký účinek. Chodíte někam, nebo přemýšleli jste o téhle možnosti? Vánoce se blíží.. potřebuji shodit nějaké to kilo. Jelikož se v dubnu chystáme s přítelem na welness pobyt, a při představě, že se někde budu ukazovat v plavkách je mi.. do smutno :D :/

Karel

Ahoj, pokud si nejseš jistá tím, co jíst, aby to bylo správně, tak rozhodně doporučuji zajít za někým, kdo tomu rozumí. Ale chtít jen a jen jídelníček je špatně. Stejně tak špatně je, když ti hned na první schůzce začnou nutit doplňky stravy. To je nesmysl. Správný poradce ti musí poradit komplexně a vysvětlit ti co, jak a kdy jíst, aby to mělo kýžený efekt. Kdyby byl zájem, tak napiš a můžu doporučit.

Daniela Prokopová

Ahoj, hele já mám úplně ten samej problém. 8 hod v kanclu, přijdu domů padnu na gauč takže zase žádnej pohyb a furt jím. Jenže se ted ke mně dostal takový žvýkačky s Garciniou cambogiou co ti jako navodí pocit sytosti abych aspoň tolik nejedla a já jsem spokojená. Hlavně už aspoň nežeru salámy a McDonalda si dopřeju aspoň jen jednou týdně (to už je závislost, lepší už to nebude :D), ale aspoň už nesním takovou porci :D Takže jsem aspoň omezila to přežírání, jinak s pohybem jsem an tom furt stejně, na to jsem moc líná :D

DEBORA

Užívala jsem dohodobě léky- kortikoidy. Kila letěla nahoru ani nevím jak. Doktor mi stále nadával shodit. Tak jsem se naštvala- vynechala jsem absolutně CUKRY- , Ne jak radí jíst 5x denně. Ráno jsem se najedla lehce- pakjsem se dala z Lidlu na ty kukuřičné lupínky med a jablko- a hodně pila. Jedla pouze do 16.00 večer bílý jogurt a HODNĚ PÍT. nEJDŘÍV SE NEDĚLO nic A PAK NAJEDNOU KILA DOSLOVA LETĚLA DOLŮ SKORO SAMA. ZA 1/2 ROKU 20 KG A PAK JEŠTĚ 10. tO UŽ MI STAČILO A TAK LEHCE JÍM všechno - jen maličké porce. No vlastně víc ani nesním žaludek se stahl a sním tak např. v neděli omáčku a 1 knedlík a mám dost, jako bych snědla 6 a 2masa.Uzeninu nejím, ovoce ano dopoledne- odpoledne zeleninu. Není to žádná věda jen je to o KÁZNI - KDO TO CHCE P R O sebe tak to dodrží a výsledkem jsem nadšená. Pochvaly a uznání moc těší.

DEBORA

DOPLNUJI- kila se drží už 2 roky!!!!!!!!!!!!

Kominík

Vynechala bych určitě bílé pěčivo, hodně pít min. 2 litry (čistá voda) 70% hubnutí je jenom o stravě. Já právě narazila zhruba před měsícem na vitapixlu a dost mi to pomohlo mám dole, tak 4,5 kila a nenabrala jsem je zpět. Moc velká spokojenost.

Valentyna Sebelova

Dobrý den, nedaří se mě zhubnout,neustále mě jde váha nahoru, začala jsem brát antikoncepci,ale vysadit ji jen tak nemůžu.Ake všemu se mě objevila opravdu velka celulitida,mažu se,ale take nemam jasnéo,cim bych mela. Poradíte?

Zuzana

Já teda at dělám co dělám tak určité partie asi nikdy neshodím.. Co říkáte na liposukci? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/2081-telo

Konyta

Lidi nelázněte s dietama a liposukcema. Nepřejídejte se, necpěte se tolik cukrem a bude to vpoho ,) Je spousta potravin bez přidaného cukru, třeba džemy Relax z ovoce, ty si kupuju na palačinky které dělám bez cukru a ze špaldové mouky, a jsou naprosto vynikající s tím džemem!:)

Denisa

Dobrý den, můžete mne doporučit nějaké doplnky stravy na hubnutí a celkově po těhu, užívala jsem i kapičky v tehotenstvi

Pavlína

já se řídila čistě stravou a pohybem a hubla jsem i bez doplňků, takže i toto má něco do sebe

Mozola

Já jsem kdysi bral Sibutramin blue, nevěděli byste mi poradit kde ho pomoct najít? Mam s nim dobře skusenosti, pomohl mi dostat se na mou původní váhu bez yoyo efektu a jsem více než spokojen.

Markéta

Já naprosto souhlasím s horním komentářem od Hanky, detoxikace, očistění a odvodnění organismu je podle mne základ. Pokud člověk do toho chce jít naplno je fajn zajít si k Dr a nechat si udělat rozbor organismu. Dokud jsem nevěděla kolik tuků a vody mám v těle nemohla sem s kili ani za nic pohnout. Na operace se vyprdněte ;)

Veronika

Chci hrozne zhubnout, poradte co mam udelat?

Kamilka13

Zdravim, ja mam uz několik let problem shodit nějake to kilco..Jakoby se t s věkem zastavi a uz to nepusti ani tuk,Clověk se citi hnusně..Tlustě,nafoukle,otekle:( Pořidila jsem si pred 2tydny H2Out a musim se přiznat,že me to mile prekvapilo.Pozoruji na sobe hlavne to,že nemam tolik obtahle kalhoty v litkach.Takže to fakt hezky pomohlo na odvodněni:)

lussyB

Co vyzkoušet nějaký koktejl na hubnutí? Já s tím mám super zkušenosti.

Ondřej

Přítelkyně pije proteinový koktejl při cvičení a moc si to chválí.

Naďka

Tak jako jasně, ale proteinák není samospásný. Je potřeba ho zařadit do kompletní stravy.

Lenka

syrovátkový protein je super, třeba po cvičení krásně doplní bílkoviny a svalům uděláš dobře. Ale po něm samozřejmě nezhubneš. Spíš dopomůžes tomu aby si nehubla i ze svalů :)

Naďka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s proteinovými dietami? A pokud ano, tak s jakou? Jaká se vám osvědčila?

Lenka
1x

Já je zkoušela. Nevydržela jsem to. Za mě se osvědčilo pravidlo 16/8. Sice je to ze začátku náročné, ale nemusíš se v jídle tak omezovat, jako při proteinových dietách. Za prvních pár kilo dole taky vděčím H2out. Skvěle mě to odvodnilo!

Verča

No, jiste… taky navíc záleží na tom, jak často cvičíš a co zařazješ za cviky :)

Hanny

Hele, já bych doma docela ocenila kardio. S vlastní vahou se cvičí suprově, ale jak na kardio… Jak to doma řešíte vy?

Adriana

Ahoj, tak jsem si upravila jídelníček, jím menší porce několikrát denně, snažím se i pravidelně cvičit. Kilo jsem už shodila ale připadám si pořád strašně unavená a ani psychicky se necítím nejlíp protože ty malý porce mi prostě nestačí. Mám pořád hlad.. Máte tušení kde může být chyba případně co pomohlo při hubnutí vám? A prosím žádné tipy na poradce přes výživu, do toho nejdu

Tamara

Adriano nejspíš bude chyba v sestavě vašeho jídelníčku. Třeba málo bílkovin? V každém případě mě s únavou i psychikou hodně pomohla Bikram yoga. I nějaké to kilo jsem při ní shodila.

Adriana

O Bikram yoze jsem slyšela. Jak často na ni chodíte a po jaké době jste shodila nějaké to kilo?

Tamara

Tak to teď úplně přesně nevím po jaké době ale řekla bych cca měsíc. Chodím 4 krát týdně. Jenom teda doporučuju pořídit vhodné oblečení, vždycky se dost zapotím:D

Adriana

To vám věřím, četla sem že se cvičí v sále kde je 42°C to musí být pěkný teplíčko. Ale zkusila bych to. Co si nosíte na ta cvičení všechno ssebou?

Tamara

Nosím pití, dva ručníky, podložku a přezůvky. Na sebe sportovní pohodlnou podprsenku, tílko a kraťásky. Vše mám z dragonflybrand a sem nejvíc spokojená

Olinka

Ty sportovní podprsenky dragonfly jsou super! Já mám velký prsa a málo která podprsenka mi je drží. Odtud jsem moc spokojená, drží krásně

Žaneta

Olinko jak to píšete tak si říkám že bych taky zkusila nějakou podprsenku odtud. Jsou i pohodlný?

Olinka

Ahojky ano pro mě jsou ty podprsenky maximálně pohodlný, cítím se v nich fakt dobře:)

Gabriela

Hezký den, za mě vede kombinace kalorických tabulek a pohybu. Nepřekonatelný. :-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce