Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Pro Sarku

Zkus se informovat o Plasticke chirurgii v Brne,jmenem Laurea.Je to svetove znama klinika,maji pacienty ze vsech casti evropy a hlavne za kvalitu kterou poskytuji maji zvlast ceny pro nas z CR a zvlast pro cizince.Sama jsem mela pred 5lety liposukci a jsem velmi spokojena.Zkus si najit jejich webovou stranku.Najed si na seznamu na plasticka chirurgie Laurea.Drzim ti pesti.Pa K.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petra

ahoj, chci se zeptat jestli máte na doporučení nějakou plastickou kliniku v praze, Dekuji

Alena

Záleží o co konkrétního by se jednalo ? Můžete být konkrétnější ?

Irena

Jde jenom o vrásky ale co jsem četla, tak i to se dá pokazit. Zatím se mi nejvíc zamlouvá klinika dermastar tak budu zjišťovat víc

Diana

Jestli půjdeš na tuto kliniku tak se objednej k paní doktorce Páralové, mamce dělá výplně a jak s jednáním tajk hlavně s výsledkem je moc spokojená.

Vendula

Já sem byla v Brně u Justana a toho můžu jenom doporučit

Anďa

Dobrý den, na které klinice vám v Brně plastiku dělal?

Vendula

Dělal mi ji v effect clinic. Za mě velmi hezká klinika a moc příjemný personál

Anďa

Děkuji moc, a nějaké stránky ten plastik má?

Zdena

Já si nechala dělat plastiku v Aesthevita v Praze, za mě zkušenost výborná

Heluš

Také bych ráda někam v Praze na plastiku,... jak tady probíhala konzultace?

Zdena

Pan doktor mi vysvětlil všechno kolem zákroku, řekl mi jakých výsledků bychom u mě mohli dosáhnout, a tak dále... dohodli sme se na termínu předoperačního vyšetření a na plastice

Heluš

Takže ta konzultace není zatím nijak závazná?

Zdena

Ne konzultace není nijak závazná

Elis

Osobně můžu doporučit Justana v Brně. Byla jsem u něj na augmentaci a zkušenost vynikající

Kristal

Tak se přiznám že sem dlouho váhala jestli zvolím plastiku v Praze nebo v Brně.. Ale nakonec mě dost zaujala pražská klinika Aesthevita

Hilda

Elis u toho sem byla na operaci očních víček a sem moc spokojená

Adéla

Kristal za sebe můžu doporučit. Byla jsem na této klinice na liposukci podbradku Neck tite, a jsem maximálně spokojená

Dominika

Elis: S tímto plastikem i za mne skvělá zkušenost!:) Nechala sem si u něj dělat větší prsa a vše perfektní!:) Udělal mi to moc dobře, jizva není skoro vůbec vidět

Nikola

Dominiko dívala jsem se na stránky toho plastika, a všechny ty zákroky dělá on?

Patricie

Můžete doporučit dobrého plastika v Praze? Se kterým máte osobní zkušenost prosím...

Verča

Za sebe můžu také doporučit toho Pilku, zkušenost sním mám bezvadnou

Patricie

Mluvila jste sním už na konzultaci? A platla ste za ni něco?

Verča

Tak konzultace byla nezávazná abych se dozvěděla veškeré info.... za tu sem neplatila nic. Jinak ano mluvil tam semnou už plastik

Elisia

Patricie také mám nedávnou zkušenost s tímto plastikem a i za sebe mohu jenom doporučit. Pan doktor je profesionál a klinika se mi také líbila. Moc hezky zařízená

Leona

Elisia: Kde jste se na kliniku objednávala?

Elisia

Dobrý den, Leono objednávala jsem se přes email který je na stránkách kliniky

Lucka

Elisio na té klinice je závazná ta konzultace? Chtěla bych se objednat

Elisia

Dobrý den , není závazná a je to super protože tam mluvíte rovnou s plastikem takže vám odpoví na všechno co budete chtít a potřebovat kolem vašeho zákroku vědět

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce