Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Tlak na hrudníku

Asi tři týdny mám tlak v oblasti hrudníku.Mám za sebou kompletní vyšetření , které jsem podstoupil v nemocnici,ale tlak je stále.Jsem trochu nesvuj,protože se k tomu přidalo pálení celé trávicí trubice a další tlak pod žebrama v oblasti žaludku nebo střev,to nedokážu přesněji popsat.Nemám žádné teploty,nezvracím,nemám prujem jenom pocit jako by ve mě něco hořelo.Prosím o nějakou odpověd,psichycky mě to ubíjí.Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
milos
8x

no skusil bych test na chlamidie pneumonia mam podobne problemy asi 2 roky bych si typnul ze tam budou

Luděk
1x

Ahoj, mám úplně stejný problém a zatím bohužel taky nevím co s tím.. trvá to zatím teprve 4 dny..

Nika
6x

zdravim,mam 18let a posledni dobou mivam tetanicke krece bez priciny...prodelala sem v lednu mononukleozu aod te doby mam aktivni ebv v krvi a zrejme to bude z toho ale neda se to s jistotou urcit...byla jsem uz 3xhospitalizovana kvuli krecim protoze se mi nasledne zacne motat hlava aklesne mi tlak...stale mi brni ruce a od posledni hospitalizace mam neprijemny nahly tlak na hrudi a pocit nedostatku dechu...nevim cim to muze byt ma s tim nekdo zksuenost ? diky za odpoved...

CiCl
4x

Mám stejné příznaky - pálení hrudníku, průjmy, motání hlavy, brnění rukou. Moje lékařka usoudila že je to od nervů, když jsou veškerá vyšetření negativní a nasadila mi antidepresiva. Příznaky jsou utlumeny, ale nejsou pryč. Psychika do té doby byla ok, ale po antidepresivách se rozbouřila.

hančí
2x

ahoj, mám uplně to samé. a doktorka mi taky řekla, že je to od nervů a dala mi lexaurin, bohužel příznaky zůstaly, ale po těch práškách je mi to tak nějak fuk :))) je to divný, myslím, že to od nervů není........mám vyzkoušený, že třeba když si dám kafe, tak mi je najednou špatně...a taky po jídle.....

Ludmila
6x

Ahoj,před měsícem jsem měla uraz hlavy a od té doby mívám tetanické křeče,strašné tlaky na hrudi a špatně se mě dýchá dokto mě předepsal Lexaurin ale když mě tato křeč chytla na poslet tak jsem si tento prášek vzala a nepomohlo to takže musela přijet sanita.Prosím poradte mě co s tim!Děkuji

Hela

Já mám podobné problémy, poslali mě na gastroskopii, prý mám zánět jícnu.a dvanáctníku. Beru léky na snižování tvorby kyselin, ale bolest se objevuje občas znovu,. Už nevím, co mám jíst, něco to asi dráždí.

Kája

Rád bych Vám řekl o tlaku v hrudi, které potkalo mě po embolii plic po operacích. Všechny tyto problémy, o kterých v diskuzi píšete, mám i já a to již přes rok. Nepomáhá Lexaurin. Budu upřímný : nejsem alkoholik, ale když si dám tvrdý alkohol, tak necelé deci, tak mě to po půlhodině přejde. Určitě si dovedete představit, jak je to krásný pocit bez tlaku. Je mě 70 let. Moje veškerá vyšetření v nemocnici jsou pozitivní. Usínám v pohodě ale s obavou, že se tlak hned po probuzení objeví znovu, což se stane skoro každý den. Protože se s tímto stavem těžko žije, což víte sami, čekám jen, zda mě tlak opustí. Nechci si zvykat na prášky nebo na alkohol. Doktoři mě v tomto moc nepomohli. Vám všem držím palce, aby jste se našeho problému zbavili včetně mě.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce